S ďáblem v ráji

S ďáblem v ráji
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515263/bmid_s-dablem-v-raji-65cf96a870b04.jpg 4 173 173

Drew Wilsonové se hroutí život, takže když ji její expřítel Joel požádá, aby s ním jela na rodinný výlet na Havaj, rozhodne se to s ním ještě jednou zkusit. Jenže do rodiny Baileyových patří i jeho neurvalý starší bratr Joshua – sexy doktor, který Drew nesnáší od chvíle, kdy se poznali. Drew je odhodlaná dát vztahu s Joelem skutečnou šanci, Joshua jí to však ztěžuje. Nejen tím, že se jí na každém kroku staví do cesty, ale i proto, že ji nutí přemýšlet, jestli právě on není bratr, ke kterému patří.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Devil and the Deep Blue Sea, 2022

Elize
04.04.2024 5 z 5

První díl mě příjemně překvapil, ale tenhle byl naprosto super. Hlavní hrdinové mi hned přirostli k srdci a četlo se to v podstatě úplně samo. Krásně napsané, romantická linka se krásně rozvíjí a mezi hlavními hrdiny jiskří, opravdu parádně napsané. Josh je ten typ muže, co si každá žena přeje. Moc se těším na další díly.

Dellphi
03.04.2024 5 z 5

Líbilo se mi to. Kniha se četla velice dobře, nebylo zde jediné nudné místo. Navíc vztah Drew a Joshui byl krásný, romantický a člověk jim prostě musel fandit. Drew to v životě měla dost těžké, ale naštěstí byla bojovnice a se vším si poradila. Samozřejmě s velkou podporou Joshui (fakt si nejsem jistá skloňováním :-D ). Byly zde dost zajímavé situace, díky kterým člověk přišel na to, že občas řešíme a třeba se i dost trápíme nad věcmi, které nemají zas takový význam. Prostě dokud nejde o život, jde o ..

Matri
30.03.2024 3 z 5

"Pověz mi něco skutečného."

Po výbornej prvej časti tejto série, som sa s obrovským nadšením vrhla na pokračovanie. Avšak moje nadšenie pomaly vyprchávalo.
Nevravím, že kniha bola zlá, ale mne jednoducho moc nesadla. Zistila som, že mi asi nevyhovuje téma dovoleniek (nie je to prvá kniha s touto trope, ktorá má úplne nenadchla).
Okrem toho mi vyslovene liezlo na nervy, ako so sebou Drew nechala zametať. Josh bol strašne super dokonalý, takže sa Drew nemôžeme čudovať, že po tom, akých ľudí mala v živote si ju získal na plnej čiare. Akurát nechápem názov knihy, lebo Josh mal od diabla asi tak ďaleko ako zo Zeme na Mesiac.
S knihou som sa tentokrát dosť potrápila :(
Hodnotím ako priemer 3,5*

Lucie.285
29.03.2024 5 z 5

Má druhá kniha od autorky a opět jedním slovem: perfektní. Nemůžu vytknout vůbec nic, od příběhu se nešlo vůbec odtrhnout. Máme zde úspěšnou zpěvačku Drew, může se zdát, že má vše, co si člověk ani nedokáže představit a přesto zdání může klamat. Hudební průmysl je zde popisován realisticky. A pak tu máme sexy doktora Joshe. Nedostupného bratra jejího bývalého. Do zhruba půlky se děj odehrává na Havaji, který byl tak krásně popsán. Tropy: bratrova přítelkyně, zakázaná láska, hudební průmysl a od lásky k nenávisti. Objevuje se nám zde i pár z předchozí knihy. Doporučuji!

Zomy
28.03.2024 5 z 5

První knížka autorky pro mě byla obrovským příjemným překvapením, takže jsem se druhého ďábla nemohla dočkat.

Až na to, že Josh nebyl vůbec ďábel, ale muž snů hned od začátku.

Hayes s Tali v předchozím díle měli asi větší jiskru a odlehčenost, tady to bylo všechno vážnější.
Přesto tu nic nechybí, dojetí, trochu napětí, trochu humoru v příjemných dialozích.
Život hudební hvězdy, která nemá v podstatě žádnou svobodnou vůli, mi přišel až děsivě uvěřitelný.

4,5 hvězdy za knížku, kterou jsem opět louskla za noc.

evineckY
27.03.2024 5 z 5

Knihy autorky Elizabeth O'Roark a styl psaní mi naprosto sedí.
Není to jen hloupoučká romantika, ale i napínavý a inteligentní děj.
Sice Somálsko mi dalo zabrat a Joshua to moc nezvládl,
ale nebylo divu, ve stresu a strach o Drew, jak se později ukázalo...
Líbí se mi konec, protože je tak chaotický jako v životě.
Moc doporučuji romantikům.

Jeanine8