Já jsem smrt

Já jsem smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377653/bmid_ja-jsem-smrt-rCA-377653.jpg 5 2205 2205

Robert Hunter série

Roberta Huntera a jeho parťáka Carlose Garciu čeká vyšetřování případu dvacetileté ženy, jejíž mrtvola se našla na trávníku poblíž losangeleského letiště. Oba detektivy z útvaru ultranásilných zločinů přivolali na místo činu nejen proto, že oběť byla před smrtí krutě mučena. Pachatel ji také naaranžoval do pozice připomínající hvězdu a to napovídá, že může jít o sériového vraha. Tušení, že jde o zločince, který bude s policisty hrát morbidní hru, se změní v jistotu, když patoložka objeví při ohledání těla vzkaz napsaný krví: JÁ JSEM SMRT.Na druhou mrtvolu vrah upozorní hned následující den, jenže tentokrát zabíjel úplně jiným způsobem. Proč tak spěchá a proč mění modus operandi? Další oběti pachatel oznamuje v dopisech losangeleskému starostovi, detektivům speciální sekce vražd i Robertu Hunterovi osobně. Ve všech je vyzývá: najděte mě, poznejte, kdo jsem, řešení je ve jméně. Ale jaké jméno má na mysli?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death, 2015

Lindulinek
31.12.2016 5 z 5

Opět naprostá bomba. Tento autor patří rozhodně ke špičce.

JustWomen
26.12.2016 5 z 5

Hodně drsný thriller, brutální, neskutečné popisy mučení a toho, jak se tím vrah baví, silné emoce vyvolala skutečnost, že ti, kdo měli už tak drsný život trpěli ještě víc a nejvíc přítomnost chlapce. Úžasný konec, nepředvídatelný, přitom nepřekombinovaný, přečteno jedním dechem.

anndy
22.12.2016 5 z 5

Mistrovsky napsané thrillery, ze kterých příští zlo a bolest. Po přečtení druhé knihy jsem si myslela, že už vím, jak Hunter uvažuje a snažila se najít vraha. Obrovský omyl! Za mě jedny z nejlepším krimi thrillerů ze všech!

radka73
20.12.2016 5 z 5

Pane Cartere, jen tak dál. Pište, pište,pište!

jarka2222
17.12.2016 5 z 5

Čekat od Cartera jinou než skvělou detektivku by bylo bláhové. Opět skvělý příběh plný překvapivých momentů a nečekaného rozuzlení. Tentokrát jsem si byla pachatelem jistá už cca padesát stránek před koncem knížky. Ale nebyl by to Carter, aby zas nepřekvapil. Skvělé. Cartrovy knihy si dávkuji za odměnu a šetřím si jejich čtení. Škoda, že Carter nepíše tak rychle, jak já čtu. Těším se na jaro na jeho další novinku.

myshmother
17.12.2016 5 z 5

Jako vždy super. Škoda, že už mám přečtenou celou sérii. Snad od autora vyjde něco dalšího. V souvislosti s tímto dílem se chci zeptat, jestli někdo ví, jaký rozptyl má brokovnice. :-)

1825
14.12.2016 5 z 5

Neskutecny zazitek!! Tusila jsem, ze vrah bude z teto rady lidi, ale ze ta zapletka bude tak..wow mam vsech 7 knizek co vydal a predni rada knihovny je jejich .. vedle Deavera teda :-)). Tesim se na novou knizku!

Brus
12.12.2016

Jako vzdy super. Jeden se az boji, co nspise priste.

Didi15
12.12.2016 5 z 5

Skvělá, skvělá, skvělá kniha. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Nemám Carterovi nic co vytknout. Brutální, promyšlené, jednoznačně skvělé.

Gina11
09.12.2016 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem....

Pattrick
05.12.2016 5 z 5

Zase skvělá knížka..

Christl
22.11.2016 5 z 5

Napinave a zaroven brutalni,nejsem cita ostatni knihy mi nevadily,ale tady me sem tam zasimralo v zaludku. Ale tentokrat me vrah napadl uz na zacatku,jen jsem si jim nebyla jista. Jinak super kniha o tom zadna:)

freywar
20.11.2016 5 z 5

tak ten zvrat jsem opět nečekal vřele doporučuji

RADOST
19.11.2016 5 z 5

Celá série se mi líbila. Nejen pro napětí, ale i pro snahu proniknout do myšlení pachatelů.
Těším se na další díl.

klokan.1905
16.11.2016 5 z 5

Chris Carter nezahálí a píše další kousek... Poslouchej...
V angličtině by měla kniha vyjít v únoru 2017, doufám, že v překladu do češtiny bude už v březnu... :-D Nemůžu se dočkat... ;-)

Valleta77
01.11.2016 5 z 5

Luxusně napsána kniha, stejně jako všechny od Chrise Cartera. Knihy mě ihned vrhnou do děje a a vyplivnou až na konci...nemám sílu přestat číst....za 3dny byla přečtená...ps: a Souhlasím se všemi, že jeho knihy jsou pro silnější žaludky...konkrétně u této knihy jsem měla dva momenty, kdy jsem chtěla přestat....ale zvědavost byla silnější

amladar
31.10.2016 5 z 5

No tak to tedy bylo něco! Jen doufám, že se toto v USA neděje. Snad je to jenom Carterova bujná fantazie - i když to co vystudoval a taky kde pracoval, no nevím, nevím..... Hunter se s Herry Holem a Sebastianem Bergmanem stal mým nejoblíbenějším knižním hrdinou. Mohla bych o nich číst donekonečna. Doporučuji - citlivé žaludky opatrně!!!!

pswat
29.10.2016 5 z 5

Tak tenhle dil zatim vsechny prekonal. Seriovy vrah, ktery tu jeste nebyl. Chris Carter je ve svem oboru vazne jednicka. Knihu jsem nemohl odlozit a precetl jednim dechem. To jak popisuje muceni a jak se tim vrah bavi je az strasny, ale nadherne napsany. Tentokrat se musim priznat, ze jsem parkat musel knihu zavrit, zvlast kdyz na scenu prijde chlapec. Vazne jen pro silne zaludky. Vsem doporucuji kdo ma rad thrillery a krev je vsude :) Kde je dalsi dil?

Crowley
28.10.2016 4 z 5

O Carterovi jsem toho psal už více, takže bez opakování jen ve zkratce. Ačkoliv je tento díl již sedmým v řadě, tak se autor stále nezbavil sterilního popisu, který dohání napínavým dějem, sympatickým hrdinou a převážně opravdu drsným záporákem. Konečný twist mě opět dostal a zase jsem to neodhadl. Carter je jediný autor, který dokáže ze mě na konci knihy dostat citoslovci "ouuu" . Těším se na další jeho počiny. Gratulace!

rlupinek
26.10.2016 5 z 5

Hm... je to teda síla. To, že knihy Chrise Cartera jsou silná káva, to jsem věděl, ale pokud je postava detektivky dítě, je ta káva ještě silnější. U některých knih autora jsem dospěl k pocitu, že pachateli i fandím kvůli jeho motivu. Zde tomu sice nebylo, ale oběti byly nevinné a pachatel takto neměl svůj problém řešit. Určitě přečtení doporučuji, ale opět pro silnější žaludky. Občas mám pocit, jestli není autor tak trochu sadista a musí se ze svých choutek vypsat... V každém případě napínavá detektivka s překvapivým koncem.