Jeden plus jedna

Jeden plus jedna
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260138/bmid_jeden-plus-jedna-vO8-260138.jpg 4 2032 2032

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…... celý text

Brambor16
28.08.2018 5 z 5

Úplně to vidím jako film. Klasická romantická komedie, naplněná spousty emocí a vtipem. Ten pes tam prostě nemá chybu.

Páájinka
26.08.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha. Pohádka o Popelce a o tom, jak všechno dobře skončí :-)

stanza
20.08.2018 5 z 5

Krásny, laskavý oddechový příběh, plný optimismu, lásky a naděje. Přesně to jsem chtěla. Jojo prostě psát umí a mě nikdy nezklame, náramně jsem si to užila.))

Makaja
19.08.2018 4 z 5

Prostě pohádka pro dospělé, od začátku je jasné, jak to bude probíhat a jak to skončí. Ale čte se to dobře, oddechovka na jedno odpoledne, proč ne.

swayno
18.08.2018 4 z 5

příjemná oddechovka :)

Ivka14
18.08.2018 5 z 5

Kniha velice hezká s dobrým a hezkým koncem. Je to moje třetí kniha od Jojo a pokaždé je nádherná.

Markis123
15.08.2018

Za mně od mé milované Jojo slabší-bohužel lehce předvídatelný konec, místama jsem se i bohužel nudila :(

hanka616
14.08.2018 4 z 5

Hezká oddechovka u které od začátku víte jak to dopadne. Rozhodně stojí za přečtení.

Kizi
06.08.2018 3 z 5

Knihu jsem přečetla jako první od Jojo. Musím uznat, že mile překvapila, i když jsem tentokrát od začátku věděla vše :). Ale jako oddychová knížka postačí.

Veruu95
03.08.2018 5 z 5

Moc milý příběh!

Aaliyan
29.07.2018 5 z 5

Další úžasná kniha od úžasné Moyes :-)

Joyce24
28.07.2018 4 z 5

Příjemně čtení od mé oblíbené autorky. Příběh ze života, kdy se nic nedaří a vše nebo téměř vše je špatně. A pak přijde zlom ? Skončí to happyendem? Doporučuji nechat se překvapit a knihu si přečíst.

Mruskulka
22.07.2018 5 z 5

Pěkná oddechová knížka. Snadno se četla a příběh pohltil. První knížka této autorky a určitě ne poslední.

Nikola995
19.07.2018 5 z 5

Moje úplně první kniha od jojo ,která mne přesvědčila koupit další a další. Krásný,romantický,oddechový příběh:-)

SelenaDemi428
09.07.2018 4 z 5

Příběh byl odhadnutelný už od začátku, ale na oddech ideální kniha, líbila se mi. Jen musím vytknout jednu nesrovnalost, které si asi autorka a korektoři nevšimli a to je to, že se Norman vyskytuje ve dvou situacích zároveň - když pan Nicholls jede Tanzie pro brýle, tak je s ním pes v autě a zároveň se ve stejné chvíli podle autorky nachází i s Jess, Tanzie a Nickym ve škole.

Kingomolka
29.06.2018 5 z 5

Líbila se mi :)

LucyBooks
18.06.2018 5 z 5

Úžasná kniha, plná smutku, ale i vtipu a krásných myšlenek.
Doporučuji!

Tessina
13.06.2018 5 z 5

Kniha je perfektní na odreagování. Při čtení knihy jsem si často připadala, jako člověk trpící mániodepresivní psichozou. Neustále jsem se musela smát jejich psovi a nato z ničeho nic jsem začala brečet, protože mi jich bylo líto.

wiana82
11.06.2018 3 z 5

Bylo to až moc předvídatelné, každý krok. Četlo se dobře, ale nejvíc jsem se těšila, až to dočtu, myslím, že i brzo zapomenu o čem kniha byla. Průměr.

Denisa153
30.05.2018 3 z 5

Na knížku jsem dlouho čekala, a jak moc jsem se na ni těšila tím větší pro mě bylo zklamání pro přečtení. Nejlabší kniha od Jojo.