Jeden plus jedna

Jeden plus jedna
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260138/bmid_jeden-plus-jedna-vO8-260138.jpg 4 2032 2032

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…... celý text

Knižní střípky
29.12.2017 3 z 5

Pro mě asi jedna z nejslabších knih od Moyesové. Nebyla špatná, byla velmi čtivá, ale asi mi nějak nesedla. Nedostavilo se žádné, wau, nicméně knihu nezatracuji, to žádném případě, jen vím, že se k ní již nikdy nevrátím.

Kskaja
25.12.2017 2 z 5

Knizka je ctiva, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze to byla ztrata casu. Pro me kniha o nicem, hl.hrdinka je nesympaticka a chova se nelogicky. Dej se odehrava z 80% v aute.. Davam 2 hvezdy.

jana.salasova
20.12.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Až mě mrzí že nebyla delší :)

Urbana
18.12.2017 5 z 5

Další z krásných čtivých knih od Jojo Moyesové, nezklamala.

elissa14
17.12.2017 3 z 5

Trošku moc nereálné až pohádkové, ale kniha se četla hezky a příběh odsýpal. Začátek mi však přišel zdlouhavý a konec až moc odbytý. Celkově za tři.

stumpy
14.12.2017 5 z 5

Pěkně se to čte. Špatně se od toho odchází a když to všechno skončí a není co dál číst, tak je jednomu smutno. Je to obyčejná knih a obyčejných životech a přesto je to milé knižní pohlazení. Vřele doporučuji k přečtení.

jitkahav
10.12.2017 4 z 5

Prostě a jednoduše-knížka se mi líbila.Dávám 4 hvězdičky.

Sallka
10.12.2017 5 z 5

Krásně pozitivní knížka o tom, že naděje by měla umírat vždy jako poslední. Mám ráda romantické příběhy s happyendem. Tomuhle nechyběla ani špetka humoru a párkrát slzavé oko :-)

85098211
07.12.2017 4 z 5

Kniha má trochu pomalejší rozjezd, ale potom už příběh docela hezky odsýpá. Autorka píše dobře a čtivě, ale její styl mi zatím úplně nesedí. Zvolené téma je tentokrát docela zajímavé, ale i když kniha vyvolává emoce, na sto procent jsem se nadchnout nedokázala, bohužel. A právě z toho důvodu dávám o jednu hvězdičku méně...

dzeta
07.12.2017 3 z 5

Knížka je opět velmi čtivá. Ale celý děj se odehrává v autě a v prostoru kolem něj, děj byl čitelný již na začátku knížky. Prostě na mě knížka moc nezapůsobila a sprostá slova mi moc k této autorce nesedí.

niknikita
28.11.2017 5 z 5

Nádherný příběh a skvělá Jojo Moyes a pak jenom pár příjemných okamžiků s neobyčejnou knihou.

Danago
28.11.2017 5 z 5

Od předchozích knížek autorky mám hodně dlouhý odstup a od této knížky jsem moc nečekala. O to jsem z ní více nadšená.
Téma matky s velmi nadanou dcerou, která ale nemá peníze na lepší školu, i když jí v ní nabídnou velké stipendium, je zase úplně něco jiného.
Autorka píše velice čtivě a poutavě. Musela jsem si několikrát utírat slzy v očích. Je to moc pěkná a dojemná knížka.

Pet13
26.11.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, skvělá oddychovka. Vracet se k ní určitě nebudu, ale za ztrátu času ji určitě nepovažuji.

Owain
23.11.2017 3 z 5

Sice slabší oproti jiným autorčiným klnihám, ale bylo to čtivé. Konec se dal očekávat, taková oddychovka =)

knihovnička007
18.11.2017 3 z 5

Přečetla jsem už skoro všechny knihy této autorky a tuto knihu mohu označit jako nejslabší. Na jednu stranu docela hezký romantický příběh jako o Popelce, která uklízí a zamiluje se do prince...
Na druhou stranu spoustu sprostých slov, které mi zde nesedly.
A celé to bylo takové nějaké... zmatené? Věty "chvilku o voze, chvilku o koze". Příběh Eda mne nějak nechal chladnou...
Už jsem četla lepší knihy této autorky.

Vendulik
07.11.2017 5 z 5

Autorka nikdy nezklame. opět perfektní kniha.

milena8281
06.11.2017 5 z 5

Kdybych věděla, že ji zhltnu skoro na jedno nadechnutí, pustila bych se do ní dřív. Přiznám se, že jsem taky uronila slzičku. Příběh je opravdu velmi reálný, žádná pohádka o Popelce, a celou dobu jsem oběma držela palce. Happy end potěšil.

Evaho73
06.11.2017 5 z 5

Skvelé napísaná kniha a pri jej čítaní sa vo mne podľa situácie striedali rôzne emócie - pobavenie, smútok, smiech, slzy...... Príbeh zo života autorka napísala tak autentický, že som mala pocit, akoby som niektorými situáciami prechádzala osobne. Určite sa k tejto knihe ešte vrátim, lebo čítať ju bol pre mňa zážitok !!!

nikiem
01.11.2017 5 z 5

Velmi krásná kniha o pozitivní ženě, které dělá v životě všechno pro svou dceru a nemanželského syna a jen tak mimoděk se i zamiluje. Kniha mě neustále rozesmívala i rozesmutňovala. Doporučuji :)

emve
01.11.2017 4 z 5

Oproti jiným od Jojo (Dívka, již jsi tu zanechal; Než jsem tě poznala) mi přijde oddechovější. Nicméně má bohatý děj, je velmi čtivá a hlavní postavy jsou hezky propracované a sympatické. Pokud hledáte hezký, trochu "ujetý" příběh na deštivý večer, budete spokojeni. :)