Jeden plus jedna

Jeden plus jedna
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260138/bmid_jeden-plus-jedna-vO8-260138.jpg 4 2060 2060

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…... celý text

Evaho73
06.11.2017 5 z 5

Skvelé napísaná kniha a pri jej čítaní sa vo mne podľa situácie striedali rôzne emócie - pobavenie, smútok, smiech, slzy...... Príbeh zo života autorka napísala tak autentický, že som mala pocit, akoby som niektorými situáciami prechádzala osobne. Určite sa k tejto knihe ešte vrátim, lebo čítať ju bol pre mňa zážitok !!!

nikiem
01.11.2017 5 z 5

Velmi krásná kniha o pozitivní ženě, které dělá v životě všechno pro svou dceru a nemanželského syna a jen tak mimoděk se i zamiluje. Kniha mě neustále rozesmívala i rozesmutňovala. Doporučuji :)

emve
01.11.2017 4 z 5

Oproti jiným od Jojo (Dívka, již jsi tu zanechal; Než jsem tě poznala) mi přijde oddechovější. Nicméně má bohatý děj, je velmi čtivá a hlavní postavy jsou hezky propracované a sympatické. Pokud hledáte hezký, trochu "ujetý" příběh na deštivý večer, budete spokojeni. :)

JarunkaP
30.10.2017 5 z 5

Jelikož jsem četla Dívku jež jsi tu zanechal tak jsem si jí koupila na dovolenou a nelituji, oddechové čtení na pláž, přečetla jsem za chvíli a fakt se mi líbila.

arket
28.10.2017 5 z 5

O chloupek horší než Než jsem tě poznala, ale i tak skvělé čtení.

Kacenka111
20.10.2017 5 z 5

Ani nevím, co jsem od této knížky čekala, ale rozhodně ne to, že se u posledních 100 stránek 5x málem rozbrečím a těsně před koncem už to nevydržím a pár slz mi ukápne. Krásné, lehké čtení, které mile překvapí.

Lenka8418
20.10.2017 4 z 5

Vůbec jsem nevěděla co od knihy čekat a nakonec jsem byla mile překvapená. Příběh se mi líbil, takový nevšední. Doporučuji.

Allla9
20.10.2017 5 z 5

Budu ráda, když se mi častěji dostane do ruky takováto kniha. Za mě 5 hvězdiček.

hadenka
18.10.2017

Opět luxusní počteníčko, přečteno za 1 den.

ufounek173
18.10.2017 5 z 5

Pěkná kniha,už třetí od této autorky a už sháním další.

eliášová
15.10.2017 5 z 5

krásné a hltavě přečtené

Lemurka
10.10.2017 5 z 5

Krásná, dojemná, odpočinková kniha, u které mi na konci ukápka slza.

SmisekIvuska
09.10.2017 4 z 5

Pohodové čtení, kdy až ke konci to člověka strhne, aby četl a neodkládal. Příběh je předvídatelný, ale fajn :-)

wildprincess
09.10.2017 4 z 5

Další kniha od Jojo přečtena jedním dechem, takové pohodové milé čtení, moc pěkné, líbilo se, knihy Jojo mám ráda :)

Bachorka
05.10.2017 5 z 5

I když předvídatelný i přesto velmi poutavý a čtivý příběh. Moc hezky se to četlo.

Yogini
30.09.2017 2 z 5

Knihy od Jojo Moyes jsou pro romantické duše, četla jsem je, protože jsem se ráda zasnila a potřebovala jsem něčím ty detektivky proložit. Jenže....tato kniha už byla na mě moc, moc sladká, moc nereálná, moc přitažená za vlasy...hmm měním ,,oddechového" autora :)

m.valova
24.09.2017 5 z 5

Moc pěkná kniha,doporučuji jako oddechovou četbu.

hrosik3
20.09.2017 4 z 5

Příjemné oddechové čtení. Nenudila jsem se, děj lehce plynul a postavy byly fajn :)

Ráčkajda
19.09.2017 5 z 5

Velmi příjemná oddychovka čtená jedním dechem:-)

andy_nejedla
16.09.2017 5 z 5

Třetí knížka, kterou jsem od Jojo přečetla a určitě si přečtu další. Její styl psaní je skvělý. Knížka je oddychová, ale ne nudná. Příběh je napínavý až do poslední stránky. :-) Určitě doporučuji!