Jeden z nás

Jeden z nás
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433030/bmid_jeden-z-nas-51i-433030.jpg 4 2767 2767

Nový strhující psychothriller z pera bestselleristky Shari Lapeny, mistryně nečekaných zvratů. Udržet tajemství mezi sousedy, kde každý každého zná, může být těžké. Vražedně těžké... Ovzduší na poklidném newyorském předměstí, kde jsou k sobě všichni milí a vstřícní, rozvíří anonymní dopis zanechaný v jednom z domů. „Omlouvám se. Můj syn se k vám nedávno vloupal. A nejen k vám.“ Čí je to syn? A co mohl odhalit? Dohady a podezření na sebe nenechají dlouho čekat. Pak je však jedna z místních žen nalezena mrtvá – a tento objev strhne lavinu napětí. Kdo ji zabil? Kdo ví víc, než říká? A mohl to být opravdu jeden z nás?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Someone We Know, 2019

Mesicnililie
01.06.2020 4 z 5

Napínavé čtení. Celou dobu si myslíte, že víte kdo to udělal a pak zjístíte, že to bylo jinak.

kalinkacz
31.05.2020 5 z 5

Shari počtvrté aneb tohle byla pecka! Autorka opět překvapila... V této knize je vše, co můžete od skvělého a napínavého psychothrilleru čekat... Hned na začátku vás příběh vtáhne do děje a nepustí, to na thrillerech opravdu miluju... Máme tu hned několik podezřelých a jeden je divnější než druhý a každý v tomto sousedství něco tají... Dobrý thriller se pozná tak, že čtenář neodhalí vraha a hltá každou stránku... Tohle všechno Jeden z nás splňuje, takže není na co čekat, pusťte se do čtení!

anája
31.05.2020 5 z 5

Naprosto perfektní, přečteno na jeden zátah. Trochu jsem tušila vraha, ale nebyla jsem si jistá, podezřelých bylo hodně takže to ničemu neubralo. Jen ten konec, znamená to snad, že bude pokračování? Doufám že ano a brzy, protože mě to nechalo v hrozném napětí a zvědavosti. Hledala jsem další stránku a dovysvetleni a říkala si co tam mohlo být? Po knize Nevítaný host, jsem už nečekala,nic, protože ta se mi nelíbila, i když konec měla napínavý a promyšlený. Proto jsem mile překvapena.

Acinore

Není co vytknout :)

Warty
31.05.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, ale jelikož jsem od půlky věděla, kdo to udělal, dávám jen tři hvězdy.

Ráčkajda
30.05.2020 4 z 5

Ze začátku mi to přišlo takové strohé, nepropracované, ale pak jsem si na styl zvykla a začetla se. Podezřívala jsem skoro všechny a pachatele jsem zjistila až ke konci, takže jsem spokojená.

Crimidetectiv
30.05.2020 5 z 5

(SPOILER) Tak, jedno slovo WOW. Dějově napínavé už od začátku do konce. Mohu říci, že toto se mi líbilo o hodně víc než Nevítaný host. Sice jen dvě vraždy, ale víc napínavé. Kapitola co kapitola, víc a víc zvratů. Od začátku jsem měla podezřelého, kdo by mohl být vrah. Nakonec až na konci než jsem si to přečetla, jak to bylo doopravdy, mi to taky došlo. Ale jen chvíli před tím, než jsem to zjistila. A ten konec? Zajímalo by mě jak to bude pokračovat. Ale asi příští příběh bude o ničem jiném. Uvidíme no. :)
Postav bylo v podstatě požehnaně. Manžel zavražděné Amandy Robert mi byl nesympatický od začátku, ale co jsem víc četla přála jsem si, aby byl potrestaný. Olivia i Raleigh se mi líbili už od začátku. Měli své chyby, ale prostě ze všech těch postav byli pro mě dost oblíbení. A kdo mi lezl na nervy, ale nakonec mi ji bylo líto, že byla zavražděna byla Carmine. Postav bylo opravdu hafo, ale abych nevyzradila něco z děje což nechci, tak je zmiňovat nebudu. Tuto knihu opravdu doporučuju a mohu říci, že tato spisovatelka bude patřit do mé skupiny oblíbených spisovatelů. Určitě si od ní zase něco přečtu. Nemohu hodnotit než všemi pěti hvězdičkami. :)

oleg121
30.05.2020 3 z 5

Neviem, pre mňa o kúsok slabšie než je autorkin štandard...

Bezkyne9
29.05.2020 4 z 5

Shari Lapena, kralovna napinavych thrillerovych jednohubek, nam tentokrat serviruje predmestske sousedstvi, jak ho zname a radi bastime, s vlastnim puncem a stylem :) ... neni to muj nejoblibenejsi chod, ale jednou za cas... a byla jsem zvedava :) a taky autorcina predchozi kniha u me vcelku zabodovala. Velmi napinavy psychothriller, s povedenou obalkou, bez hlucheho mista, vse uzavreno, na oddych rada doporucim :)

klaraj093
29.05.2020 3 z 5

Za mě nejslabší z těch všech 4..Ale špatná není, četla se rychle a je napínavá.

jankaander

29.05.2020 3 z 5

Lehké příjemné čtení.

elleyne
28.05.2020 5 z 5

To bylo teda pořádně napínavý a autorka mi pořádně zamotala hlavu. A já přiznám, že vraha jsem do poslední chvíle netušila. A ten konec, to jsem si říkala: nee, tohle přece nemůže být konec

adevis
28.05.2020 5 z 5

Před minutou jsem dočetla tuhle krásku... Kdo Shari zná, tak ví, že umí. Každá její kniha je plná napětí a do posledních chvil hádáte, jak to vlastně celé bylo.
U této novinky jsem absolutně netušila, kdo bude vrah. Tipy jsem měla, dokonce mě napadlo, že vrah nemusí byt nutně mužského pohlaví... ale tohle, to jsem opravdu nečekala! A kdo tvrdí, že to tušil, tak kecá :))
Shari opravdu umí, umí psát excelentně poutavě, lehce a zároveň napínavě.
K ději opět nic psát nebudu, to nedělám skoro nikdy... anotaci si umíte najít a víc vědět nepotřebujete.
Snad jen to, že vám tuto knihu vřele doporučuji, stejně jako předchozí autorčiny knihy. Další knihu si opět ráda předobjednám u mého oblíbeného knižního klubu :)) Budu si muset objednat už i tu novou knihovnu :D

veronika8042
28.05.2020 5 z 5

Kniha byla perfektní. Celá kniha mělo spád, žádná kapitola nebyla na víc. Postupně nám autorka více odhaluje, ale jen to co chce, takže si krásně hraje se čtenářem. Za mě perfektní!!!

Ajuszka
28.05.2020 5 z 5

To zase byl nářez. Shari opět nezklamala. Vraha jsem si tipla tak v půlce, přičemž mě ale autorka do cca posledních 5ti stran udržovala při tom, že se pletu. Co kniha, to vždycky o dost lepší zážitek! Doporučuji

barbara5604
27.05.2020 5 z 5

Jako že co že?? Co k tomu říct než jedno velké waaaauuu..Knížka mě mooooc bavila..hltala jsem ji od začátku do konce a pořád přemýšlela jak to dopadne..přišla jsem z práce a hned se vždy pustila do čtení a četla až jsem neodpadla..za mě super a konec mě teda hooodně překvapil byl nečekaný.Doporučuji!!Od autorky mám přečteny všechny knížky její psaní miluju..ale tato opravdu nejlepší jak už tady bylo napsáno

Višnička
27.05.2020 4 z 5

No já nevím, knížka, hezká, čtivá, o tom žádná, to autorka umí skvěle! Ale psychothriller? Pro mě teda ani psycho, ani thriller, spíš taková předvídatelná záležitost, potenciální vrazi tak moc podobní jeden druhému, že pro mě knížka trochu postrádala napětí.

Kantynka
27.05.2020 5 z 5

jednoznačně nejlepší kniha od autorky! moc doporučuji!!