Královsky v háji

Královsky v háji
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494672/bmid_kralovsky-v-haji-Ad3-494672.jpeg 4 320 320

Royally série

Nicholas Arthur Frederick Edward Pembrook, korunovaný princ z Wessca, alias Jeho královská Žhavost, je okouzlující, ničivě pohledný a nestydatě arogantní. Jak by taky nebyl, když se před ním celý život všichni klaní. Ovšem jedné noci na Manhattanu potká princ tmavovlasou krásku, která se před ním neskloní. Spíš naopak. Troufalost servírky Olivie Hammondové v něm probudí zvědavost. Olivia se nebrání, nicméně takhle si randění s princem nepředstavovala. Oba musí čelit odmítavé královně a neúnavným paparazzi. Ale Olivii za to Nicholas stojí. Nakonec je to on, kdo se musí rozhodnout, kým chce být. Králem, nebo Oliviiným mužem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Royally Screwed + Royally Marooned

kacenka6144
23.05.2022 4 z 5

Nebylo to špatné, mám ráda tuhle autorku. A baví mě knížky, které jsou psané z pohledu obou hlavních postav. Umí dobře podat ženský i mužský pohled na věc. Těším se na další díly.

NikolaSkop
20.05.2022 5 z 5

Moc hezky pribeh! Prectenej behem chvilky! Tesim se na dalsi dil! :)

Andrejka91
14.05.2022 5 z 5

Pěkná pohádka a hezký úvod do série. Už teď se těším na další díl.
Je to takové nenáročné čtení, u kterého můžete vypnout a nepřemýšlet, žádná těžká témata, prostě oddychovka.
Sice příběh, který není nic nového pod sluncem, ale je to napsáno tak poutavě, že mě kniha nadchla.

Anna195
13.05.2022 4 z 5

Neodolala som a siahla som po sérii Royally. Hneď prvá časť má podľa mňa veľmi dobre našliapnuté. Kto má tiež rád romantiku z kráľovského prostredia so správnou dávkou humoru, romantiky a pikantnosti si určite príde na svoje.

Knihu by som mohla popísať ako rozprávku pre dospelých, síce je v príbehu množstvo klišé, ale tu mi to vôbec nevadilo. Táto rozprávka pre dospelých v sebe skrýva omnoho viac. Ukáže vám, že aj taká kráľovská rodina musí robiť to, čo sa od nich vyžaduje a nie to, čo by chceli.

Páčilo sa mi, že Olivia z Nicholasa hneď nepadla na zadok, keďže Nicholas ako princ bol vždy zvyknutý, že dostane všetko, čo chce, ale Olivia mu ukáže, že niekedy treba aj zabojovať. Doslova som si užívala ich prvé stretnutie a ich samotné zbližovanie bolo veľmi milé a vtipné. Olivia bola jedna z tých silných hrdiniek, keďže život sa s ňou vôbec nemaznal a aj samotná kráľovná, členovia kráľovskej smotánky či paparazzi na každom kroku jej dávali dosť zabrať.

Autorka vedela výborne vykresliť medzi nimi chémiu, iskrenie a rozhodne aj posteľné scény stáli za to. V tomto príbehu sám Nicholas stojí pred veľkým rozhodnutím, ktoré mu môže zmeniť celý život. Autorka sa v príbehu venuje aj vedľajším postavám, ktoré veľmi vtipným spôsobom zasahujú do deja a všetci si ma získali. Čo mne nesadlo bola prehnaná dráma ku koncu, aj keď bolo zrejmé, kde je pravda. Napriek tomu ma príbeh veľmi milo prekvapil a chválim aj bonusové kapitoly. Určite sa pustím aj do ďalších častí a teším sa na príbeh princa Henryho, keďže už v tejto časti odhalil kúsok zo svojho trápenia.

V.Marie
12.05.2022 4 z 5

Taková pohádka, ale hezké počtení :)

Toledo
12.05.2022 3 z 5

Pohodové čtení které nenadchne ani neurazí.
Pohádka velmi přitažená za vlasy, ale proč ne. Konec na mě možná až moc kýčový, ale děj jinak pěkně ubýhal.

narisa
12.05.2022 4 z 5

Tak byla to celkem pěkná romantika. Nicholas byl zábavný, ale Olivia mi až tak nepřirostla k srdci. Nevím, jestli jsem byla ve špatném rozpoložení, a nebo mám problém s touto autorkou, ale příběh mě až tak nevzal za srdce. Ale čtení to bylo pěkné, jen se mi nečetlo tak lehce a s hrdiny jsem to tolik neprožívala. Stalo se mi to už u Zapleteného.
Určitě si přečtu pokračování, pokud vyjde. Další díly vypadají slibně.

Knihy_nad_zlato
10.05.2022 3 z 5

Docela průměrná romantika z královského prostředí. Ne, že bych takových četla hodně, ale prostě mi to přišlo celkem průměrný.
Prostředí se mi líbilo, samozřejmě, že? Ale líbilo se mi nejen to královské, ale i ta malá prázdná kavárna v přeplněným městě.
Hlavní postavy jsem si sice nijak nezamilovala, ale zdály se mi fajn. Většinu času. Víc mě však zajímaly postavy vedlejší. Jako třeba Ellie nebo Henry. A Franny jsem měla ráda a fakt doufám, že se bude objevovat i v dalších dílech.
Vývoj vztahu hlavních postav byl průměrnej. Prostě všechno, co se jich týče mi přišlo průměrný. Až teda na ten konec, ten se mi líbil moc. Jakože nemyslím ten úplnej, úplnej konec. Nemám ráda přeslazený konce, ale to, co se stalo těsně před tím - vlastně tak trochu zároveň s tím - to mi přišlo úžasný.
Taky bylo fajn, že příběh vypráví jak Olivia, tak i Nicholas. Toho si vždycky cením.
Jo a tak samozřejmě, že se těším na další díly, že jo. Kór, když mají být jeden o Henrym a jinej i o Ellie.

Tanya007
07.05.2022 5 z 5

No co říct... bylo to super! Skvělý poměr romantiky, humoru a pikantnosti....

anna7852
07.05.2022 4 z 5

tak další moc hezké počteníčko do sbírky :)
Jak já se těším na díl o Henrym,ale asi víc jsem natěšená na díl o Loganovi a Elli. budu doufat že to u nás vyjde co nevidět :-)

Hatshepsut
06.05.2022 4 z 5

Čtivá zabavná oddechovka z královského prostředí. Je to více pohádka, než by se ve skutečnosti mohlo stát, ale proč si kazit romantické představy autorky.

tittanie
06.05.2022 5 z 5

Tak přesně takovou knihu jsem si chtěla přečíst. Chtěla jsem něco oddechového, ale ne úplně blbého a tohle je přesně ono.
Královské téma nikdy nepřestane bavit a myslím, že nejenom mě. Vtipné, milé, prostě fajn. A těším se na další díl.
(+ SPOILER) Jenom je mi líto, že se NIcholas vzdal titulu.

maafa
05.05.2022 5 z 5

Emma Chase mě opět přesvědčila, že i tolikrát omleté klišé se dá napsat čtivě. Já jsem tedy spokojená, bylo to takové svěží, vtipné, moc hezky popsaná chemie mezi těmi dvěma. Prostě šťavnatá jednohubka, jediné snad malé mínus je pro mě to rádoby drama na konci . Už se těším na další:)

Elize
05.05.2022 5 z 5

Musím říct, že jsem byla spokojená, knížka byla čtivá, vtipná, naivní, ale mnoho jsem toho od ní neočekávala a byla jsem tím pádem příjemně překvapená. Mezi hlavními postavami to jiskřilo a líbilo se mi, že Nicholas nebyl takový ten floutek a marnotratný syn, ale vždy se snažil dostát svých povinností. Samozřejmě jedna hvězdička za moc hezkou obálku :) Jako lehké trochu naivní, ale oddechové a zábavné čtivo doporučuji.

happy19

(SPOILER) Královská žhavost:-D
Za originální označení dávám plný počet!
Líbil se mi pohled z obou stran a samotný příběh mě nalákal na další díly,-)

“Milovat je poznat sám sebe v někom jiném.“

moma08
04.05.2022 4 z 5

I když to byl příběh, který ničím nepřekvapil, tak já jsem se od něj nemohla odtrhnout. Bylo to velmi čtivé a obě postavy se mi líbily.
Romantická pohodička s nádechem humoru a erotiky .

jitka_dankova
04.05.2022 2 z 5

Taková pohádka pro dospělé: jak chudá dívka k princovi přišla. Díky spoustě sexu. To je tak asi celá zápletka, bych řekla. Obvykle u těchto knížek nemám žádná vysoká očekávání, plně respektuji o čem to je a proč je autorky píšou, jak je píšou. Ale tentokrát to prostě nějak nebylo pro mne. Kniha mne nebavila, zápletka nijak neoslovila, nevím, nepřišla jsem tomu nijak na chuť.

rampapa
03.05.2022 5 z 5

Na tuhle sérii jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. První díl jsem si hnedka zamilovala. Nicholase jsem si hnedka zamilovala. Knížka splnila vše co jsem očekávala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

havrmoni
01.05.2022 3 z 5

Jak začít? Asi tím, že mám ráda historickou romanci kde se to modrou krví jen hemží a baví mě to. To samé v současnosti moc ne. Můj problém. Teď k příběhu, nebýt tam erotické scény byla by to sladká pohádka pro náctileté. A jak už to u takovýchto příběhů bývá přišel ke konci jakýsi zvrat podobný a za mě zbytečný jako u podobných romancí. Takže přečetla, ale jednou stačilo.

Ralemo
27.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Moc hezká romantická knížka, přečteno na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Knihy na podobné téma už jsem četla, v královské rodině není nic jednoduché, každopádně Nicholas si šel za tím co chtěl a vzdal se trůnu ve prospěch lásky.
Olivie byla skvělá, tvrdě dřela aby udržela rodinu nad vodou a zpestření ve formě sexy prince bylo třešničkou na dortu, dokud na scénu nepřišla láska a vše změnila, včetně Olivie.
Oceňuji příběh z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, vzájemná přitažlivost byla skvělá.
Určitě knihu doporučuji, moc se mi líbila. Těším se na další díl! :)