Lovec

Lovec
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457322/mid_lovec-GSO-457322.jpg 4 213 213

Keď bez stopy zmizne len pätnásťročná Ellen, vyšetrovateľ Sam Berger je jediný, kto je presvedčený o tom, že sa stala obeťou sériového vraha. Púšťa sa do nebezpečného pátrania, ktoré ho privádza na stopu záhadnej ženy z jeho minulosti. Postupne objavuje aj ďalšie obete a pri každej nachádza malé ozubené koliesko zo vzácnych hodiniek... Z jeho hodiniek. Ani netuší ako a sám sa stáva lovcom i podozrivým v tejto nebezpečnej hre, ktorá čoraz naliehavejšie vyplavuje z jeho minulosti dlho pochovaných démonov. Podarí sa nakoniec Samovi Bergerovi vypátrať vraha skôr, ako zabije ďalšie mladé dievča? A kto je záhadná žena, ktorá sa objavuje na každom mieste činu? Samovi Bergerovi nezostáva nič iné, len sa pokúsiť vrátiť v čase, na miesto, kde sa pred dávnymi rokmi tento príbeh začal...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Utmarker, 2016

luky08
18.06.2017 4 z 5

První kniha z nové série mě příjemně překvapila. Určitě důvod koupit si další díl. Předchozí série knih o Skupině A s posledními dvěma díly trochu upadala v napětí (četla jsem je ze setrvačnosti) a tak jsem byla v očekávání s čím novým a zajímavějším autor dokáže přijít. Začátek na standardní úrovni tohoto typu krimi, střed možná pro někoho méně napínavý, ale pro mne čtivější, skládá střípky příběhu, konec na můj vkus překombinovaný, ale pozitivem je otevřený konec. Není to druhý Adler-Olsen, ale s touto novou serií by mohl být.

katule1992
19.05.2017 3 z 5

Sedm mínus jedna pro mě měla velice slibný začátek, nudnější prostředek a zase o trochu napínavější konec. Kniha se držela mnou oblíbené gradace, ale jaksi v bodě zlomu zmizelo to krásné z celé knihy.