Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207632/bmid_manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4 2945 2945

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret, 2013

Ivka_77
20.09.2018 4 z 5

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, nebavila mě, do čtení jsem se musela nutit. Pak už to bylo lepší a druhá půlka knížky mě bavila hodně. No a nejlepší byl epilog, ten mě dostal. Každý z nás občas přemýšlí, co by bylo kdyby.... Moje první knížka od autorky, určitě si přečtu další.

Veronika33
18.09.2018 5 z 5

Tak túto knihu som si užila. Príbeh plynul bez hluchých miest, vďaka krátkym kapitolkám sa výborne čítal. Prepojenie osudov jednotlivých postáv bolo výborne spracované, super kniha. Teším sa na ďalšie autorkine knihy a odporúčam!!!

Veru.Viti
17.09.2018 5 z 5

Neuvěřitelně mě baví styl této spisovatelky. Podle mě by mě bavil i návod na kuličkové pero, pokud by ho psala právě Liane Moriarty. Stále u mě vedou Sedmilhářky, ale každopádně se mi kniha líbila. Byla jsem zvědavá na vyústění a konec mě donutil po zavření knihy ještě nějakou chvíli přemýšlet. Určitě knihu doporučuji.

edisek83
03.09.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co jsem od této spisovatelky četla :-)

cukrovka
30.08.2018 4 z 5

Zajímavá a velmi čtivá kniha. Zpočátku mi moc nevyhovovalo střídání vypravěčů a dějů. Na konci už se od knihy nešlo odtrhnout. Velmi zajímavý epilog. Každý určitě přemýšlí nad nějakým svým "coby, kdyby".

koki.veru
29.08.2018 5 z 5

Krásná knížka. Ze začátku mi chvilku trvalo, než jsem si opět zvykla, kdo je kdo, kdo ke komu patří a jak je děj popisován z pohledu více osob. Postupně jsem se ale do knihy začítala víc a víc, až jsem se na konci nemohla vůbec odtrhnout. Knihy této spisovatelky jsou opravdu vydařené, a určitě to není poslední knížka, kterou od ní čtu. Její styl mi velice vyhovuje :)

regenka
25.08.2018 4 z 5

Byla jsem napjatá, byla jsem smutná... Líbilo se mi moc.

kathla
24.08.2018 4 z 5

Zajímavá kniha o tom, že nic není černobílé... četla jsem to jedním dechem, až od půlky to dostalo ale spád a epilog - tak ten byl vyloženě bohatý na děj, že jsem některé pasáže musela číst 2x :)

dencazrnu
23.08.2018 3 z 5

Knihu jsem četla asi na dvakrát. Vůbec jsem se nemohla začíst. Dlouhý a vleklý začátek téměř o ničem. Od poloviny knihy dostala kniha konečně nějaký pořádný děj. Příběhy postav se začaly prolínat a kniha dostala smysl. Konec knihy byl skvělý, od poloviny knihy jsem se už pak nemohla odtrhnout. Od autorky mám doma ještě asi další tři knihy, tak uvidíme, jak se budou líbit..

MíšaS.
21.08.2018 1 z 5

Nemá to hlavu ani patu. Opět BESTSELLER za všechny peníze...

irskádívka
20.08.2018 3 z 5

Moje první kniha autorky, vzala jsem si ji na cestu vlakem k vyplnění nudné cesty. Splnila účel a cesta mi snadno utekla.
Příběh mi připadal...nedostatečně do hloubky propracovaný a málo pospojovaný. Doufala jsem ve větší změny a lepší zapracování postavy rodiny Tess do děje - oddělené linky a vyprávění různých postav mi prostě už nepřijde nijak novátorské pojetí.
Přesto hodnotím knihu kladně. Příjemné počtení.

kler1207
06.08.2018 4 z 5

Pro mě dost předvídatelná kniha. Děj je fajn, je čtivý, zpočátku mě trochu mátla některá jména, ale dostala jsem se do vztahů celkem rychle. Konec jsem asi čekala víc zamotanější, málo mi do toho seděla dějová linka Tess a její rodiny. Epilog je bezva, málokdy autor v knize naznačí, jak to mohlo být, bavil mě. Celkově hodnotím pozitivně, možná si od autorky přečtu i něco jiného.

reňa30
05.08.2018 3 z 5

Než jsem se překousala motanicí jmen postav,tak byl pomalu konec...ale jo,celkem to ušlo

lenka2557
03.08.2018 1 z 5

Nedokázala jsem se do knihy vcítit, byla podivně dějově děravá a nevěrohodná. Sice dočteno, ale s verdiktem "jednohubka, tohle už víckrát číst nemusím". Zjevně jsem náročný čtenář, ale tohle mi nestačilo.

stafbul
28.07.2018 4 z 5

Zajímavé téma, průměrné zpracování, nicméně jako kniha pro zábavu dobrá.... Jestli si za rok vzpomenu o čem byla? Pochybuji.

márčina
17.07.2018 4 z 5

Po delší chvíli, kdy se už konečně člověk zorientuje ve jménech a rodinných motanicích, je to opravdu fajn knížka, na které mě opravdu fascinoval "možný konec" v epilogu. To byla taková příjemná tečka na závěr, která ve mně vyvolala novou vlnu emocí.

-Sinéad-
14.07.2018 4 z 5

Ze začátku jsem se moc neorientovala ve jménech, ale poměrně rychle jsem se začetla a kniha mě nezklamala.

Lotka
14.07.2018 4 z 5

Epilog si zasloužil i 5 *. Jinak kniha poutavá, zápletky nebyly prvoplánové, příběh se hezky rozplétal, spokojenost.

Doemit
07.07.2018 1 z 5

Bohužel přes knihu jsem se nedostala, dočetla jsem se lehce za polovinu, ale pořád jsem jí jen odkládala. Moc jsem se ztrácela ve jménech a příběh byl zbytečně natahovaný.

Amy27
02.07.2018 4 z 5

Výborná kniha! Výborná zápletka! Pro mě velmi nečekané zvraty! Hodně myšlenek jsem si vzala k srdci. Nicméně... hvězdičku dolů dávám za začátek, který mě jako vždy u této autorky nezaujme a trvá mi dlouho než se začtu a také za poslední kapitolu, která mi přišla místy vážně hodně dobře promyšlená.. ale bohužel i místy zbytečná a nepodstatná... Každý si však najde svoje. :)