Nažhavený

Nažhavený
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206926/bmid_most-wanted-nazhaveny-h2G-206926.jpg 4 236 236

Most Wanted série

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a především Stark Trilogy přichází další nová erotická série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje. Ve druhém dílu s názvem Nažhavený zavede Sloane Watsonovou její práce tajného detektiva na stopu známého padoucha a podvodníka Tylera Sharpa. Je drzý, okouzlující a nebezpečně sexy. Vyrostla jsem ve víře, že existuje černá a bílá, dobro a zlo - a že některé hranice nikdy nesmím překročit. Sloane si myslí, že je tak silná, aby Tylerovi dokázala odolat. Proto se stane exotickou tanečnicí v klubu Destiny, který Tyler vlastní se svými společníky a kde pere špinavé peníze. Měla jsem mít víc rozumu a nevěřit mu, neměla jsem riskovat svoje srdce. Stačil však jeden pohled - a byla v problémech. Jeden dotek - a byla ztracená. Jedna noc - a byla jen jeho. Tyler ji citově i fyzicky zavede na místa, kde dosud nikdy nebyla, a cesta zpátky už neexistuje. Ale za vášeň se platí vysoká cena…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Heated, 2014

jindriska2571
08.10.2015 3 z 5

skvělé

cukrovka
17.09.2015 4 z 5

Nic moc. Sex hned první večer co se potkali a rozepsaný asi na padesáti stranách. Hlavní hrdinové mi ani nebyli sympatičtí.

evelýny
14.09.2015 odpad!

Tahle kniha mě otrávila. Snůška nelogičností, primitivních, stupidních zápletek. Hlavní motiv knihy autorka odkoukala z pohádky O Smolíčkovi: ,,Jen dva prstíčky strčíme, hned zase půjdeme". Když to všechno poskládám, tak dostanu úplně zbytečnou knihu, do které nemá cenu cokoli investovat.

kacaaba
13.07.2015 4 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem víc. i když taky bylo všechno moc rychlé, ale líbilo se mi to napětí a kontrast policisty a kriminálníka. Jsem zvědavá, na poslední díl.

Nikyna8
15.05.2015 5 z 5

jedním slovem nádhera, krásný příběh, jsem ráda že jsem počkala než vyjde třetí díl a mohu tyto díly číst po sobě, už se moc těším na třetí díl na třetího muže a jeho příběh

Nuttelka
15.05.2015 4 z 5

Jo to by šlo :-) Zápletka je zajímavá, rozuzlení pro někoho překvapivé pro někoho předvídatelné, ale Sloane si mi líbí :-) I když to její stále se opakující "Ano, bože, ano" mi úplně vytáčelo :-D A co si budeme povídat, Tyler musí mít i kurz sebeovládání, protože tohle by normální chlap nevydržel :-)))))))) A hlavně oslovení "miláčku" se mi ke všem prasárničkám fakt nehodí :-)))) Ale i tak stále zastávám názor, že tato série je lepší než Stark trilogie...

zdenka700
05.05.2015 5 z 5

Kdo zvládne uspět v získání informací jedině ŽENA (má své metody). Kdo zvládne ošálit ženu jedině Muž. Koho zajímá, kdo uspěje. Pouze toho kdo si to přečte.

jitka7
03.05.2015 2 z 5

Měla jsem velký problém knihu dočíst. Hlavní hrdinka mi prostě vůbec nesedla. Těším se na další díl, doufám, že bude daleko lepší.

vyska
22.03.2015 3 z 5

První triologii jsem přečetla na jeden "zátah". S touhle mám trošku problémy.
V tomto díle byla každá kapitola stejná. Neustále si říkala, jak dělá svojí práci , že o city nejde - v polovině knihy, se mi to už nechtělo ani číst. Hlavně, že Amy (o kterou tam šlo) našli a zachránila na jedné stránce, což mě zklamalo. K tomu přidám, jak se Tayler kvůli Sloane dal na legální obchody. Myslela jsem, že tohle už vyřešil Evan v prvním díle, ale zřejmě ne. Jsem zvědavá s čím bude obchodovat Cole.

Beni
10.01.2015 5 z 5

Další úžasný díl.... už se nemohu dočkat příběhu Kat a Colea... Škoda jen, že musím čekat až do dubna :-(

Lucka.79
04.01.2015 3 z 5

Na hodnocení této knihy se značně podepsal fakt, že mi byla hlavní hrdinka značně nesympatická. Podle anotace se mi to zdálo slibné, ale to jak postavu policistky autorka vykreslila se mi vůbec nelíbilo, čekala jsem trošku silnější osobnost. Stejně jako v přechozím díle je spousta věcí zmíněna jen povrchově.

FreshPatty
14.12.2014 3 z 5

Já nějak nevím. Ano, kniha se dá v klidu přečíst, ale chybí mi tam nějaká ta originalita, nějaký ten příběh, děj, který by mne do knihy vtáhl a nutil mne ji dočíst, abych se dozvěděla, jak to celé dopadne. Všechno bylo dokonale předvídatelné. Za mne tedy průměr. ALE! Po přečtení ukázky na konci knihy se na třetí díl vážně těším. Možná to bude i tím, že ve mne Cole vzbuzuje většího drsňáka a frajera, než přítomný Tyler. ;)

erotika

Julie Kenner