Ani muk

Ani muk
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408233/bmid_ani-muk-PCG-408233.jpeg 4 523 523

Nathan Cody série

3. díl

Malcolm a Harriet Bensonovi vypadají jako zcela obyčejní, usedlí padesátníci… až na to, že doma vězní desetiletou Daisy. A nyní se Bensonovi rozhodli do svého domova „přivést“ novou dceru. Když pak malá Poppy zmizí, je to nejen začátek strašné noční můry pro její rodiče, ale i jednoho z emocionálně nejvíce vyčerpávajících případů detektiva Nathana Codyho a jeho kolegyně Megan Webleyové.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kalibr

Don’t Make a Sound , 2018

Mono.666
10.04.2019 5 z 5

Zimomriavky po každej jednej kapitole :3 super knižka!!

monika3838
08.04.2019 5 z 5

Pribeh,ktery vtahne do deje uz na prvni strance! Predstavivost jede na plne obratky. Po precteni clovek opravdu premysli,kdo byl vetsi zruda..

Ajuszka
07.04.2019 5 z 5

Tahle kniha vás chytne za srdce.Chvílemi jsem si říkala,proč to vlastně čtu.Některé momenty mi vháněly slzy do očí.Věřím,že dětská mysl se v mnoha ohledech dost podceňuje.Konec mě překvapil,opět bylo poukázáno na nechutnost dark webů a zneužívání dětí..I přes smutné téma jsem si dvojici vyšetřovatelů oblíbila a místy mě dost pobavili ve vzájemných slovních přestřelkách. Budu se těšit na další knihu.

Hanca91
04.04.2019 4 z 5

Chvílemi mě od příběhu odváděla potřeba zamyslet se nad tím, jestli malé dítě může opravdu přemýšlet tak, jak to v knize vykresluje autor.
V několika situacích se mi vážně vháněly slzy do očí a několikrát jsem chtěla knihou hodit proti zdi, protože mě nešokovalo ani tak fyzické příkoří, kterého se únosci dopouštěli na dětech (to jsem očekávala horší), ale totálně mě vyvedla z míry manipulace psychická.
Závěr byl pro mne naprosto strhující a nečekaný, přesto mi ke spokojenosti v knize chyběla malá špetka toho šťastného konce a shledání. Proto jen čtyři hvězdy...

mysterygirl
31.03.2019 4 z 5

Byla to super knizka,akorat me mrzi ten urychleny konec, mozna to chtelo trochu vic rozepsat co kdo a jak,ale treba bude pokračování

kiraa
25.03.2019 5 z 5

Parádní libovka, který bych napasovala klidně deset mišelínských hvězd. Jedno z nejlepších zpracování tohoto tématu. Dějově jednoduchá zápletka, přesto se vás chytne a nepustí. Vzhledem k tomu, že zde figurují děti, které žijí násilím oddělené od svých rodičů a musí snášet nevyzpytatelné chování dvou psychopatů, nedoporučuji slabším, citlivějším jedincům. Mohlo by se totiž stát, že již navždy budou usínat s děsivou představou, kdy ráno vstanou a prvním pohledem se stane dětská, rozestlaná postel ... prázdná.

kneslova
19.03.2019 5 z 5

Příběh se pomalu rozjíždí a pak napětí stoupá až k úplnému závěru a to mě úplně dorazilo... zase je to jedna bezpochyby dobře napsaná kniha, ale kterou bych už znovu číst nechtěla. Jinak pro mne osobní zápletky mezi detektivy byly celkem rušivé a celkově mi vyšetřovatelé nebyli sympatičtí. To však na celkovém dojmu z knihy neubírá. Zas tak 4,5 hvězdiček, ale za ten nápad dávám 5.

alcerka
18.03.2019 5 z 5

Něco neskutečného... Jako bych byla s dívenkami v jednom pokoji. Ve chvíli, kdy za nimi přišla Ellie, tak jsem měla slzy na krajíčku a co dvě strany jsem v duchu sprostě nadávala únoscům. Nemám co vytknout. Nedokázala jsem přestat, musela jsem co nejdřív vědět, jak vše dopadne.

lenuskav
14.03.2019 5 z 5

Pěkná knížka,čtivá, sympaticke hlavni postavy, napětí, něco,c o tady ještě nebylo. Za mě spokojenost :)

booklaboratory
24.01.2019 4 z 5

Prva polovica knihy ma nejako nesokovala. To vsetko sa zmenilo v druhej polovici. Hlavne sila a zmyslanie Daisy, ktore sa autorovi podarilo skvele vykreslit. Taktiez plus davam za prostredie v ktorom sa vacsina pribehu odohrava. V neposledom rade treba spomenut aj lahky styl ktorym je tato kniha napisana. Opat nieco tak trochu netradicne, co nakoniec potesilo.

rozhlasové zpracování krimi

Autorovy knížky