Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3461 3461

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

adnov
02.02.2019 2 z 5

Občas to mělo nějakou myšlenku, ale jinak mi kniha nic nedala. Postrádala jsem větší zápletku, prvek překvapení i humor. Běžné osudy obyčejných lidí. Většinou úspěšných. I kluk z dětského domova umí výborně anglicky, cestuje po světě, dokáže nejen surfovat a lyžovat ale i to učit v angličtině. Já mu to přála, ale nemohla jsem si pomoc, nesedělo mi to k němu . Pozitiva: dobře se to četlo a asi každý se v tom mohl najít (je zde mladá rodina bez peněz, bohatý podnikatel, starší žena bez dětí, puberťák i důchodci a samozřejmě nevěra a milenka a první lásky a dospívání a rozvod a svatba a tak). Prostě ze života. Ale o tom nepotřebuju číst, to vidím všude kolem (a když ne,mohu si pustit jakýkoliv seriál).

ilonakosickova
02.02.2019 5 z 5

Krásné příběhy obyčejných lidí. Při čtení člověk vypne a jenom relaxuje.

weberda
02.02.2019 5 z 5

Knížka se sama,bezva relax.

Hanin
02.02.2019 1 z 5

Příliš mnoho úplně všeho, postav, prožitků a životních zadrhelů. Skoro jsem se bála, že na mě vyskočí ještě vražda ☺️
Ne, už asi nejsem cílová skupina ...

Nelička
02.02.2019 5 z 5

TOP TOP TOP. Miluju tyhle běžné příběhy o běžných lidech. O to víc, když je vypráví PH. Erotikon jsem kdysi zhtla během několika dní a Víkend nedopadl jinak. Knížka mě nadchla a bavila od začátku do konce. Příběhy všech postav mi byly tak blízké a přála jsem si, aby neskončily.... Aboslutně zaslouženě dávám 5/5*

levánoha
01.02.2019 1 z 5

Az na pár vtipných hlášek to byla jedna obrovska nekončící nuda. Škoda mého drahocenného času... Hartl mě tentokrát zklamal. Reklama a propagace knihy byla obrovská, ale kniha si to podle mě nezaslouží. Nesplnila mé očekávání ani z poloviny.

asonka
31.01.2019 5 z 5

Moc jsem se na ní těšila a nezklamala

DiskretniBarman
30.01.2019 3 z 5

Oddechovka (stylem jazyka, nikoli tématy nebo délkou), která doplácí na příliš velké množství postav, u kterých klouže spíš po povrchu, než aby pronikla trochu víc do hloubky. S kategorií „oddechovka“ souvisí i banální jazyk a styl, sem tam to až „zabolí“ (fráze typu „bylo to fakt super“ apod.)

Becca77
30.01.2019 4 z 5

Hartl, srdcovka :) jako zasmála jsem se dost, příběhy mě taky bavily. Není to to nejlepší, co napsal, ale vůbec nezklamal! ;)

Glivuska
30.01.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila, četla se mi, jako všechny knížky od Hartla, rychle a dobře. Určitě bych neřekla, že knížka pro mě byla nějakým zklamáním, na druhou stranu jsem od ní nečekala nic nového, což se také potvrdilo. Mám ráda, že příběhy hlavních postav kopírují ty "naše příběhy", co denně zažíváme, na druhou stranu je to již několikátá Hartlova knížka takového typu a je těžké si v tom najít něco nového, co nějak víc přitáhne pozornost. Proto mi většina jeho knížek splývá.

Vesela.Krista

Dalo se to číst...

marcolka
28.01.2019 3 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila, knihy od autora se mi zatím všechny líbily. Avšak tato byla docela zklamání. Do čtení jsem se musela vyloženě nutit a už se těšila, aby byl konec a já mohla pokračovat ve čtení další a zajímavější knihy z té nekonečné řady co mě čekají a lákají. Zlepšilo se to jen mírně a až hodně za polovinou. Takže bohužel musím konstatovat, že tohle se pro mě moc nepovedlo. Sice ze života, ale docela nezáživné, jak jen život umí také být. Ale vyvolalo to také malinkou milou vzpomínku na dávno zapomenutého "hobla" :-D

sebemi
28.01.2019 4 z 5

Super oddychovka, přečteno za dva dny na nemocenské.

Sofie75
28.01.2019 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Správná oddechovka. Propletení osob mi malinko připomnělo knihu od Třeštíkové BÁBOVKY, ale určitě se těším na jeho další knihu.

zalkia
28.01.2019 4 z 5

Musím říci, že mě trochu zklamala, nějak jsem se netěšila na pokračování ve čtení jako u předešlých knih od autora...

alcerka
28.01.2019 1 z 5

Považuji svůj čas za docela drahý, na to, abych to dočetla dokonce...

Jordyz
28.01.2019 4 z 5

Pohodová oddychovka. Asi jsem čekala víc, dost mi připomínalo Erotikon. Toto byl takový slabší odvar. Ale přesto nejsem úplně zklamaná, rozhodně bych nezatracovala.

francouz
27.01.2019 4 z 5

Byl to typický Patrik Hartl, jako vždy si nebral servítky, co se vztahů týče, takže slabší povahy to určitě opět nedají, hold princové na bílých koních jezdí v malinko jiných knížkách.
I když na druhou stranu, tak jak to podává autor, tak to není, rozhodně žádné, každý s každou, ale je to trošku víc otevřené než se někomu může líbit. Já mám autorův styl rád. Mám rád i delší časové úseky, které většinou autor zpracovává. Tentokrát to bylo pouhých 52 týdnů, zato však našlapaných životem, který si hodl někdy nebere servítky, a míří přímo do srdce, nebo někdy do jiných partií...
Na druhou stránku musím říci, že mě předchozí knížky asi bavili o malinko více, než tato poslední, i když se jako vždy četla sama.

Martasek5
27.01.2019 4 z 5

Špatné to určitě nebylo.. chvíli mi trvalo než jsem se do knížky začetla, ale pak se četla sama. Příběh hodně podobný Erotikonu, ovšem ten se mi líbil o kapku víc. Pohodové čtení ze života, kde se každý z nás může najít

Týnka94
27.01.2019 5 z 5

Byla to moje první kniha od Patrika Hartla a určitě nebyla poslední. Oddechovka, kterou určitě stojí za to přečíst.