Není úniku

Není úniku
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383307/bmid_neni-uniku-8hO-383307.jpg 4 1314 1314

Studentka Darby Thorneová cestuje za svou nemocnou matkou. Kvůli sněhové bouři uvízne na dálnici uprostřed ničeho a je nucena strávit noc na odpočívadle se čtyřmi úplně cizími lidmi. Při hledání mobilního signálu si všimne ruky malé holčičky, která je zamčená v jednom ze zaparkovaných vozů. Bez spojení a bez jakékoli možnosti se odtamtud dostat musí Darby přijít na to, kdo z jejích neznámých společníků je dívčiným únoscem… Není úniku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst. Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, dokud nezjistíte, jak to dopadne!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No Exit , 2017

Mumik166
20.04.2019 2 z 5

Příliš dlouhý rozjezd a poté chvílemi až horor. Čekala jsem víc.

Pitbullka
20.04.2019 3 z 5

Tohle pro mne bylo celkem zklamání, některé scény dobré, ale předvídatelné. Takový průměr, co nenadchne a neurazí.

Gabetka
17.04.2019 4 z 5

Takto si představuji dobrý akční film a vůbec by mi nevadilo, kdyby se toho nějaký režisér chopil. Děj se valí kupředu ve slušném tempu, a i když jsou bohužel některé situace hodně předvídatelné, jak už to právě u akčních filmů bývá, tak jsem se dobře bavila a to je u tohoto žánru podle mě to nejdůležitější.

Hella
17.04.2019 3 z 5

Ano, kniha JE čtivá. A vcelku originální. ALE: chování sedmileté dívky je absolutně nesmyslné, takhle by se žádné malé dítě, ono tedy asi ani velké, nechovalo. Rozumu skoro víc než dospělý člověk.
Děj občas zdlouhavý a stále se opakující úvahy, byť trochu jinými slovy, o tom samém - jak přelstít padoucha. Za mě průměr.

Patapuf
15.04.2019 5 z 5

Je to taková jednohubka... normálně bych dal 4 hvězdy, ale líbilo se mi jak mě autor udržel napnutého až do poslední stránky a párkrát i příjemně dějově překvapil...

hedvikasylar
15.04.2019 4 z 5

super knížka! napínavá do poslední stránky.

alnahu
14.04.2019 3 z 5

Mě tato kniha nějak nenadchla-mám z ní rozporuplné pocity.Příběh ,který se odehrává před vánoci,kdy Darby-hlavní hrdinka příběhu jede za svou maminkou,která je nemocná a uvízne na odpočívadle s dalšími čtyřmi lidmi ve sněhové vánici.V jednom z aut najde uvězněnou malou holčičku a únosce je někde mezi nimi-proč ale holčičku unesl,to je pro ni velká záhada a ze situace není úniku.

Ondra_P
14.04.2019 3 z 5

Kniha nenaplnila moje očekávání. Po slušném rozjezdu, přišla nudná část, která se opakovala neustále dokola

MartulkaS
05.04.2019 4 z 5

Příběh je zajímavý, je to zase něco jiného, dobře se to četlo, děj ubíhal, přestože to bylo neustále dokola (hrdinka chce zabít pachatele, pachatel hrdinku), chvílemi to bylo i celkem drastické. Darby byla, ale opravdu odvážná, vynalézavá, občas trochu zbrklá, unesená dívenka na svůj věk až moc vyspělá a nebojácná. Jen mě vadilo, že je to až příliš neuvěřitelné, nepravděpodobné, to mě na knize štve jelikož pak vás ten děj nemůže pořádně vtáhnout a ten konec... to bylo už moc :D.
Ale nápad na příběh super, jen příště více reality.

Mono.666
05.04.2019 5 z 5

Výborná knižka, prečítaná za 1 noc :))

SimonaP
01.04.2019 3 z 5

Kniha mě nijak nenadchla, i když zvraty tam byly, ale jako celek nic moc. A navíc těžko uvěřitelná nesmrtelnost některých postav.

terez83
31.03.2019 5 z 5

Napínavá, čtivá. Přečetla jsem ji jedním dechem.

biki
28.03.2019

Je mi líto. Fakt jsem se snažila, ale ani po dvou týdnech se mi nepodařilo prokousat přes stranu 72. Něco tak otravného a nudného jsem už dlouho nečetla a tím pádem ani nedočetla. Bez hodnocení.

adevis
28.03.2019 5 z 5

Dost často se mi stává, že mě chválené knihy zklamou a před čtením Není úniku jsem se zklamání bála. Po dočtení jsem uznala, že protentokrát byly obavy zbytečné. “Panečku, to byla jízda”! Sice dost sněhová, ale jako... klobouk dolů pane Adams. Takhle úžasně napsanou knihu plnou nečekaných zvratů jsem dlouho nečetla. Hlavní hrdinka Darby byla obdivuhodná a vytrvalá, až k neuvěření, kolik toho kvůli cizímu dítěti zvládla. Za mě prozatím nejlepší kniha, která se mi v letošním roce dostala do rukou.
Četla jsem ji tři dny. Kdybych neměla roční dcerku, trvalo by mi to jen jednu noc...!!!
Nutně potřebuju knihu Na dostřel (a spousty dalších, hh).

luciasek86
28.03.2019 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha, skvělý děj, který měl úžasnou zápletku a závěr. Napínavý a velmi zajímavý případ mladé studentky, která pro to, aby zachránila malou holčičku ze spárů lidských hyen - únosců udělá vše. Vřele doporučuji.

certik003
26.03.2019

Začátek knížky je dost rozvleklý, nesnesitelné žvanění o ničem. Ale druhá polovina je jedna velká jízda. Konec mě dostal, četla jsem ho dvakrát, abych si byla jistá, že jsem to správně pochopila. Děj byl místy neuvěřitelná a i přes rozpačitý začátek se mi knížka líbila. Ale stejně nevěřím, že se dá auto odemknout tkaničkou na boty…

kytarka
25.03.2019 3 z 5

Na knihu Není úniku jsem četla samou chválu. Dlouho jsem ji odolávala, když vyšla druhá kniha od autora, tak jsem nad ní začala uvažovat. Nakonec jsem je dostala.
Není úniku, tady je velké plus autorovi, za jeho nápad, ten se mi fakt, co se týká děje a postav líbí. Myslím si, že úplně z toho nevytěžil co se dá a moc to vše překombinoval. Až moc neuvěřitelný až nesmrtelný příběh ( moc se nechci rozepisovat ať neprozradím příliš ). Co chválím je to, že se s dějem moc necamral a kniha odsýpá, je čtivá. Za mě však taková ta co ji přečtete, řeknete si OK a za nějakou dobu si na ni nevzpomenete.

ctenarkaEva
23.03.2019 2 z 5

Kniha se četla dobře, byla napínavá, ale bylo v ní až příliš mnoho stěží uvěřitelných situací.

Flexa
23.03.2019 4 z 5

Ze začátku to trochu drhlo, ale pak se to nějak rozpumpovalo do thrilleru. Jako fakt dost dobrej kus v tomhle žánru. Chvalím hlavne druhou část knihy, ikdyž zpetne mi dochazi že I ta první je tam dost duležitá. I ta psychologie postav tam byla, a fakt napinavy. Výtku mám k te nesmrtelnosti zaporaka to me hlavně ke konci dosti udivovalo. 80%

Polinka92
22.03.2019 5 z 5

Prvních pár stran jsem měla pocit, že je to jen obšlehnutý děj s několika úpravami, zato luxusně a čtivě napsaný.
Po těch pár stranách jsem nedokázala knihu odložit, jak se vývoj děje převrátil a jak skvěle to autor napsal. Když pominu jeden večer odpočinek, za dva večery jsem knihu měla přečtenou a jsem moc ráda, že jsem si ji koupila. Určitě doporučuji.

únosy dětí právníci thrillery pro ženy sněhová bouře

Taylor Adams
americká