Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8469 8469

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You, 2012

Dominika_a
08.07.2017 5 z 5

Tak srdcervouci příběh .. bohuzel poslední stránky doprovázely slzy.
Kniha je velmi čtivá, a svým způsobem jsem si knihu zamilovala. Urcite si ji rada přečtu znova.

hamstergraf
07.07.2017 4 z 5

Knihu jsem začal číst s mírnými rozpaky, také proto, že autorku vůbec neznám. Můj dojem z knihy je ale veskrze pozitivní. Mimo příběhu samotného mě zaujalo i vylíčení mezilidských vztahů.

Tesssay
07.07.2017 5 z 5

Této knize jsem dlouho odolávala v domnění, že se jedná o příběh z červené knihovny...které zrovna nevyhledávám. Musím říct, že když jsem se konečně odhodlala a knihu si přečetla, byla jsem velmi příjemně překvapená. Je to krásný příběh o lásce dvou lidí, který vás nutí i zamyslet se nad tím, co má a nemá v životě cenu. Já si tuto knihu zakládám do své knihovny a těším se, že si jí za čas znovu přečtu :-)

domino1701
06.07.2017 5 z 5

Miluji tuhle knížku!! Nic víc se říct prostě nedá..

kittlerka
05.07.2017 5 z 5

Knížka byla nádherná, úžasně napsaná. Lou byla úplně skvělá výrazná postava a příběh byl tak srdcervoucí..

Marfuška89
04.07.2017 5 z 5

Nádherná kniha :) . Doporučuji :) .
Film byl pro mě obrovským zklamáním :( .

O77
03.07.2017 odpad!

Nedočetla jsem, podle mě je to stupidnost a nepředstavitelná nuda. Děj se nikam nehýbe, postavy se nevyvíjejí. Kniha je zabydlena lidmi, kteří se navzájem pletou do svých životů a nechávají se manipulovat a zneužívat.

Aroucaria
02.07.2017 3 z 5

Krásný příběh! To se musí nechat. Sednete na vlnu a necháte se unášet. Není potřeba moc hloubat. A to mi trochu vadilo. K tomu přidán mírně patos, který hloubku prožití ztlumil.

Vlastně jsem knihu koupila mámě, ale nakonec zůstala doma, což díky čtenářské výzvě bylo dobře. Vím, že moje máma by dala minimálně 10 *.

Lucík
28.06.2017 5 z 5

I když jsem věděla o čem kniha je s jak dopadne, přečetla jsem ji jedním dechem. Skvěle napsané. Chvíli jsem se smála na hlas, chvíli plakala nebo jsem měla vztek...prožívala jsem emoce. Pokud tohle kniha dokáže, je to na 5 ⭐

katka94
27.06.2017 5 z 5

Velmi čtivý, netradiční příběh o lásce. Nutí člověka se zamyslet. Skvělý je i druhý díl- Můj život po tobě.

HanaMalina
27.06.2017 5 z 5

Kniha je naprosto skvělá. Autorčin styl psaní se mi líbí a postupně čtu i její ostatní knihy. Myslím, že polovinu jsem probrečela a to se mi běžně nestává :-) Určitě se k ní zase vrátím a přečtu znova. V mé knihovně má svoje místo.

Petrasim
27.06.2017 5 z 5

Jedna z nejhezčích knih co jsem kdy četla. Nádherný příběh a už se těším až kouknu i na film.

MakiMel
27.06.2017 5 z 5

Bála jsem se celou dobu přílišné romantiky a taky toho, že mi to od začátku hodně připomínalo film Nedotknutelní, ale nakonec se to rozjelo spíš do dramatické roviny a k otázkám volby mezi životem na vozíku a smrtí. Na konci mě to fakt hodně dojalo.

eva.haf
26.06.2017 4 z 5

Dost mi vadilo, že Willa vůbec nikdo nechce pochopit. Přesto, že se všichni kolem mohli péčí přetrhnout, mysleli všichni jen na sebe. Kdyby to neskončilo, jak to skončilo, byla by to klasická červená knihovna.

Alien.
23.06.2017 4 z 5

Je to takové nenáročné, ale za to srdceryvné.
A myslím, že při čtení si každý uvědomí, že zdraví je vážně důležité..

Monicka12
21.06.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem si vyhlídla a poté ji dostala k Vánocům. Přečetla jsem ji jedním dechem. Brečela jsem. Příběh mě dojal k slzám. Uvědomila jsem si životní priority a momentálně si vážím svého zdraví.

LucieRossi
20.06.2017 5 z 5

Musím říct, že mě překvapilo, že tato kniha je opravdu tak dobrá, jak se o ní tvrdí. Nebrečela jsem, ale donutila mě přemýšlet o dilematech v lidském životě, o bytí a nebytí. Dávám 5 hvězdiček a určitě se porozhlédnu po autorčiných dalších knihách.

Lucik87
19.06.2017 4 z 5

Brečela jsem. Jenom kvůli konci, který ve mně oživil vzpomínku na člověka, který již není mezi námi. Rozdmýchal ve mně tu pečlivě schovanou a zadupanou bolest. Konec byl opravdu srdceryvný, nicméně celkově celý sled příběhu bych hodnotila průměrově. Možná jsem lehce neobjektivní, jelikož jsem viděla film, který mě nadchl. A i přesto, že film opravdu nebývá lepší než kniha (alespoň pro mě), se nemohu zbavit dojmu, že film mám v tomto případě radši. Životu po tobě dávám rozhodně šanci.

surynas
18.06.2017 1 z 5

Všichni říkala že si tu knihu musím přečíst. Chtěla jsem počkat až zájem o knihu trochu opadne a stejně to nepomohlo. Kniha se mi nelíbila a Život po tobě číst nebudu. Nevím proč, ale prostě mě neuspokojil děj knihy. Navíc stačilo mi přečíst si první kapitolu a okamžitě jsem věděla jak kniha dopadne. Louisa byla sice vtipná a mimořádná hlavní hrdinka, ale to je asi všechno.

kackaT.
18.06.2017 5 z 5

Snad nejkrásnější knížka, jakou jsem kdy četla! :)