Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8469 8469

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You, 2012

Kozoroh525
03.05.2017 5 z 5

Tak tohle byla opravdu bomba

zanda6261
02.05.2017 5 z 5

Tak u téhle knížky sem nejednou brečela a nejedou jsem se smála. I když sem věděla jak knížka dopadne tak sem pořád doufala že hlavní hrdina se nakonec rozhodne jinak. Ale příběh se mi i tak líbil a těším se na pokračování.

arket
02.05.2017 5 z 5

Konečně milostný příběh, který se povedl. Není to jen taková bezduchá červená knihovna, ale má to hloubku. Přinejmenším vás donutí zamyslet se, jakou cenu má kvalita lidského života a jak je těžké soudit ostatní.

Andynka
29.04.2017 5 z 5

Právě jsem knížku do četla a skoro se mi nedostává slov... Už dlouho mě knížka nedonutila , abych s ní proseděla celou noc a bavila se. Užívala si jak je krásně napsaná, jaký má plynulý děj, který mě ani na chviličku nenudil a nakonec probrečet brzké ranní hodiny a loučit se s postavami a celou knihou s tak těžkým srdcem... Neuvěřitelně smutné a tak krásné... :)

lupidoly
29.04.2017 4 z 5

Děj knihy byl předvídatelný, ale kniha se mi četla velice dobře. Určitě si někdy přečtu i další knihy od autorky.

Louie94
28.04.2017 4 z 5

Knížka u které se smějete, pláčete, culíte a celkově vlastně má od všeho trochu.
Příjemné hlavní postavy a ještě pohodovější příběh hodící se perfektně do letních dnů strávených u vody.
Hádám, že nejsem jediná, která knihu dočetla se slzami a jizvou na srdci. Čirou náhodou právě tato kniha i odstartovala moji náhlou chuť co se romantických knih týče.
Vřele doporučuji.

MaryDee23
27.04.2017 5 z 5

Tato knížka mě příjemně překvapila. Romantické příběhy pro ženy nejsou zrovna můj knižní ani filmový žánr, přesto jsem se ale na doporučení do knížky pustila. A jsem ráda, že jsem tak udělala. Silný příběh o lásce, místy vtipný, místy smutný. Co se mi ale nejvíce líbilo, je problematika eutanázie a ne tak docela happy end.

Hanulka25
25.04.2017 5 z 5

Úžasná knížka, která nutí k zamyšlení.

Eli99
24.04.2017 5 z 5

Moje snad nejoblíbenější, které jsem četla za poslední rok.

durinka
23.04.2017 3 z 5

Příjemná a čtivá kniha, které v určitých momentech donutí čtenáře přemýšlet nad svými prioritami. Nejedná se o klasický milostný příběh, což je "osvěžující". Začetla jsem se a nemohla přestat...

Tanja00
22.04.2017 5 z 5

Chytla mě za srdce...rozesmála i rozbrečela

Šerďa2012
22.04.2017 4 z 5

Od knihy jsem čekala víc. Četla se dobře, námět dobrý. Ale že bych z ní byla unešená se nedá říct. Už jsem četla i lepší knihy s touto tematikou. Nicméně - zajímá mě, jak se bude život hlavní hrdinky odvíjet dál. Takže jdu do dalšího dílu.

M100
17.04.2017 5 z 5

Kniha mě chytla hned od začátku. Super další kniha od J. Moyesové. Už se těším na další.

Hanjimka
13.04.2017 5 z 5

Krásná knížka, super příběh.

Dakarianna
12.04.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály je pro mě s prominutím "laciná, stupidní a nevkusná kniha pro malé holčičky", ale tohle je pecka. Velmi čtivá, smutná a zároveň veselá... Filmové zpracování je také velmi milé.

kkubelkova
10.04.2017 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem. Jedna z nejlepších knížek, kterou jsem kdy četla ❤ Doporučuji každému!

Marsee
05.04.2017 3 z 5

Knížku jsem si přečetla na doporučení kamarádky. S pocitem, že budu číst další "lepší" harlequinku jsem se do ní pustila. I když mě příběh zaujal a finále bylo velmi emotivní, bohužel nesdílím stejné pocity s ostatními, zde v komentářích. Velmi zajímavá situace a osud. Námět by si zasloužil lepší zpracování. Bohužel pro mě vážně jen další lepší harlequinka.

Tebesťák
04.04.2017 5 z 5

Když jsem si tuto knihu půjčila z knihovny, vůbec se mi nechtěla číst. Ale přemluvila jsem se a přečetla ji. A četla se prostě jedním dechem. Nádherná, úžasná, dokonalá kniha. Jojo Moyesová fantasticky popsala život Willa a Luisy. Já miluji romány a tenhle mě dostal na kolena. Sice jsem takový konec nečekala, ale chápu to. Na konci knihy ne, že bych vyloženě brečela, ale slza ukápla. Jenom a jenom doporučuji. Doopravdy skvělá kniha.

whitedale
04.04.2017

Ještě žádná kniha ve mně nezanechala tak hlubokou stopu jako tato!

michaela7087
03.04.2017 5 z 5

Po přečtení několika recenzí jsem nečekala žádný růžový románek. Ale to co přišlo po přečtení pár stránek, to asi nejde ani popsat slovy. Ten pocit kdy se smějete a pláčete zároveň! Nádherný příběh dvou lidí, tak naprosto odlišných. Příběh úspěšného Willa a tak trošku správně ztřeštěné Loisy, ve kterém je tolik lidského neštěstí a zároveň tolik lásky. Usínám, myslím na Willa a Luisu, po tvářích mi tečou slzy, jsem moc ráda, že jsem je poznala, že jsem poznala jejich příběh, který ve mně bude ještě dlouho odeznívat.