Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8469 8469

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You, 2012

Luca84
04.12.2016 5 z 5

Řekli mi ať si to přečtu, že ten příběh stojí za to. A tak jsem si tu knihu přečetla. Byl to krásný víkend, který jsem strávila po boku Lou a Willa. Smála jsem se, plakala, užívala si jejich hovory. Moc jsem si tu knihu užila a teď je mi trochu smutno..

josska
03.12.2016 4 z 5

moc se mi líbila i přes konec jaký byl

barusak1
01.12.2016 5 z 5

Kniha se skvělé četla, příběh byl krásný. A i když takové knihy nečtu, byla jsem nadšená a brečela jsem snad od poloviny knihy. Takže je jasné, že si opět s velkou chutí přečtu knihu od autorky

Simi
30.11.2016 5 z 5

Při četbě jsem prožívala hluboké pocity. Smutek, lítost, naději, radost, ale nejvíc bemocnost. Znovu jsem si uvědomila, že stačí mžik a všechno je jinak. Přímo jsem vnímala tu bolest Lou smíšenou se vztekem. Když se někdo rozhodne zemřít, zanechává vždy za sebou těžce zraněné blízké, kteří jsou přesvědčeni, že selhali. Kdo zažil, tak ví, co píšu. A tohle všechno bylo napsáno tak neskutečně pravdivě, že... no došla mi slova.

whiolet
29.11.2016 5 z 5

Knihu jsem do ruky brala se zvědavostí,ale nic jsem od ní neočekávala. Musím se přiznat, že možná o to víc mě dostala. Příběh mě vtáhl a nepustil, smála jsem se, brečela. Knížku jsem chtěla přečíst hned,ale zároveň jsem nechtěla,aby příběh skončil. Po dočtení jsem několik dní nechtěla nic číst,tak silný dojem u mě vyvolala...

Čerstvýnátěr

Těším se na film 9/10

Beky
28.11.2016 5 z 5

Poutavý příběh s reálným námětem ... Čtivý a velice zajímavý, konec mě překvapil, ale dalo se to čekat. Velice působivé.

ZuK1
28.11.2016 5 z 5

Výborně a čtivě napsaná kniha. Ačkoliv jsem se ani já v závěru neubránila slzám, vyzvedla bych však především to, jak vtipně je navzdory smutnému tématu napsaná a že se u ní člověk dokáže i zasmát.

Tetalee
27.11.2016

Nádherná kniha,kterou jsem nemohla přestat čist!hned po přečtení jsem potrebovala videt film,hezky zfilmováno,,ale pro me by film bez knihy neměl takovou sílu..:kniha mi dala vic!

BlackBunny
26.11.2016

Jestli si chcete přečíst opravdu kvalitní knihu, tak rozhodně doporučuji. :)

ivca3710
26.11.2016 5 z 5

Nádherná kniha. Pamatuju si, jak jsem na ni čekala až si ji budu moct objednat v knihkupectví. Viděla jsem taky film, ale kniha byla lepší.

SakuraLuci
25.11.2016 5 z 5

Kniha mě úplně fascinovala, pohltila, nemohla jsem se odtrhnout. Ještě nikdy jsem u knihy tolik nebrečela, neprožívala osudy tak jako u této knihy. Děkuji za fantastický zážitek, líbilo se mi i filmové zpracování, ale spoustu detailů bylo vynecháno... Tudíž jsem ráda, že jsem nejdříve četla knihu. Doporučuji

Anyv
24.11.2016 5 z 5

Další kniha od Jojo, která mě nezklamala. Tak dojemný příběh, který by mě donutil na něj neustále myslet a přitom plakat jsem ještě nečetla. Pořád jsem doufala, že všechno dopadne jinak než autorka zamýšlela. Will byl naprosto sympatická postava a s Lou tvořili skvělou dvojku. Knihu doporučuji... byla skvělá.

Vysky
23.11.2016 4 z 5

Kniha není sama o sobě špatná...ale mě docela často nudila a občas jsem se i musel přemlouvat, abych knihu dočetl. Nicméně pro lidi, kteří mají rádi romantické příběhy je tohle ideální kniha.

Alma-Nacida
21.11.2016 2 z 5

Kniha si v hávu románu pro ženy klade rozhodně neromantickou otázku, zda má člověk právo na smrt podle svého rozhodnutí, či nikoli. Za sebe mám tuto otázku vyřešenou, že má. Takže mě závěr nevyděsil ani nepřekvapil, ale co mi vadilo bylo poněkud sadistické a manipulativní zacházení Willa s ostatními zainteresovanými osobami. Pak mi taky připadalo nepravděpodobné, že by jel na plážovou dovolenou člověk s nedoléčeným zápalem plic. Na závěr dodávám, že opravdu nejsem cílová skupina pro knihy o lásce, kde on ji má rád a ona ho nemá ráda, nebo ho ona má ráda a on ji nemá rád, v nejhorším případě se oba maj rádi. Uznávám dobré řemeslné zpracování a za to ty hvězdy.

popelka595
20.11.2016 5 z 5

"Než jsem tě poznala" je neuvěřitelně lidský příběh dvou mladých lidí, kterým jsem tak moc fandila, že jsem ještě dlouho po dočtení musela myslet na to, jak hrozně musí být těžký, loučit se nadobro s někým, koho milujete..
Na obal knížky bych jen přidala varování, že při čtení hrozí vyšší spotřeba papírových kapesníčků. Takhle moc jsem snad ješte nikdy u knížky nebrečela.

Míša.H90
19.11.2016

Je to necelý týden co jsem knihu koupila a zase jí zavírám, teď ale s kapesníkem v ruce... velmi krásně a citlivě napsané.

SisBerankova
18.11.2016 5 z 5

Knihu jsem začala čist spíše ze zvědavosti, ráda si přečtu knihu a následně koukám na film. Byť se za citlivou osobu nepovažuji, nerozbrečel měani Pearl Harbor, ani Titanic, tohle mě doatalo. Posledních 100 stran mě odrovnalo a dočetla jsem to přes clonu slz :) doporučuji všem

alena3246
18.11.2016 4 z 5

Moc dobre a ctivě napsano. Ale vim je to jen kniha,ale mam mezi handikapovanymi dost pratel a znamyc na to abych vědela že i pres to chteji žit zivot naplno. Martin Zach jeden priklad za vsechny

zeja
18.11.2016 5 z 5

Kniha byla úžasná, dobře se četla, určitě doporučuji.