Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8469 8469

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You, 2012

jitka3235
03.01.2016 5 z 5

Znám jenom málo knih, které mě takhle dostaly a líbí se mi, že po přečtení si prostě uvědomíte, že každý den ve zdraví je radost. Knih je čtivá, přečtete ji za pár hodin a jste z toho paf ještě dlouho... Jen se děsím, že to teď budou všichni shazovat, vzhledem k blížícímu se filmu :(

Micheline
02.01.2016 5 z 5

Jak jsou naše problémy nicotné. Kdykoliv si na tuto knihu vzpomenu mám na krajíčku.

trape
01.01.2016 5 z 5

Nádherná kniha,která mě dostala. Přestože na konci jsem byla slzavé údolí,nemohla autorka zvolit happyend-ztratila by kouzlo.

LuckaaK
01.01.2016 5 z 5

Už velice dlouho se mi nestalo, že bych nějakou knihu doslova zhltla. Nemám s malým dítětem moc času na čtení, ale tuhle jsem přečetla za 2 večery. Velmi čtivě napsaná, vtipná, smutná, k zamyšlení. Pobrečela jsem si. Rozhodně doporučuji a děkuji, že jsem se díky těmto stránkám o této knize dozvěděla.

Tezz74
31.12.2015 5 z 5

Čekala jsem že to dopadne dobře ale u konce jsem si dost pobrečela obzvlášť při epilogu, kniha se mi líbila i když neměla šťastný konec :-) ten příběh se mě hodně dotknul, myslím, že kdyby tam napsali že je to podle pravdivé události tak sem úplně hotová a brečím ještě ted :-D prostě úžasná kniha :-)

Iworri
30.12.2015 4 z 5

Přestože jsem si prvně říkala, že dopředu tuším, jak knížka dopadne, stejně jsem se rozbulela :D Autorka je opravdu mistryní v popisování situací, ať už jsou to chvíle radosti či zármutku. Čtenáře dokáže upoutat a uceleně bez kliček popisuje každý příběh.

monika6772
30.12.2015 5 z 5

Nádherný,smutný a čekala jsem nějaký zázrak,že vše skončí jinak,bohužel..knihu jsem velmi prožívala a zbyl mi jen smutný pocit z toho všeho,ale jsem ráda že jsem přečetla.Byl to velmi silný příběh.

Pepína15
28.12.2015 5 z 5

Velmi krásná knížka. Dost jsem si pobrečela, ale po přečtení jsem nějakou dobu cítila takové prázdno, protože mi hlavní postavy chyběly, jak jsem k nim během čtení přirostla :) Je to těžké téma, ale určitě doporučuji k přečtení.

klarinka9974
28.12.2015 5 z 5

Tato kniha měla překvapivý konec, od začátku do konce jsem věřila v zázrak. Kniha mě bavila od začátku do konce. Navíc jsem si uvědomila jak těžký musí být takový život a že by jsem si měli svého života vážit a užívat do poslední chvíle. Opět jsem v úžasu, to jak autorka píše krásné, úžasné a láskyplné příběhy mě dostává do kolen. Opravdu mě tato autorka baví a pokaždé se s chutí začtu do další, nové její knihy.

Moonrose
22.12.2015 5 z 5

První kniha, která mě trochu rozbrečela. Stále v sobě nosím smutek, ač se jednalo o vymyšlený příběh a vymyšlené postavy. Díky bohu.

monika3683
21.12.2015 5 z 5

moc krásná kniha, čte se jedním dechem

Manyna
17.12.2015

Má cenu to tu komentovat? tahle kniha se musí prožít :)

Ruxandra
16.12.2015 5 z 5

Na některé knihy slova prostě nestačí...

vipera
15.12.2015 3 z 5

I přestože byla kniha celkem předvídatelná a ani její jazyk mne nijak zlášť neoslovil, dočetla jsem ji. A hele, něco ve mě i zanechala. Nejspíš až trošku moc povědomý smutek...

čmuchinka
14.12.2015 5 z 5

Nádherná knížka, přečetla jsem ji jedním dechem a dlouho ji nemohla vypustit z hlavy ,,,,,,

mandukacek
14.12.2015 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Čtivá a to tak že musíte stále číst. Člověk si uvědomí, jak je lidský život křehký a jak se může ze dne na den změnit. Máte vše ale to nejdůležitější Vám chybí a to ZDRAVÍ. Naprosto chápu Willovo rozhodnutí. Konec sice smutný, ale pro Willa vysvobození!!!

alexis818
12.12.2015 5 z 5

Krásné,smutné čtení.Jasně předvídatelný konec,ale stím se počítá.Tak jsem si pobrečela,a za čas se zase k této spisovatelce ráda vrátim.

daniela7015
12.12.2015 4 z 5

Kniha mě bavila, byla čtivá, ale tak trochu předvídatelná. Byla jsem ráda, že tam nebyl happy end v plné kráse ale jen v poloviční, ale tak nějak od začátku bylo jasné, jak se bude příběh vyvíjet, to mi trochu vadilo. To samé moc rychlý konec, resp. spoustu toho bylo popsáno jen okrajově, protože autorka chtěla vtisknout dlouhý a emotivní příběh na relativně málo stran (resp. 1 knihy), takže na plné hodnocení to pro mě není, ale jako knížku pro holky/ženy doporučuji.

veronika1928
06.12.2015 5 z 5

Krasna kniha u které i slza ukápne.Jo láska je láska .)

vivalamuff
04.12.2015 5 z 5

Kniha, která vás vezme za srdce.