Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8469 8469

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You, 2012

Jane100
09.11.2015 5 z 5

Příbeh moc hezký.
Zpočátku mi to dost připomínalo film Nedotknutelní. Konec je ale poměrně hodně smutný.

stavinohova
08.11.2015 5 z 5

Vyborna kniha. Lehce se cte.... ale oko nezustalo suche ....

Kamil2
07.11.2015 4 z 5

Zlomí láska touhu dobrovolně odejít ze světa? Vyjde snaha trochu bláznivé Lou vniveč? Opětuje Will vyslovené city, nebo svoje těžké rozhodnutí nezmění? Neprozradím...tedy prozradím jen jedno, jako chlap jsem byl z tohoto příběhu pěkně naměko :-)

Liana
06.11.2015 odpad!

ale to predsa vôbec nie je séria, akurát knihy od jednej a tej istej autorky, to je snáď všetko, čo majú jednotlivé knihy spoločné.

holatko77
04.11.2015 4 z 5

Velmi dobře napsaná kniha na velmi smutné téma. Preferuji optimističtější tvorbu, na depku si stačí přečíst noviny ;-)

sofinka4264
04.11.2015 5 z 5

Já nemám slov. Nejdřív jsem knihu vůbec číst nechtěla, ale jsem hrozně ráda, že jsem ji přečetla.
Hlavní postavy jsem si zamilovala neuvěřitelně moc. Willa nejvíc. Zbožňovala jsem jeho komentáře ke všemu, ale nejvíc jsem zbožňovala, když se usmál. Nechápu, jak může spisovatelka donutit cítit lidi tolik emocí, jenom kvůli dvěma slovům. SPOILER. Nedokázala jsem uvěřit, že vážně umřel. Pořád jsem doufala, že bude žít. Posledních pár stránek jsem skoro ani nedočetla, jak moc jsem brečela. Jednoznačně jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla!

Jane90
04.11.2015 5 z 5

Úžasná knížka, která vás vtáhne do děje a chytne za srdce.

LéňaM
03.11.2015 5 z 5

nádherná, úžasná, skvělá, prostě dokonalá kniha. četla jsem jedním dechem, jen s těžkým srdcem jsem knihu odkládala. V práci jsem na příběh stále myslela, bylo to jako droga, no a po dočtení - slzy jak hrachy. Moc krásná kniha a všem doporučuji

anna7410
02.11.2015

Kniha na mě hluboce zapůsobila, příběh byl čtivý a působivý. Hlavní postava si mě velmi rychle získala a člověk s ní její osud skutečně prožíval.

Cisuna
29.10.2015 5 z 5

Nikdy jsem nečetla sladké romány pro ženy ale poslední dobou jsem zjistila, že potřebuji klasickou a těžší literaturu prokládat něčím odlehčeným. Začala jsem na doporučení Greenem, ze kterého jsem se neposadila na zadek ale ani neurazil. Po této knize jsem sáhla namátkou v knihkupectví asi jen kvůli přebalu. Po těch 400 stránkách mě přítel musel 10 minut utěšovat ať nebulím, že je to jen knížka. Prostě přečteno jedním dechem. Od knihy jsem se nemohla odpoutat, pokaždé jsem se těšila až k ní zase usednu. A ten můj hysterický pláč na konci mluví za vše....

aneta9149
27.10.2015 5 z 5

Četla jsem jedním dechem. Poslední třetinu knihy jsem probrečela. Nádherný, výjimečný, ale smutný příběh. Chci si od autorky přečíst určitě něco dalšího.

Petraluk
25.10.2015 5 z 5

Úžasna knížka, silný příbeh, přečetla jsem jednim dechem. Teším se na další knižky od autorky :)

ŠárkaMonika
22.10.2015 5 z 5

já jsem docela odpůrce sladkých knížek, jsou předvídatelné a občas až příliš nerealistické, knihu jsem zvolila o prázdninách protože jsem po četbě 15 knih postapo, fantasy a WW2 dostala chuť na něco lehčího a musím říct že takhle uchvácená jsem dlouho nebyla, knihu jsem přečetla za jeden den, nebyla jsem schopná se odtrhnout a ten konec... jsem z ní vážně nadšená a strašně se těším až si přečtu Dívka již jsi tu zanechal protože podle popisu taky vypadá skvěle

lucie1782
22.10.2015

Skvělá kniha! Stojí za to si přečíst i jiné od autorky? Díky :-)

pageta
22.10.2015 4 z 5

Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. Líbí se mi, že to není až taková růžová romance, ale prostě život.Sice jsem na konci knihy nebrečela, jak tady ostatní píší, ale rozhodně ve mně zanechala silný odkaz. A ve skrytu duše bych si přála potkat muže, se stejnou povahou jako mněl Will. Takže, "Clárková, přestaň už žvanit!" ...

katulinka
22.10.2015 4 z 5

Ze začátku jsem byla napjatá, jak to s mladým, zraněným mužem dopadne (jsem speciální pedagog a tak mě knížky a filmy s podobnými náměty zajímají).. Skok k holce z kavárny mě dost překvapil... Pak jsem se chvilkami i nudila, ale nakonec i mě knížka dostala. Nepamatuju si, že bych u některé knížky tak brečela (pokud nepočítám Malého Bobeše)... Takže ano - ač to není úplně náročné čtení, myslím, že když si knížku přečtete, chybu neuděláte :)

Petra17
20.10.2015 5 z 5

Poslední stránky plné slz, jinak moc krásný a citlivý příběh

Horalka5
19.10.2015 5 z 5

Krásná kniha, u které jsem brečela jak malá holka :) Není to náročné čtení, ale pravdou je, že i tato kniha může pomoci nahlížet na život trochu jinak :)

Deny95
17.10.2015 5 z 5

Krásná kniha se silným příběhem, který vás chytne za srdce.

Občas jsem se u knihy i zasmála, ale poslední stránky jsem přes slzy skoro neviděla..
Musím říct, že jsem si do poslední strany přála, aby to dopadlo úplně jinak.

Jsem ráda, že jsem si tuto knížku koupila, určitě jí můžu s jistotou doporučit!!

šuš
16.10.2015 5 z 5

Krásná knížka. Poslední stránky jsem plakala a plakala. Knihu doporučuji.