Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8468 8468

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You, 2012

LilliBell
19.04.2015 5 z 5

Pre mňa jedna z najlepších kníh z tohto žánru. Skvele napísané. Perfektná autorka.

Petra85
18.04.2015 5 z 5

Kniha byla uzasna, dohnala me az k placi. Tesim se na filmove zpracovani :-) snad bude aspon trochu pekne jako kniha.

i_vanička
15.04.2015 5 z 5

Nádherný a silný příběh. Je to už víc jak rok, co jsem knihu dočetla a stále si vše vybavuji velmi přesně včerně vlastních pocitů. Bez této knihy bych si asi nikdy neuměla představit jak moc mohou být lidé "krásní".

lea1805
14.04.2015 5 z 5

Tesim se na filmove zpracovan..i s vybere Willa v hlavni roli jsem spokojena! :-D tak snad se film podari :-D

Hanusseecka
14.04.2015 5 z 5

Wow! Tahle kniha mě psychicky hodně rozhodila. Knihu jsem otevřela ráno s tím, že si přečtu jednu, dvě kapitoly a půjdu něco dělat. Nakonec se stalo to, že jsem četla celý den, všechny povinnosti šli stranou a já nevstala celý den z postele. Nakonec jsem brečela...neuvěřitelně moc. Takový ten pocit, když člověk čeká dobrý konec, jako skoro v každé knize či filmu a on nepřijde. Tato kniha mi pomohla si uvědomit, jak to někteří lidé mezi námi mají těžké. Nikdy jsem si nevšimla, jak složitý a znemožněný pohyb mohou lidé na vozíčku při pohybu městem mít. Trochu mi je při vzpomínce na knihu smutno, ale zároveň jsem šťastná za to, jak mě její příběh posunul dál. Hodně silný příběh...nebojím se a troufám si i říct, že ovlivnil můj život.

Simáček
13.04.2015 5 z 5

Neskutečně silný příběh, ani si v hlavě nedokážu utřídit myšlenky, jaký pocit ve mě vlastně zanechal. Mám dlouho o čem přemýšlet. Pro mě zatím nejlepší autorčina kniha.

vertunka
11.04.2015 4 z 5

Kniha je napsána moc pěkně, je to čtivé. Já osobně jsem potřebovala jen dva dny na přečtení. Příběh je nádherný a zatím v knižním světě neokoukaný. Jediné co se mi nelíbilo (proto 4 hvězdy) je konec. Je očekávaný a proto se nedostavuje žádná euforie. Prostě to dopadne tak, jak lze předpokládat zhruba od poloviny knížky. Ale i tak doporučuji přečíst.

Christienne
10.04.2015 5 z 5

Skvělá kniha, pěkný příběh. Četla se dobře.

Barumic
09.04.2015 4 z 5

Hodně podobné téma jako u filmu Nedotknutelní.

hanouch
09.04.2015 5 z 5

Troufám si říct, že tohle je nejlepší knížka, kterou jsem četla. Člověk si občas potřebuje přečíst nějakou tu "slaďárnu", ale takhle mě naprosto dostala - smutná a vtipná zároveň. Rozhodně doporučuju! ;)

Markét.t
08.04.2015 5 z 5

Skvělá kniha. Úplně jsem se sžila s hlavními hrdiny. Krásně se četla, měla spád. Vtipná a zároveň i smutná. Ze začátku mě Willův úmysl celkem zaskočil, ale nakonec jsem ho vlastně dost chápala. Doporočuju :)

daskova
06.04.2015 5 z 5

Myslela jsem si, že už neobjevím knihu co by mě ve mě dokázala vyvolat tolik pocitů a pak se objeví tato a je naprosto skvělá :) Všem svým kamarádům ji doporučím. Výborná kniha kterou bych dokázala číst pořád dokola

Eva1Ave

neuveritelny pribeh... mohu doporucit na 100%

mili.h
05.04.2015 5 z 5

Nevím ...Mám díru s srdci? Jsem rozervaná na kusy? ..., nevím, jak se vlastně cítím.
Myslím, že v životě ve mě žádná kniha nevyvolala tak silné emoce jako tato.
Čekala jsem jiný konec, čekala jsem happy end.... toto ne. Možná proto mě to tolik zasáhlo.
Nikdy jsem nic podobného nečetla a vím, že již číst nebudu. Pro mě 100% hodnocení.
Tak dokonalá charakteristika postav a vystižení emocí, až jsem se do Willa a Lou naprosto zamilovala....

KatnissLavender
05.04.2015 5 z 5

Právě jsem dočetla a nemám slov! Tohle je nejkrásnější kniha jakou jsem za poslední roky četla! Jsem naprosto ohromená, dojatá a v šoku. Prosím přečtěte si ji, nebudete litovat!!!

Pheonix
03.04.2015 5 z 5

To, že se zžívám s hrdiny z knížek není přece nic překvapivého, ale tahle kniha ve mě zanechala obrovskou díru. Soucítila jsem naráz s oběma hlavními hrdiny, samozřejmě asi víc s Lou, protože je to žena, ale i s Willem, protože je pro mě pochopitelné, proč to vlastně všechno chtěl udělat. Když sem knihu dočetla, a je to právě jen pár minut, cítím se smutná a rozervaná na kusy, byla to první kniha, kterou jsem od Jojo Moyesové četla a určitě se pustím i do těch dalších, jsem moc zvědavá, co se mnou provedou TY! Knihu určitě doporučuji, svým způsobem mi zas něco pozměnilo pohled na svět ;)

lea1805
02.04.2015 5 z 5

Pribeh skveli !! mel spad a uz se moc tesim na filmove zpracovani a doufam ze se u nej pobavim :-) budou tam vsechny dulezite momenty z knihy! s vyberem jsem prozatim spokojena ;-)

lucijus2947
27.03.2015 5 z 5

Moc krásný příběh. :) Úplně jsem se do něj vžila..

morava
27.03.2015 5 z 5

Kniha ve mne vyvolala velke emoce, krasny pribeh, i kdyz smutny. Precteno za jeden den, brala jsem s sebou i do prace a v kazde volne chvili hltala dalsi stranku.

anah1
25.03.2015 5 z 5

Kniha mě velmi oslovila. Po přečtení jsem o ní dlouho přemýšlela....polemizovala jsem mezi naštvaností na hlavního hrdinu a pak jsem se ho snažila pochopit....Toto téma je tak silné, že nejde udělat žádný závěr, dokud se člověk v takové situaci nenachází.