Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8468 8468

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You, 2012

Katrys
17.06.2014 5 z 5

Nemám slov. Je až k neuvěření, že se dá něco takového vůbec napsat...autorčin přirozený styl psaní mě naprosto dostal...připadá vám prostě, že je to psané od srdce a nedokážete v tom prostě vidět nic jiného, než naprosto skvělou knihu ze života, která vás prostě nechtěně přinutí, i po dočtení, o tom dlouho přemýšlet a snažit se pochopit smysl života - jeho trápení, nástrahy, ale i štěstí, že máte někoho, kdo tu pro vás bude a pomůže vám v každé situaci, a když dočítáte poslední stránku, je vám strašně úzko a chce se vám brečet..ale o tom to je - zamyslet se nad svým životem, ale i nad životem jiných lidí..

Michaluška
17.06.2014 5 z 5

Chci dát tisíc hvězdiček, ne JENOM pět!!!!!PÁÁÁÁÁNI ..... tak tohle mě dostalo, příběh který ve mě zůstane na pořád!!!!Tuhle knížku si snad zarámuju nebo tak něco.Neuvěřitelný, dojemný, uchvatný ..... Ještě mě nikdy žádná knížka nedostala jako tahle ....
Neplánuje se film, nevíte?

Hanule9
17.06.2014 5 z 5

Nádherná knížka. V podstatě i skončí dobře, tenhle příběh by totiž asi ani lépe skončit nemohl, pokud by z toho spisovatelka nechtěla udělat sci-fi. Opravdu všem doporučuji, je to silný a emotivní příběh.

Luciane
16.06.2014 4 z 5

pěkně se četla :-)

Beni
15.06.2014 5 z 5

Nejúžasnější kniha, která mě vážně chytla za srdce. Myslela jsem, že umřu z toho jak se mi srdce svíralo, a těch prolitých slz... ale knihu přečtu ještě několikrát. Má čestné místo v mé knihovně. VŠEM DOPORUČUJI!!!

petrzel
15.06.2014 5 z 5

Neskutečně krásná kniha nic jinýho k tomu nejde říct.

Adi.h
15.06.2014 5 z 5

Kniha, která se opravdu čte sama. Krásný příběh, od kterého se člověk nemůže odtrhnout. Kniha se v rukou moc dlouho neohřeje a myslím, že si z ní každý alespoň kousek vezme. Líbí se mi styl, jakým je kniha napsaná a jak je popisovaná problematika z různých úhlů pohledu. Také mě moc potěšil závěr knihy. Jsem spokojená a moc se mi kniha líbila.

lusila
14.06.2014 5 z 5

Romantické knihy neobľubujem, ale táto kniha je iná. Je to netuctový príbeh.

hlenicka
11.06.2014 5 z 5

neuvěřitelně krásná knižka . Pro mě první,u které jsem na konci brečela. Nyní čtu další,v němčině a je opet úžasná! zajímalo by mě.jestli se najdou i chlapi,kteří čtou od autorky knihy.

terezkaaaa
10.06.2014 5 z 5

Ach, kde začít.. včera odpoledne jsem se od knihy už nedokázala "odlepit". Četla jsem jí do večera a prostě nedokázala jsem jí zavřít bez toho, aniž bych věděla jak to dopadne. Lou jsem si zamilovala od první chvíle a Willa totéž. Byli tak geniální, tak sehraní, a tak jsem si přála, aby to dobře dopadlo. Ke konci knihy už jsem měla slepený oči a neviděla ani na písmena, takže to byl nádech utřít oči přečíst řádek a znova nádech otřít oči. Když jsem knihu dočetla, chodila jsem po bytě, jak tělo bez duše, bylo mi úzko. Nikdy se mi nestalo abych knihu tak prožívala, cítila jsem, že je oba znám a kreslila jsem jim budoucnost. Milovala jsem Willův humor a byl to úžasný člověk a já jeho rozhodnutí plně akceptovala. V závěru knihy jsem se smála, ale řvala jak malá. Milovala jsem ten vtip až dokonce. Cítila jsem, jak Will Lou vyznává lásku každým slovem, ač jí to nikdy neřekl přímo.

(Clarková už prakticky slyším, jak se tam dusíš)

Neříkám Ti, abys začala skákat z mrakodrapů nebo plavat s velrybami ani nic podobného ( i když bych si v koutku duše rád myslel, že to zkusíš), ale abys žila odvážně. Překonávej sama sebe. Nespokojuj se s málem.

Změnila jsi mi život mnohem víc, než ho tyhle peníze kdy změní Tobě. Nemysli na mě moc často. Nechci si Tě představovat celou uslzenou a sentimentální. Prostě jen dobře žij.
Prostě žij.
S láskou,
Will

Prostě tu knihu miluji a říkala jsem si co budu číst zítra? Dneska jsem skočila pro další knihu od Jojo " poslední dopis od tvé lásky". Nicméně ať bude kniha jaká chce. " Než jsem tě poznala" se mi zaryla hodně hluboko.

Iva-JU-KA
10.06.2014 5 z 5

Velice poutavý příběh ze současnosti, krásně napsaný. K zamyšlení.. Doporučuji.

lucin_a
09.06.2014 4 z 5

Dojemný příběh, ale "něco" podstatného, co by zasadilo korunku do děje, mi chybělo. Z určitého pohledu mi nějaké věci přišly hodně nereálné a psané stylem určený pro hollywoodský trhák.

locin
01.06.2014 5 z 5

Hodně silný, emotivní zážitek.

Mark13
31.05.2014 5 z 5

Povinně přečíst!

vERko
31.05.2014 5 z 5

Jedna z mála knih, která mě tak vtáhla do děje a prožívala ji, že se mi na konci sevřelo hrdlo a rozplakala se, krásná, vyloženě román pro ženy s koncem, který se "definitivně" ukáže až na posledních pár stranách. Rozhodně bych zakázala sem psát, jak knihy skončí, tohle stálo za to - nevědět... Musím jen doporučit, krásné a dojemné čtení...

fruitbueno
31.05.2014 4 z 5

Sobotní dopoledne uteklo jak voda a poslušně hlásím, že kniha Než jsem tě poznala i u mé osoby působila velice slzopudně... Škoda jen, že chyběl ten happy end... Mám je ráda :)

vlastus52
27.05.2014 5 z 5

Velmi krásný a dojemný příběh. I když v komentářích padlo upozornění - nečíst v hromadných dopravních prostředcích - neposlechla jsem a četla. Samozřejmě jsem bulela a vypadala jako blbec, ale nelituji.

Shinju
27.05.2014 3 z 5

Knížka se mi líbila, ale jak to dopadne jsem už věděla v půlce knihy.

Makyna15
26.05.2014 5 z 5

Asi před minutou jsem tuto knížku dočetla a ještě pořád mám u sebe kapesník. Tohle se mi stalo jen u jedné knížky. Věděla jsem, že kapesníky budu potřebovat, ale přeci jenom jsem do této knížky šla a vůbec nelituju. Dojemný, krásný příběh. Věděla jsem, že to nemůže skončit happy endem, ale vůbec to nevadilo, o to to bylo ještě lepší. Rozhodně doporučuji :)

shey
25.05.2014 5 z 5

Silný, krásný a dojemný příběh, který donutí člověka se zamyslet. Na konci jsem potřebovala dva balíčky kapesníčků, ale myslím,že jinak příběh skončit nemohl....tato kniha za přečtení rozhodně stojí!