Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8386 8386

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You , 2012

Grynče
09.03.2020

Nádherná kniha plná citu.

MalejTucnak
08.03.2020 5 z 5

Je to už pár let, co jsem ji četla, ale byla skvělá a určitě si ji přečti ještě jednou.

Kristyna1712
06.03.2020 5 z 5

Už dlouho se mi nestalo, aby mě nějaká kniha tak pohltila. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout a přečetla ji za tři večery.
Nejdřív se mi do čtení moc nechtělo. Před pár lety jsem viděla film, takže jsem nevěřila, že mě knížka bude bavit, když už příběh znám, ale překvapilo mě, jak krásně a lehce je napsaná a dokáže člověka vtáhnout do děje už po přečtení několika stran. Tohle opravdu film nedokáže. Není to žádná romantická "slaďárna", ale milý a citlivý příběh, který donutí člověka zapřemýšlet i nad svým vlastním životem.

Verjuu
02.03.2020 5 z 5

Nádherný příběh. Nejprve jsem viděla film, který byl skvělý, tak jsem se rozhodla pořídit si i knihu.
Nelituju! Knižní příběh byl ještě poutavější a hlavní postavy zajímavější. Skvělé čtení.

MonaLisa42
29.02.2020 4 z 5

Krásná velmi dojemná a čtivá kniha.
Pár let jsem ji měla v knihovně a neodvažovala jsem se ji otevřít. Je to veliká škoda... dnes jsem ráda, že jsem se do ní nakonec pustila. Tuto knihu bych zařadila spíše mezi drama než romantiku. Bylo to velice smutné. Od začátku mi bylo jasné, jak to dopadne, ale stále jsem doufala... Polovinu knihy jsem probrečela a příběh mi na dost dlouho utkví v paměti. Šílenou Louisu jsem častokrát obdivovala a divila se jejím trapasům.
Skutečně se těším a zároveň bojím dalších dílů. Moc děkuji!!!

hana17.1.
28.02.2020 5 z 5

Krásná kniha plná emocí a lásky. Neudržíte suché oči.

Annkag
26.02.2020 5 z 5

Bola som ku knihe skeptická...nakoniec som si ju kúpila a chytla ma za pačesy.Krásny príbeh o láske,pochopení a najmä zmierení sa s osudom.
Chytila moje srdce do dlaní a prebehli sme spolu horskú dráhu emocí a slz.

katerina7986
25.02.2020 5 z 5

Knížka se mi fakt líbila. Rozhodně doporučuji přečíst

Pajina324
25.02.2020 5 z 5

Milá kniha, opravdu mě upřímně rozesmála i rozplakala. Četla jsem dříve než viděla film.

vamp
23.02.2020 5 z 5

Prachatej fracek co nemůže mít všechno, tak raději volí smrt

Snoopi
22.02.2020 4 z 5

Lehká kniha o těžkém tématu... Romantiku vyloženě moc nemusím, ale tohle se dalo vydržet - a četlo se to poměrně dobře. Ráda se ještě podívám na film.

prcek19
19.02.2020 4 z 5

I když sem viděla dříve film, než sem si přečetla knihu, tak kniha je jednoznačně lepší..dlouho sem knihu odkládala, tak sem ráda, že sem se konečně odhodlala a určitě ji doporučuji

nai.ivka
17.02.2020 5 z 5

Knížka o těžkých věcech dokonce romantická aniž by si to hlavní dvojice rozdávala v každé místnosti a sepisovatel nás zahrnul detailním popisem intimností. Myslela jsem si, že tak nějak tuším s čím vším se potýká kvadruplegik, ale ani ne. Je tam hodně toho na přemýšlení. Někdy člověk musí přijmout rozhodnutí druhého a nechat ho. Někdy se můžete rozkrájet a nepohnete skálou.

CampHalfBlood
16.02.2020 4 z 5

Musím se přiznat, že je to první kniha, která není historickým románem nebo ze světa fantasy, takže to bylo takové mé poprvé. Mám v oblibě tento film, tak jsem se rozhodla, že to prubnu a přečtu si to, jelikož spoustu mých známých říkali, že je to dobrá kniha. A musím říct, že mě to mile překvapilo, hezky se to četlo, zamilovala jsem se do bláznivé Louisy! Těším se, až si přečtu další knihy od této autorky!
10/10

Adellll
16.02.2020 5 z 5

Moje první romantická kniha. A asi taky na delší dobu poslední, alespoň teda taková dojemná:D. Protože tohle jsem musela vydýchávat několik dní.

andrea7191
13.02.2020 4 z 5

Pěkná, čtivá kniha o které víte jak to skončí, ale přesto si říkáte, že láska by mohla mnohé změnit ...... Smutný konec, který ve své podstatě smutný není.

martina.culik
12.02.2020 4 z 5

Kniha o tom, jak může být těžké někoho milovat a jak může být těžké žít.
Je to milé, smutné, čtivé, pravdivé a dojemné.
Ať už poznáte v životě kohokoli, nějak vás to ovlivní. Někdy vás to úplně změní...

Sandruš
10.02.2020 5 z 5

Úžasná a velmi čtivá kniha..

IYv
10.02.2020 4 z 5

no romantika! holčičí čtení na osamělý deštivý víkend.

esterkucerova
08.02.2020 5 z 5

Strašně smutné, strašně krásné...