Nosáčkova dobrodružství

Nosáčkova dobrodružství
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132594/nosackova-dobrodruzs-132594.jpg 4 230 230

kohoutp.cz
15.07.2015 4 z 5

Čteno dceři před spaním. Ač jsem četl již v dětství, pamatoval jsem si jen pár scének - takže pro mě příjemné oživení.

Brambram
19.10.2014 5 z 5

Musím říct,že zkrácená verze s ilustracemi Manuely Andreani je naprosto luxusní. Obrázky jsou snové, éterické, přesto naprosto odpovídající obsahu. A co se vlastního obsahu týče, ponechala Manuela základní kostru, tudíž dítě příběh dostane celý, jen ne tak popisný. Pro současné děti plně dostačující.

JohnMiller
18.04.2014 4 z 5

Ako dieťa som nesmierne zbožňoval túto knihu a doteraz ju mám, hoci vo veľmi zúboženom stave, vo svojej knihovne. Pre mňa, v detstve, to bola priam detská odysea, putovanie bábky s jej fantastického sveta do krutej reality v ktorej sa často miešali prvky komédie a tragédie a vždy na to doplatila detská roztopašnosť vo mne rezonovali. Bol som úplne vžitý s postavami, hltal som kapitolu po kapitole jednu zápletku za druhov. Jednoducho povedané strávil som pri tejto knihe pekné chvíľky. S nostalgie po asi 12 rokoch som si ju prečítal znova... Spravil som na sebe taký malí experiment. úplne ma prekvapilo ako sa mi ten epický príbeh po rokoch zdal naivný, dlhá epická púť bola iba krátka cesta rozpísaná do pár strán.. Nebolo to zlé ani teraz ale radšej som to nemal robiť. Takto sa rozplývajú decké sny

Jarisko2
30.11.2013 5 z 5

Další z nádherných vzpomínek na dětství.... Jo a Modrovlásku jsem opravdu miloval :)

asam
23.02.2013 5 z 5

Milá, humorná knížka popisující dobrodružství malého rošťáka a nezbedy Pinocchia. Patří mezi klasické dětské knížky. Nezapomeňte s ní seznámit vaše děti, či vnoučata.

nervy
20.08.2012 3 z 5

Tuhle knížku jsem nikdy neměla ráda, ani nevím proč (asi se mi vůbec nelíbila ta postavička), až můj syn, když ji dostal od babičky k vánocům, mě donutil přečíst ji po letech znova, můj vztah ke knize ale trvá..

studentik
17.07.2012 4 z 5

Knížka se mi líbila autorovou dětskou fantazií.Nesnášel jsem záporné hrdiny,které teď s odstupem času miluji.

Jack Bauer
15.01.2012 5 z 5

Překrásná klasická pohádka která by neměla chybět v žádné dětské knihovničce.