Americký princ

Americký princ
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445381/bmid_americky-princ-bgc-445381.png 4 251 251

Nový Kamelot série

Kdo jsem? Jsem syn a nevlastní bratr. Kapitán v armádě a viceprezident. Jen s ním jsem však princ. Jeho malý princ. Jen s Maxenem a Greer dává můj život smysl, jen s nimi dokážu najít klid a mír a zahnat démony, kteří mě pronásledují. Muže jako já však šťastný život nečeká. Nezasloužíme si ho. Měl jsem tušit, že láska tak ostrá jako naše dokáže ranit z obou stran. Jmenuji se Embry Moore a sloužím k potěše prezidenta Spojených států… prozatím. Tohle je příběh amerického prince.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

American Prince, 2017

Kubikuli
09.11.2020 2 z 5

Ty krááso, no tak to zase byla jízda... Kam se hrabe první díl.. tady autorka ještě dost přitvrdila. Detailní popis homosexuálního aktu na každé páté straně, sperma kam se podíváš ... Embry jeneuvěřitelně ubohý, neustále se utápějící ve sra**ách, sebelítostivý, co se vyžívá v sebemrskačství... Některé pasáže neuvěřitelně nudné, jiné až skoro nechutné, jiné absurdní až hrůza... Sex během únosu, dítě s vlastní sestrou... ? Tvl...

Nuttelka
17.10.2020 5 z 5

Já se prostě nepoučím a nepočkám, až budu mít všechny díly, moje trpělivost dostává zabrat :-) Jenže já se na Embryho tááák těšila a právem, asi jsem se do něj zamilovala ještě víc a teda, mockrát mi pro něj srdce zaplakalo, on je tak moc zamilovaný a obětavý, i když o sobě tvrdí jak je sobecký. Co si budeme povídat, je to zvrácený příběh, není to pro každého, ale asi jsem po těch všech erotických románech tak zblblá, že jsem asi taky už zvrácená, jelikož mě se to prostě líbí a nestydím se za to :-) Embry s Ashem, to jejich silné pouto ♥ Přeju si, aby nakonec skončili "jen" spolu, bez Greer. Greer mi v tomto díle docela vadila, kvůli ní je všechno vzhůru nohama a princ s králem mají jen problémy a překážky, všechno a všichni jim brání být spolu, naplno... A teda Abilene, to je pěkná sv... Potřebuju další díl!!!

wielka
15.10.2020 4 z 5

(SPOILER) Po Americkej kralovnej som sa nevedela dockat dalsej casti. Dej bol napinavy, rychlo sa odvijal, Embry mi bol velmi sympaticky este z prvej casti. Casti o minulosti sa dobre citali, doplnali celkovy dej, mnohe vysvetlovali. Kniha na mna posobila znacne perverzne, aj psychika postav bola podla mna v istych situaciach zvratena, ale zrejme aj takito ludia su medzi nami. A zasa to skoncilo tak, ze sa neviem dockat casti zaverecnej. Aby som vsak nepisala iba pozitivne, jedna vec ma neskutocne vytocila. SPOILER:

Unesenu Greer pride zachranit ultra tajny takticky tim, maju na to minimum casu... Sama Greer vie, ze ju v izbe zrejme sleduje kamera, lebo poskok prisiel rychlo. A napriek tomu maju 30 minut na to, aby si to spolu rozdali na mieste, kde ju drzia??? To akoze co bolo???

NikolaSkop
12.10.2020 5 z 5

(SPOILER) No, od prvního dílu jsem ,,zamilovaná,, do Embryho... Je mi ho líto, obětoval co mohl a nakonec nato dojel... Podle mého názoru Ash a Embry si zasloužej být konečně spolu bez starostí a hlavně bez Greer. Ona sama přeci vidí co mezi nima je.. no jsem zvědavá jakej bude 3 díl .. :)

LenRan
12.10.2020 4 z 5

První díl se mi líbil o trochu více, tady snad každé setkání 2 - 3 lídí :) vždy skončí sexem, ke konci knihy mi to už vadilo a navíc závěr byl jako od Amo Jones nebo od Cimrmanů (Vichr z hor), prostě mě to spíš pobavilo než šokovalo. I tak se ale samozřejmě pustím do dalšího dílu.

Myška43
07.10.2020 5 z 5

Embryho jsem si oblíbila už v prvním části, je mému srdci nejbližší. Musí toho kvůli své lásce tolik obětovat. Tento díl se autorce opět moc povedl a nemůžu se dočkat, jak to bude pokračovat, podle toho konce to bude ještě hodně zajímavé.

Evka3814
05.10.2020 5 z 5

Tato série je sice perverzní, ale naprosto pohltí čtenáře. Není to asi pro každého;) Rozhodně něco takového neodsuzuji,soukromí a chutě jsou každého věc. Děj mě pokaždé pohltí i když se nám to začíná zamotávat. Už jen čekat na pokračování a doufat že se dá trojka zase dohromady:)

mac.martina
05.10.2020 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se těšila a jen co vyšla hned jsem si jí koupila a nezklamala mě. :-) Nemohla jsem od ní odtrhnout a přečetla jsem jí za 2 dny. Moc se těším na třetí díl jak dopadne tento příběh. :-)

Kukicka
04.10.2020 4 z 5

Kniha je neuveritelne ctiva. Uz Vas neceka sok jako v prvnim dile, protoze clovek uz vi do ceho leze. Kdyz se nad tim ale zamyslim, tak cely pribeh je neskutecne zvraceny. Vlastne ani jedna postava mi neni sympaticka, ani s jednou se nedokazu ztotoznit a chapat co je vede k tomu, aby neco takoveho delali nebo prijimali a presto budu nedockave vyhlizet posledni dil, abych vedela, jak to cele dopadne.

pacinka
02.10.2020 5 z 5

Parádní jízda, lepší než první díl, už se těším na třetí jak to vše dopadne. Přečteno opravdu rychle, kapitoly z minulosti vůbec nenarušovaly chod knihy, krásně propojeno.

ElikaS
02.10.2020 5 z 5

Tuhle sérii jsem zamilovala. Po Americké královně jsem se nemohla dočkat Amerického prince a byla jsem spokojená. Embry mi už v prvním díle byl sympatičtější než Ash možná proto, že nebyl tak dokonalý. V tomhle díle jsem se mi to potvrdila, i když mě občas rozčiloval, ale myslím, že jeho jednání bylo pochopitelné. Užívala jsem si především dějovou linku minulosti, když byli Embry a Ash v armádě. Naopak linka s Abilene mě trochu rozčilovala, ale ne protože by byla špatně napsaná spíš proto, že Abilene mi byla strašně nesympatická už v minulém díle. No a ten konec? Wow, už aby vyšel Americký král.

LadyElisa
02.10.2020 4 z 5

Přečteno za necelé tři hodiny. Americká královna mě zcela překvapila, jak milostným trojúhelníkem, tak i skvěle napsanými postavami, ale od Amerického prince jsem čekala ještě více. Je tu více Ashe a Embryho, Greer a Ashe, nakonec i Greer, Embryho a Ashe. Děj už byl v této knize lehce předvídatelný a některé scény opravdu hodně přitažené za vlasy, ale i tak se mi druhý díl líbil a nedočkavě vyhlížím pokračování. Ať žije král! :)

bisexualita

Sierra Simone