Oltář z kostí

Oltář z kostí
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213761/mid_oltar-z-kosti-213761.jpg 4 99 99

Dobrodružný román uznávaného autora, jenž se skrývá pod pseudonymem, v sobě snoubí to nejlepší z Dana Browna a Roberta Ludluma. Sanfranciská právnička Zoe Dmitroffová se nečekaně dozvídá, že někdo v noci v parku zavraždil její babičku Katyu, o níž se domnívala, že je už padesát let po smrti.

bbara155
26.06.2013 5 z 5

Napínavé, akční a čtivé. Knížka mě bavila a můžu doporučit.

Viviana
26.05.2013

Ve zkratce - bavilo mě to, dočetla jsem přes to, že momentálně nemám zrovna času nazbyt.

Víc tady v tý vivirecenzi... :) http://viviana.mablog.eu/vivik-cte-skleneny-dabel-oltar-kosti-sin-slavy-sf-ii-a/

Katie46
07.05.2013 5 z 5

Komplikovan

alisek
07.04.2013 4 z 5

Pokud si chcete odpočinout, pak máte v rukou správnou knihu. Napětí, akce, trochu mystiky.Ale nemusíte přemýšlet, jen se necháte unášet dějem. Rozuzlení dostanete na podnose. A na konci knihy možná zapřemýšlíte, co kdyby existoval... oltář z kostí.... jediná kapička... ne nesmrtelnost, jen prodloužení. "Myslím, že životu dává význam a dělá ho dobrým právě to vědomí, že jednoho dne zemřeme. Možná že smrt je jenom šprým, kterým nás počastoval Bůh, ale řekla bych, že je to i jeho dar. Dostali jsme přidělený čas, a pak je po všem. Je jen na nás, aby byl smysluplný a něčím zvláštní."

čef
11.02.2013 4 z 5

Přimhuřte silně obě oči racionality zvané skepse a logika a nechte se bezstarostně unášet na bouřlivých vlnách dobrodružství. Jistě si potom plně vychutnáte velmi dobře odvedenou profi práci autora Ludlum Brown Cartera. Autor využil plně the best of schémat této žánrové skupiny jako např. Da Vinci kód nebo Chancellorův rukopis, a tak nás docela určitě pobavil, neurazil a na chvíli odvedl od šedé a nudné reality, kde například střela vypálená z bezprostřední blízkosti do čela pokud nezabije, tak zcela jistě oslepí a ohluší postiženého na několik hodin. Kéž by to natočil třeba Tarantino, aby to dostalo aspoň nějakou zvrácenou myšlenku a poetiku!