Tanec s hviezdami

Tanec s hviezdami
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112914/tanec-s-hviezdami-112914.jpg 4 228 228

Ostrov tří sester série

Ripley Toddová, odvážna sestra miestneho šerifa Zachariáša Todda, verí predovšetkým sama sebe a svojim športovým výkonom. Odmieta fakt, že je potomkom jednej z troch sestier-čarodejníc. Svoje nadprirodzené schopnosti nevyužíva a to je aj jadrom sporu s treťou strigou, Miou Devlinovou.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Columbus (SK)

Heaven and Earth , 2001

postrach
11.12.2015

S TÉTO SÉRIE,JSEM ZATÍM PŘEČETLA PRVNÍ A POSLEDNÍ DÍL.LIBILY SE MI.DALŠÍ NAPÍNAVÁ,DUCHAŘSKÁ SÉRIE JE V ZAHRADĚ.NEMŮŽU SE DOČKAT U TÉTO AUTORKY KONCŮ.

lifeoptimist
09.05.2015 3 z 5

Líbí se mi, že příběh v podstatě plynule navazuje na první díl, opět romantika a docela spád, v některých částech jsem se i zasmála, jinak mi teda ale spíš sedí příběhy bez té "duchařiny" ale i toto se dalo

zuzi1162
25.11.2014 5 z 5

Tahle trilogie se mi líbila celá, romantika spojená s napětím.

Pet 34
09.11.2014 3 z 5

Pěkné, ale ne tolik, jako první díl této trilogie.

locin
03.04.2014 3 z 5

Spojení známé romance od Robertsové s nadpřirozenem mi tentokrát opravdu nesedlo. Děj mě nedokázal vtáhnout a bylo pro mě dost těžké knihu dočíst. Nevím jestli dočtu i poslední díl teto trilogie.

rose
16.08.2013 3 z 5

Už první díl trilogie napovídal, že se čtenář, nebo spíš čtenářka, bude nacházet jednou nohou v literárním suterénu. A druhý díl mi to potvrdil a mám pocit, že v tom suterénu už stojím oběma nohama. Hodně růžová pohádka se spoustou magie, čarování, boje dobrých sil se zlými, nehynoucí láska a procházky po pobřeží za bouře, oslnivý sex... Jako čtení na dovolenou jakžtakž beru, když si člověk předem ujasní do čeho jde. Na třetí díl zatím nemám odvahu.

Lucka.79
02.07.2013 4 z 5

Pěkné, čtivé, ale předchozí díl se mi líbil o něco víc ...

bbara155
28.06.2013 4 z 5

Dobře napsaná oddychovka, okořeněná magií a erotickými scénkami (ty přeskakuju, protože mě nebaví). Nenáročný příběh s předem odhadnutelným dějem, když ale člověk ví, co může od knihy očekávat, tak to zase není tak špatné. Nora Roberts je pro mě "nejjižnější cíp romantiky" za který už nejdu. Můžu ji jen jednou za čas a taky ne všechno. Nejlepší jsou podle mě její detektivky z budoucnosti s poručicí Evou Dallasovou, tyhle čarodějnické jsou na druém místě. Ostatní už nemusím.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Čtivé,milé sladké čtení.

princesse
08.02.2013 5 z 5

Prave docteno a pro me opet dalsi “robertsovka“, ktera nema chybu! Uzasne ctivy a poutavy pribeh. Jak jsem napsala uz u prvniho dilu, prestoze nejsem moc pres mysticno, tak me to neskutecne pohltilo. Svedci o tom ostatne i fakt, ze jsem i tento dil precetla v rekordnim case. Doporucuji, stoji za precteni. Zatim oba dily skvele a jdu na treti.

Meo
23.08.2012 5 z 5

Napětí a romantika, trochu humoru a tajemna - přečetla jsem jedním dechem :-D

modranka
15.03.2012 4 z 5

Dobre napísané, no rýchly koniec. Knihy sa musia čítať podľa číslovania série. Nadväzujú na seba.

MrsFantasia
28.08.2011 5 z 5

V téhle knize už je hrdinka záživnjěší než v Tanci větru. Má, alespoň pro mě, záživnější příběh a i když konec byl opět trošku uspěchaný, tak kniha je celkově zajímavá a krásně vytvořená.

zuzil
30.11.-0001 5 z 5