P.S.

P.S.
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1907 1907

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

DoDidDone
16.08.2018 3 z 5

Tahle knížka se pro mě hodnotí obtížně, protože – jak jsem ihned po začátku zjistil – rozhodně nejsem cílová skupina, takže bylo jasné, že se u spousty autorčiných fejetonů budu nudit a dostatečně je neocením. Myslel jsem si, že to bude úplně o něčem jiném. Spíš jsem čekal něco o autorce ale ve smyslu, kde vyrůstala, co prožila atp. Tohle se taky dalo, ne že ne. Tuto slavnou herečku obdivuju, protože se ve své profesi opravdu vyzná a umí. Nechce se mi hodnotit knížku méně než za čtyři hvězdičky, protože podle mě musí být složité jako celebrita otevřít se před celým národem a psát o takových věcech. Aňa umí dobře namotivovat, to jsem taky zjistil už od začátku. Je vidět, že je to dost pozitivní člověk a užívá si života a radosti kolem sebe. Některé její myšlenky byly pěkné a rád se k nim vrátím. Jak říkám, já nejsem cílovka, takže spoustě věcem nerozumím tak, jak bych měl a ani asi neporozumím a nepoznám. Takže tak. Kniha poputuje k sestrám, které si v tom jistě najdou své.
PS: Méně než 4 hvězdičky se mi nechce dávat taky kvůli skvělým ilustracím. ;)
PPS: Aňa dokázala, že nejen, že je skvělá herečka, ale taky výborná spisovatelka. ;)
PPPS: Tohle mě na jejích fejetonech bavilo asi nejvíc. ;) :D

Monika145
15.08.2018 2 z 5

Kniha krásně graficky zpracovaná. Při nesouvislém čtení by mě možná jednotlivé fejetony zaujaly více. Takhle mám pocit, že mě a Aňu stjná vlna rozhodně minula. Kniha si ale určitě najde svoji skupinu čtenářů, jež zaujme a budou se u ní cítit hezky. Hledáte-li nenaročné čtení, něco na co máte čas třeba jen tak 5 - 10 minut, fejetony jsou určitě dobrá volba,protože i při delší pauze Vám neuteče souvislost.

Áňa 998
03.08.2018 5 z 5

Neskutečně čtivá kniha, která se bude zamlouvat nejednomu čtenáři. Přečteno jedním dechem :-)

RomanaK
24.07.2018 4 z 5

Kniha je čtivá. Správná oddechovka. Co se mi moc líbilo, že přes to, že ji považuji za lehké čtení, jsem se při ní kolikrát zamyslela a řekla jsem si to je fakt. Tak to v životě je a nebo dobrý nápad, to bych taky mohla zkusit. Často jsem se usmála, protože kniha je i vtipná. A celkově vykouzlí úsměv na rtech. Za mě ano, lehké letní pohodové čtení k vodě. Kde nevadí, že knihu na chvilku odložíte, protože vám děj nikam neuteče. Krátké kapitolky jsou k tomu naprosto super. Prostě žádný spěch :)

Pavlína79
21.07.2018 3 z 5

Zajímavá, intimní sonda do života jedné obyčejné ženy, matky, manželky, milenky, přítelkyně (profesně ji samozřejmě velmi uznávám a obdivuji) .... všechny máme sny, touhy, strachy, zkušenosti, naději a štěstí. Je milé si připomenout, že záleží jen na nás, jak si tohle všechno ve svém životě uspořádáme.

Beewawy
19.07.2018 3 z 5

Lehká odpočinková literatura, která mi občas dala podnět k zamyšlení. Na druhou stranu mi některé myšlenky přišly "ploché", nic moc neříkající, často se proměňující v klišé... Ovšem je to můj osobní názor a je možné, že jsem k této knize nedozrála a za pár let v ní najdu TU pravdu :)
Po grafické stránce mě naopak knížka nadchla! Ilustrace jsou prostě skvělé!

JulietRocks
15.07.2018 5 z 5

Prvních 100 stran jsem doslova "slupla" jako malinu. Je pravda, že potom jsem na chvíli měla "dost", ale jakmile jsem se opět dostala do té správné nálady, "zblajzla" jsem i zbytek knihy. Doporučení za mě by asi bylo knihu nečíst v kuse jako román (jak jsem udělala já). Jinak je ale pro mě kniha jasný TOP. Po celou dobu čtení jsem s paní Geislerovou plula na stejné vlně a bylo to vážně fajn. :)

Ivetaaa
09.07.2018 2 z 5

Očekávala jsem něco jiného:(

Fourgirl
02.07.2018 3 z 5

Oddechové čtení pro pousmání. Hezky graficky zpracovaná kniha, obyčejné příhody ze života. Jednou se možná ke knize vrátím.

pavčape
24.06.2018 4 z 5

Knížka mě velice mile překvapila, fejetony byly pohlazením po duši a lehkým důvodem k zamyšlení.

Katulik86
18.06.2018 4 z 5

Nejvic se mi asi libily ilustrace a celkove zpracovani knizky, ale u nekterych myslenek jsem se i pousmala a nektere se mi vylozene hodi... Celulitida je zpusobena spatnym osvetlenim, uhlem pohledu a hormony. Ja proste nenosim kratke sukne a je to... :) Ale byla to moc prijemna oddechovka a docela mile prekvapeni... A navic i dalsi zasek do letosni vyzvy ;)

cori
17.06.2018 3 z 5

Soubor fejetonů z lifestylového časopisu v jedné knize, kde však tak nevyzněly. Víc mě zaujaly ilustrace. Kdyby Lela ilustrovala dětskou knížku, hned bych si ji koupila.

munka
14.06.2018 3 z 5

Prečítané kvôli čitateľskej výzve. Príbeh o obyčajnom živote, žene , rodine. Čo ma však upútalo je pekná grafika.

terijans
13.06.2018 3 z 5

Dobrá oddychovka vhodná třeba na léto.

Ni.kk.i
11.06.2018 4 z 5

Toto je první knížka, kterou jsem si koupila, přiznám se, jen kvůli krásnému obalu a ilustracím. Po přečtení, nelituji. Příjemné čtení do pohody. Člověk se u toho nejednou mile usměje, zamyslí či snad chytí slinu na něco dobrého k zakousnutí... :D

nicky168036
10.06.2018 5 z 5

Super oddechovka překvapilo mě v kolika věcech máme stejný pohled na věc nebo nad stejnou věcí podobně přemýšlíme. Knihu bych si asi nepřečetla pokud by mě nezaujalo zpracování v knihkupectví, ale díky tomu jsem si ji koupila a nelituji. Krásně napsáno krásně zilustrováno za mě bomba!

KACABAK
05.06.2018 3 z 5

Bláznivá kniha s bláznivou Aňou. Kdo se nudí, tak knihu přečte za 1 den. Je v ní spousta postřehů od ženy pro ženy. Provede Vás obyčejnými dny a uvidíte (nebo uslyšíte), že ženy to nemají často vůbec lehké:)

Veru.Viti
05.06.2018 5 z 5

Krásné ilustrace v knize. To se opravdu povedlo. Jinak pohodové, nenáročné, milé a oddechové čtení. Krátké fejetony o každodenním životě herečky.

horkosladka
31.05.2018 3 z 5

Aňu Geislerovou mám jako herečku ráda. Ze zvědavosti a okouzlená barevností její nové knihy, jsem se rozhodla ji přečíst, i když tohle není zrovna můj šálek kávy. Od knihy nelze očekávat žádné hlubokomyslné texty, je to ale příjemné oddechové čtení. Aňa na mě ve svých zamyšleních působí jako obyčejná žena a matka, která přemýšlí o životě a nezapomněla snít. Je to pozitivní a inspirativní počteníčko, které sice ve mně nezanechalo hluboký dojem, ale utvrdilo mě v tom, že i herečka může prožívat každodenní starosti. Kniha P. S. mi nepřijde jako kvalitní literatura ani jako umělecké dílo, přesto mě příjemně osvěžila. V něčem jsem se i poznala. Myslím, že by bylo fajn zajít si s Aňou na kafe...

malkina11
21.05.2018 4 z 5

Fajn oddechovka. Kvalita obrazového zpracování ovšem předčila zpracování obsahové. Přesto jako dárek potěšilo.