P.S.

P.S.
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1907 1907

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

kilometr
23.03.2018 3 z 5

Souhlasím s tvrzením,že ilustrace jsou opravdu moc pěkné(nádherné).Kniha si podobné hodnocení nezaslouží,i když místy byla vtipná i milá a názory žen si občas rád přečtu(hlavně tedy na muže),abych si jen potvrdil fakt,že žena je prostě ŽENA a nemám šanci ji nikdy pochopit.ILUSTRACE 100%.PSANÉ SLOVO 65%.

pravnik
21.03.2018 4 z 5

Krásná kniha, nádherné ilustrace. Geislerová v každé kapitole představuje kus vlastního životního poznání, nad kterými stojí za to se zamyslet.

Serenity
18.03.2018

Skvělá kniha. Smála jsem se, povzdechla si, zamyslela, dojala se. Krásně čtivé, věty plynou tak lehce, že než jsem se nadála, měla jsem dočteno. Moc se mi líbila

monte
18.03.2018 3 z 5

Oddychová, vtipná knížka

fruitbueno
16.03.2018 2 z 5

Věřím, že jako samostatné sloupky v časopise pro ženy texty dokázaly fungovat, jak měly. Jako knižní soubor ale na mě působily jako mlácení prázdné slámy. Netvrdím, že autorka neumí psát, že nejde do hloubky, nenabízí kus sebe a podobně. Spíš se se mnou kniha minula. Rušivě na mě působily hlavně dlouhé výčtové pasáže, které měly ilustrovat šíři čehokoli - opakovaly se, byly opravdu nadbytečné a podvědomě jsem je pak už "skákala očima". Oceňuji ale originální a krásné ilustrace i celkovou výpravu knihy.

pavlina361
15.03.2018 4 z 5

Já jsem byla z knížky nadšená. Nikdy jsem fejetony moc nečetla,ale styl Ani mě bavil a do toho nádherná ilustrace knížky . Některé fejetony jsou slabší, ale mě kniha bavila.

Veronika33
14.03.2018 3 z 5

Tak to to bola pre mňa čistá nuda, priznávam, že občas pobavila, ale celkovo som ju skôr pretrpela. Štýl "fejetony" asi nebude pre mňa, také nostalgicko-poetické a v podstate o ničom. Veľa vecí a situácií sa opakovala, čo tiež veľmi nepomohlo k väčšej pútavosti knihy. Ako jednotlivé fejetony v časopise O.K., ale ako kniha NIE. Musím však pochváliť ilustrácie, tie sú geniálne.

Petass
11.03.2018 2 z 5

Aňu Geislerovou mám ráda, stejně tak fejetony... spojení slibovalo zážitek. Bohužel se tak nestalo... Knížka se mi špatně četla, Anin styl mi vůbec nesedl. Přišlo mi to spíš jako osobní deník, nijak zvlášť zajímavý. Četla jsem ji před třemi měsíci a už si z ní skoro nic nepamatuji (jen že jedna kapitola byla o tatínkovi a že rodinným jídlem je okurka v koprovce). Ilustrace vysoce převyšují obsah. Fejetony např. od Fulghuma, nebo Krause si pamatuji už roky. Když knihu minete, nic se nestane. Jako oddechovka na dovolenou se může hodit.

gudaska
06.03.2018 5 z 5

Aňu mám ráda jako herečku a poznat i její život z části bylo moc fajn. Pohodové, oddechové čtení :)

Brambil
03.03.2018

Kniha mě celkem příjemně překvapila. Pár článků jsem už četla, podle toho, jak mi přišla pod ruku Elle, ale takto za sebou to dávalo smysl. Jsou to sice obecné pravdy, ale bavilo mě se nad tím zamýšlet. A autorka ukázala, že je obyčejná smrtelnice s obyčejnými problémy jako my ostatní, což je pro mne plus:-)

Terezita
02.03.2018 5 z 5

Četla jsem ji první léto po jejím vydání. Snažila jsem se ji šetřit, aby vystačila na celé léto. To nešlo, samozřejmě. Rozhodně se k ní ještě vrátím.

Mám ji spojenou s meruňkami a marmeládou.
Je krásná. Ne jen ilustracemi, ale i slovem. Takové pohlazení.

elenai
25.02.2018 4 z 5

Upřímně mě kniha překvapila. Čekala jsem holčičí tlachání, když se jedná o fejetony psané pro lifestylový časopis. Aňa však ukázala, že jí bylo naděleno nejen po stránce herecké či módní, ale také v oblasti spisovatelské. Představuje se jako obyčejná žena, která má stejně jako my všechny své vlastní starosti, smutky a problémy. Ovšem zároveň si užívá života plnými doušky a já jí to upřímně přeju. Pravda, až příliš často se na můj vkus v knize objevuje slůvko "Miluju", ale můžu si za to sama. Měla jsem si stránky šetřit a ne je všechny zhltnout za dva dny. Tak! P.S.: Nutně potřebuju nějaký obraz od Lely Geislerové! P.P.S.: Už dva dny sjíždím filmy s Aňou. Ať už hraje schizofrenního pošuka, mrchu nebo starostlivou mamku, nikdy se mi neohledí. *IN LOVE*

Malíček
21.02.2018 4 z 5

Skvělá kniha s nádhernými ilustracemi!
Fejetony se mi moc líbily a během čtení jsem se stále usmívala. Není to nic, co by vám nedalo spát, zato je to čtivé, vtipné a zároveň smutné, milé, ze života a jsem si jistá, že pokud se začtete, hodně si tohle dílko oblíbíte.
Za mě určitě palec nahoru a doporučuju.

Pedias
20.02.2018 5 z 5

Skvělé! Skvělé! Skvělé!
Knihu jsem začala číst ve čtečce, už v třetině se mi tak líbila, že jsem musela koupit knižní podobu.
V knize jsou pasáže, které mě rozesmály, ale i ty, které mě rozplakaly.
Probírá se v ní vše, co běžně v životě řešíme - ať už láska, smrt, děti, ale i malichernosti, zda jsem přibrala nebo ne.
Velká poklona Lele za ilustrace, knihu skvělé doplní.

Ťapulka
16.02.2018 5 z 5

Nádherná kniha! Obrovská poklona patří Lele za ilustrace, těmi jsem se neskutečně kochala a užívala si je. I barva papíru, gumička na zakládání stránky...dokonalé zpracování knihy. A Anino psaní? Krásně plynula slova za slovy, myšlenky a přání, poznatky a hříčky po papíře, do mojí hlavy, do mé nálady. Děkuji za krásné chvíle strávené při četbě. Knihu jsem si půjčila v knihovně a přečetla ji na pár otevření, ale určitě si ji koupím a budu si ji pročítat znovu kousíček po kousíčku, podle nálady a chuti. Tahle knížka prostě patří na můj noční stolek :-)

Malachime
14.02.2018 3 z 5

Příjemná knížka o životě, myšlenkách, pocitech. Pěkně a zábavně napsaná, ale můj hlavní obdiv patří Lele a jejím ilustracím. Ta kniha jako taková je prostě nádherně udělaná (přebal, materiál, obrázky, gumička a takový ty holčičí věci :-) ) a nebudu se tajit s tím, že to byl hlavní důvod, proč jsem si ji pořídila a v tom mne nezklamala.

ladyka
13.02.2018 3 z 5

Z knížky mám smíšené pocity. Do čtení jsem se pustila s nadšením, které chvílemi vyprchávalo. Asi to bylo tím, že jde o fejetony, které je lepší číst nárazově v časopise než na pár zátahů v knize. Ono totiž např. trefit se do popisovaného období je trochu oříšek (třeba na jaře číst o podzimu asi nevyvolá tu správnou náladu). Podle mě to pak příběhům jaksi ubírá na kráse. Některé fejetony jsou trefné, jiné vtipné, pár mi jich přišlo "toporných". Chvílemi jsem měla až rozpačitý pocit, že se mi dostal omylem do ruky cizí deník. Nicméně ilustrace jsou nádherné, leckdy poutavější než text samotný, což se dá říci o poznámkách v P.S.
A takový postřeh - pokud mi tedy něco neuniká :o) - fejeton "Slzy" (o narozeném synkovi) by snad měl být až po fejetonu "Modlitbička" (ještě těhotná), ne?

SabioneGranger
12.02.2018 4 z 5

Kniha není žádný trhák roku, ale taková must-have pro nás holky. Obsahuje jen fejetony z časopisu, ve kterých Aňa vtipně líčí své životní radosti a patálie. Už jenom pro skvělé ilustrace a zelený design jsem ji musela mít ve své knihovně. Každá se v tom najdeme. Každá jsme byla jednou zamilovaná, každá jsme vařila, každá jednou bude/je těhotná, každá si prostě musí koupit červenou Chanelku.

Jaruš7
07.02.2018 5 z 5

Láskyplný gejzír pocitů z životních radostí i strastí, vzpomínek a příjemného vyprávění.
Citát : " Jsem zamilovaná.", je první věta a máte naladěno. Potom - " do svého života" a máte na dlani odhalenou a prozářenou čistou duši - skvělý tah, kousek filozoficky ztvárněného životopisu s vůní potřeby lásky k životu ve všech směrech.
Citát : "P.P.S. Dnes se mi zdálo, že mi realitní makléř nabízí k bydlení kostel, a jako jednu z výhod uváděl, že otec, syn a duch jsou pořád doma. I když jsou v práci."
Bylo mi u tohoto čtení hezky, kresbičky s ženskou grácií, noční aurovka !
Pro zpříjemnění soudobé reality DOPORUČUJI.

Misha224
05.02.2018 4 z 5

Fajn čtení, příjemná oddychovka. Příběhy jsou ze života a mnohé z nás se v nich najdeme. Krásné ilustrace jsou třešničkou na dortu..