P.S.

P.S.
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1895 1895

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

denydejna
04.07.2017 5 z 5

Ve spoustě věcí a názorů jsem se našla, na ostatní nahlédla z jiného zajímavého úhlu pohledu. A dokonalá ilustrace je už třešničkou na dortu. Parádní!

Pulkrmon
04.07.2017 4 z 5

Tato kniha mě trošičku zklamala v psané formě,ale pojetí cele knihy,ilustrace atd. je bomba. A velice rada tuto knihu dávám jako dárek.

cibulka 8
20.06.2017 5 z 5

Takovou osobní obnaženost jsem opravdu nečekala. při čtení jsem se dojímala, usmívala, slzela, divila ... občas jsem měla pocit, jakoby autorka vzala moje myšlenky, city a tužby a ztvárnila je na papíře.
Díky, Aňo!

oolinkaa
14.06.2017 odpad!

Co to sakra je...??? :x tohle fakt absolutne ne.. pribehy, nebo uvahy, fejetony, nevim jak to nazvat,me nebavili, mozna jako kratke sloupky v novinach budiz, ale jako kniha to nema hlavu ani patu.. at se radsi ana drzi herectvi, to ji jde lepe :)

mone
01.06.2017 3 z 5

Nebylo to špatné, ale stačilo by mi sto stran.

Jessie_K
22.05.2017 2 z 5

Krásné zpracování a ilustrace. Co se týče textu - jako jednotlivé fejetony v časopise pro ženy to určitě funguje, ale jako celek v jedné knize mi to moc smysl nedává.

Frity
22.05.2017 5 z 5

Knížka je nádherně ilustrovaná, plná laskavého humoru a životních pravd a situací ve kterých se najde každá žena. Bavila mě a mnohokrát mi vykouzlila úsměv na tváři:-) Dá se číst kdekoliv a kdykoliv. Super oddechovka:-)

Suziella
19.05.2017 3 z 5

Přečteno za 2 večery.. nikoliv kvůli tomu, že by se od ní nedalo odtrhnout.. ale nechtěla jsem se s ní déle zdržovat. Na mě příliš mnoho lásky. Vcelku kniha není o ničem jiném. Každopádně musím pochválit ilustraci, barevnost knihy a krátké kapitoly/fejetony.

romana3473
16.05.2017 3 z 5

Opomenu-li překrásné ilustrace od české výtvarnice Lenky Geislerové, kniha je spíš průměrem... Ze začátku zábavná, dobře se čtoucí, úsměvná... Po chvíli ale člověk zjistí, že se píše dokola o tom samém... Nicméně její přečtení hodnotím i tak, jako příjemný zážitek

LuckaH2
15.05.2017 5 z 5

Krasne,mile,vtipne, ze zivota. Par kapitol jsem preskocila, jinak jsme se u toho s muzem nasmali, a nekde jsem byla az dojata. Krasne ilustrace,format knihy...

Dogwood
10.05.2017 5 z 5

Děkuju moc za tuhle knihu dodává mi život do žil... A pomohla mi v nejtěžší chvilce.

Stellia
08.05.2017 5 z 5

Prečítané za jeden deň. V miniatúrach života pani Geislerovej sa človek ľahko nájde. A o to ľahšie sa aj začíta...Ilustrácie sú len čerešničkou na torte!

Dixinka
08.05.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Sice jsem si knihu chtěla šetřit, protože je opravdu pěkná, ale nakonec už jsem na konci. Krásná kniha, ilustrace,provedení. Prostě super.

Pettinka
02.05.2017 5 z 5

Za mě TOP! Poutavý obal, krásné a vtipné ilustrace, perfektni myšlenky, názory, životní moudra a to vše podané s humorem a lehkosti! Knížku jsem si musela šetřit a vychutnávat si ji po částech, byla by škoda ji zhltnout za den. Rozhodně jsem ji nečetla naposledy a budu jen a jen doporučovat! Děkuju Aně za další oblíbenou topku :)

pichova.veru
27.04.2017 3 z 5

Kniha se četla velmi rychle, o nádherných ilustracích nemluvě.....ale jinak mě tolik nezaujala, čekala jsem od toho mnoho....Spokojím se s průměrem...

JankaV80
25.04.2017 3 z 5

Kniha neurazí, ale ani moc nenadchne. První třetina knihy se mi zdála docela dobrá, pak se ale některé pasáže a myšlenky začaly v obměnách opakovat a to mě celkem nudilo. Co je ale na knize neuvěřitelné, jsou ilustrace. V životě jsem neviděla knihu pro dospělé, která by měla tak vydařené a překrásné ilustrace.

Selinute
22.04.2017 4 z 5

Lehké a humorné čtení doplněné fantastickými ilustracemi Lely Geislerové. Moc se mi líbila i grafická úprava knihy, která je opravdu povedená. Za ilustrace a grafickou úpravu přidávám jednu hvězdičku.

Cafehood
20.04.2017 5 z 5

Dostala jsem jako dárek od kamarádky. Nevěděla jsem co čekat. Knížka je krásná. A já si ji beru k volným chvilkam, které mi zprijemnuje jak svým provedenim, tak myšlenkami, které zachycuje.

Verrrunka
18.04.2017 4 z 5

Neuvěřitelně rozkošná kniha. Jak nemám Gieslerovou úplně ráda, tak její kniha mi fakt učarovala. Nádherné provedení, dokonce bych i řekla, že hezčí knihu jsem v ruce snad neměla. Ale abych se teda jen nerozplývala nad formou, ale trochu se vyjádřila i k obsahu... Některé kapitoly byly trochu nudnější, více takové rádoby filozofické, ale po většinu času jsem se u čtení docela bavila a bylo to příjemné. Rozhodně se nedozvíte žádné senzace z herecké branže, je to spíš takové milé rodinné a poetické.

radus
15.04.2017 3 z 5

Nenadchne, ani neurazi. Takové odpočinkové čtení, které po pár desítkách stránek začne trochu nudit.

prvotina česká literatura ze života Magnesia Litera

Aňa Geislerová (p)