Grey

Grey
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284381/bmid_grey-iBO-284381.jpg 3 1729 1729

Strhující erotický román Padesát odstínů šedi očima Christiana Greye. Prostřednictvím jeho vlastních slov, myšlenek, úvah a snů nabízí E L James jiný pohled na milostný příběh, který uchvátil miliony čtenářů po celém světě. CHRISTIAN GREY má rád kontrolu v každé situaci. Jeho život je uspořádaný, disciplinovaný a naprosto prázdný – až do dne, kdy do jeho kanceláře vpadne půvabně neohrabaná a rozevlátá Anastasia Steeleová. Po jejím odchodu se na ni Christian snaží zapomenout, ale místo toho se zmítá v bouři emocí, kterým nerozumí ani jim nedokáže odolat. Vypadá to, že na rozdíl od žen, s nimiž se stýkal dřív, do něj Ana vidí – že přes masku úspěšného obchodníka užívajícího si luxusní životní styl pronikne až do Christianova chladného a zraněného srdce. Zažene vztah s Anou děsivé zážitky z dětství, které Christiana každou noc pronásledují? Nebo jeho temné sexuální touhy, tendence ovládat druhé a zničující sebenenávist Anu odradí a zničí křehkou naději, kterou mu dává?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian , 2015

Doubravka1975
01.02.2017 3 z 5

Tak s tímhle dílem od E L James jsem se trochu trápila, ale nakonec jsem se pročetla až do konce a jsem ráda, trochu jsem pozměnila názor (kladně) na Christiana. Ale už další díly, kdyby vyšly číst fakt nebudu.

blackdarkness
22.01.2017 1 z 5

ačkoliv preferuji knihy psané z mužského pohledu, tahle v sobě hodně postrádá. Kdyby James nenapsala 50 již předem, a já tak nevěděla příběh z druhého pohledu (vlastně z prvního) ,tady tato kniha by byla naprosto nicneříkající...ale co aspoň to bylo napsáno na vyšší úrovni než 50 shades...

Ewerine
19.01.2017 5 z 5

Z tohoto pohledu je ten příběh absolutně boží :) prvně jsem četla klasickou verzi z pohledu Anastasie a další díly. Měla jsem jasnou představu kdo je to Christian Grey..ale tato kniha mě vyvedla z omylu :)

9098
17.01.2017 4 z 5

Rozhodně jedna z nejlepších knih v roce 2016.

MartinaSladkova
12.01.2017 4 z 5

Z celé odstínové série to nejlepší. Holt chlapi to umí líp.

milena8281
28.12.2016 2 z 5

Četla jsem celou sérii, ale zatímco 50 odstínů šedi jsem hodnotila jako velice dobře čtivou, tenhle díl mi už tak čtivý nepřipadal. Mám ráda oddychovky, takže jsem se u toho pobavila.

verushka19
27.12.2016 4 z 5

Zajímavá kniha. Náhled Greye je určitě zábavnější.

erga
22.12.2016 5 z 5

Těšila jsem se, až si přečtu nějakou oddechovku a pustila jsem se do tohohle. Asi jsem to číst neměla. Ztratila jsem své vlastní představy o tom, co si tak mohl myslet a co se v něm odehrávalo z četby klasického prvního dílu. Ale stejně jsem zamilovaná do toho vývoje. Chlapa, který se nechtěl vázat na beznadějně zamilovaného.

HaKr
12.12.2016

Konečně jsem si mohla přečíst příběh i z druhé strany.

Kayla
11.12.2016 odpad!

Konečně jsem tenhle brak dočetla. Je to děs a hrůza. Četla jsem to jen ze zvědavosti, ale musím říct, že to byla zbytečná ztráta času. Párkrát jsem to chtěla definitivně vzdát a knihu odložit, ale nakonec jsem to přece jen přelouskala. Nemám ráda nedočtené knihy. Fakt mi série Padesát odstínů šedi nesedla. Nedoporučuji.

trynitrix
11.12.2016 4 z 5

Takové osvěžení příběhu z Christianovi strany :-)

whiolet
29.11.2016 1 z 5

Zajímalo mě zda kniha z pohledu pana Greye bude zajímavější, ne opravdu nebyla.....Bohužel mi vše přišlo nereálné a jeho podání nudné..

KatherineSirova
25.11.2016 5 z 5

Super knížka lepší než 50odstinu sedi

Lenka1386
21.11.2016 odpad!

Knihu jsem přečetla proto, že vyvolala davové šílenství a tak mě zajímalo, jestli na tom přece jen něco nebude. A není. Jediným rozdílem mezi tímto a klasickými Harlekýnkami je ten, že Grey je bohužel delší. Hlavní postavy jsou nesympatické, děj plytký, ale u erotických scén jsem se vážně pobavila - věta: Ježiši, Ano, vždyť ty jsi úplně prosáklá! mi vehnala dokonce slzy do očí...

Pet007
04.11.2016 5 z 5

Každá kniha, která mne vtáhne do svého světa, je dobrá.

evelýny
01.11.2016 1 z 5

Tato kniha je důsledkem pominutí smyslů ze septické horečky, která před časem zachvátila celý svět. A možná jenom zlevnili v Londýně cenově dostupné bílé víno, možná Nutellu ( oboje autorka miluje). Možná též paní spisovatelce došla fantazie, kterou čerpala z internetu, možná již nemohla své nabyté zkušenosti ověřovat v praxi důsledkem únavy materiálu...Ale nevytvářejme si domněnky.
Z mého pohledu je tato kniha nuda. Nuda na každé stránce. Zkrátka: Nuda na entou. Já nedočetla. Jednu hvězdu uděluji sama sobě za to, že jsem odolala davovému šílenství a knihu nekoupila za komerční nestydatou cenu, i když díky mé zvědavosti moje peněženka měla namále :-)))
Zajímavost: Pyramidy, vystavěné v obchodech z této knihy - za výšku pyramid by se nemusel stydět ani egyptský panovník Cheops - mizely před očima. Nechápu?!

P.S. Paní Eriko, někdy méně znamená více...

nika7948
27.10.2016 5 z 5

Kniha skvělá...jen sakra ten je sprostej :D :D

len85hor
25.10.2016 5 z 5

kniha se mi velice líbila, přečetla jsem ji jedním dechem a musím říct že jsem se u ní i docela nasmála, bylo to velice zajímavé čtení, konečně jsem mohla nakouknou do Christianovi hlavy - zajímavé, asi si budu muset přečíst i první tři knihy, protože jsem zjistila, že spoustu pasáží už si vůbec nepamatuji, hezké odpočinkové čtení - doporučuji

alzbeta4340
07.10.2016 5 z 5

Četla jsem po delší době od předcházejících knih a bylo to dobře, protože opakující děj mi nevadil. Grey je důstojné zakončení fenoménu. Hodnotím positivně - přece jen dějová linka tady určitě je a navíc mi autorka Christiana celkem nečekaně polidštila.

eva4036
06.10.2016 4 z 5

Knížka se mi líbila snad mnohem víc než padesát odstínů šedi a připadala mi víc zábavnější než z pohledu Anastasie. Těšilo mě, že konečně můžu nakouknout Christianovi do hlavy a vědět taky co si myslí a musím přiznat, že někdy jsem měla co dělat, abych se nezačala smát.