Padesát odstínů svobody

Padesát odstínů svobody
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153240/mid_fifty-shades-padesat-odstinu-svobod-OA5-153240.jpg 3 4144 4144

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Freed, 2012

Zdenini
05.05.2014 4 z 5

Celá trilogie se mi četla "sama". Vždycky všechno není jen o sexu. i když většinou ano. :) Růže a květiny občas i něco víc. Krásné povznesení ze všedních šedivých dnů

LenkaKa
28.04.2014 4 z 5

Tak jsem to zdolala, ale už mě to tak nepohltilo jako první dva díly. Některé milostné scény už jsem přeskakovala. Každopádně to ale stálo za přečtení.

lena_itf
26.04.2014 1 z 5

Nuda, nuda, nuda a zase jen nuda ... možná posledních 200 stránek stálo za to číst, ale jinak je to jedním slovem brak. Milostné scény jsou ve stejném duchu od prvního dílu až do posledního ... prostě přes kopírák, žádná změna, žádná inovace, žádné překvapení. Jsem moc ráda, že jsem celou trilogii měla jen půjčenou, jinak by to byly zbytečně vyhozené peníze....

Biernatka
24.04.2014 5 z 5

Příběh byl vážně perfektní, plný romantiky, vášně, napětí..Člověk proplouval z jedné kapitoly do druhé. Škoda jen, že už je konec.

Janihrudkova
24.04.2014 5 z 5

Pro mě je calá trilogie naprosto dokonalá. Děkuji

Antoaneta
23.04.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla stejně rychle jak předešlé díly moc se mi líbí určitě si časem všechny přečtu znovu.

blueberrypink
22.04.2014 3 z 5

Přečetla jsem to jedním dechem a byla jsem z toho unešená, s odstupem času ale zjišťuji, že s touto tématikou jsou daleko lepší knihy :)

stepanka5781
16.04.2014

...tak jsem se moc těšila na třetí díl, pár rozečtených stran, přeskakuji pasáže o sexu, protože mne nudí, snad mne nezklame:(.Ale domů se na ní netěším tak, jako u jiných knížek..

Pavlusa007
14.04.2014 1 z 5

Tak v tomto dílu jsem už pasáže se souložema přeskakovala, jen mě zajímalo, jestli to přecejen nebude mít nejakou pointu... nemělo :). Jako červená knihovna asi dobré, ale nic jiného v tom prostě není. A jestli se hlavní hrdinka ještě jednou kousne do rtu a její Vnitřní Bohyně udělá salto, tak je asi obě nakopnu :).

sydney
13.04.2014 odpad!

Tak trochu jsem nepochopila pointu této knížky (pokud ovšem nějakou měla).

Petulik13
10.04.2014 5 z 5

Super počteníčko, které opět nesklamalo.

Marčullkas
10.04.2014 odpad!

Píše (pro mě) hloupé knihy!
Vždyť je tolik báječných knih, které stojí za přečtení!!!

Leusee
31.03.2014 2 z 5

Z prvního dílu jsem byla vážně nadšená. Bylo to něco nového, zajímavého, vzrušujícího. Ale další dva díly už jsou neuvěřitelná nuda a je to jedno a to samé furt dokola. Christian ve druhém díle pomalu ztrácel svoje kouzlo a ve třetím ho ztratil už úplně. A Ana mě začla neskutečně iritovat.... byly to pokaždé 4 stránky, kdy Christiana pomalu nesnášela a stěžovala si na něj a pak další 4, kdy se nad ním naopak rozplývala. A takhle furt dokola. Takže zklamání.

WODAUS
29.03.2014 5 z 5

Dalo by se říct, že to bylo trochu moc .. Takové překombinované. Ale rozhodně byla kniha lepší než -li předešlý díl. Nenáročná poutavá četba. Konec byla výborný. Líbí se mi, že autorka nakonec popsala začátek jejich vztahu, také jeho pohledem. Mrzí mě jediné. A to jest, že příběh skončil. :)

lenka7983
29.03.2014

Tak trojku ctu uz dobre 3 mesice a nejak se do toho nemohu dostat....mezitim jsem precetla 3 jine......snad to nekdy doctu nejak me to nebere.....

Kabi
27.03.2014 4 z 5

První, druhý i třetí díl byly pěkné. Knížky jsem si opravdu užila.

Andy105
23.03.2014 2 z 5

Podle mě je tento díl nejslabším dílem trilogie. Musela jsem se vyloženě nutit, abych to dočetla, ale samozřejmě měla kniha i své světlé stránky, např. opilý Christian mě opravdu bavil. :D

niknikita
21.03.2014 5 z 5

Když jsem překonala rozporuplné pocity z prvního dílu a dostala se až na konec třetího, přála bych si další pokračování. Jenom nevím, jestli by se dalo ještě něco zlepšovat, jako doposud.
Ano, já jsem si tuhle zatracovanou trilogii užívala :-)

LadySegedin
20.03.2014 3 z 5

Ve tretim dile me uz hlavni predstavitelka dohani svoji naivitou a hlouposti k silenstvi. Jeji postava je proste zamrzla v puberte a zadny vyvoj se nekona. Co slovo to perla a uz se mi dlouho nestalo, aby mi nekdo byl tak hrozne nesympaticky jako ona. A ani mi docela nesedi autorcin popis jaka je Ana chytra a vzdelana osoba. To je pro me trochu v rozporu s jejim chovanim typicke slepice. Eroticke sceny uz neprinaseji davno nic noveho a pouze se opakuji. Jedine co zachranuje knihu je dramaticky dej, ikdyz z toho konce nadsena nejsem, ale nektere ctenarky by asi neprezily kdyby to neskoncilo dobre. U tohoto dilu jsem se musela uz hodne premahat, abych ho dokoncila.

fidáš
18.03.2014

Kniha se četla hezky. Rozhodně po ní ještě sáhnu. Doporučuji.