Prokletí Titánů

Prokletí Titánů
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44584/bmid_percy-jackson-prokleti-titanu-CsO-44584.jpg 5 1769 1769

Percy Jackson série

Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa. Vezmeme tě s sebou, chceš?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Titan's Curse, 2007

Véča
04.04.2015 5 z 5

Je to čím dál lepší, tuto sérii mám moc ráda! A tento díl byl rozhodně dobrý v tom, že se tam objevily nové postavy. Už se těším na další díl :)

natalie2171
27.12.2014 5 z 5

Tento díl mi přišel hodně dobrý z celé série- neříkám že nejlepší, ale opravdu výborný. Nové postavy - Biancu a Nica jsem si ihned zamilovala. A také Zoë Nightshade. Tu jsem si oblíbila ze všech nejvíc. Také jsem se něco dozvěděli o lovkyních a Artemidě. Pěkně se četlo to sourozenecké popichování Artemidy a Apolóna. Konec mě hodně dojal ohledně Zoë.

trynitrix
12.12.2014 5 z 5

Nemůžu se Percyho nabažit čím dál tím lepší pokračování. V tomto díle hodně akce zvratů a překvapivých konců jak ty smutné tak i ty dobré.

RecycledCarrey
30.11.2014 5 z 5

Další skvělé pokračování, prostě Percy nikdy nezklame.:) Za mě zatím nejlepší díl

Tesska
16.10.2014 5 z 5

Úžasná knížka moc se mi líbí jak je v tom zapracovaná řecká mytologie postavy děj a doufán, že bude zfilmována.

Byxy123
06.10.2014 4 z 5

Dobře, uznávám. Ze série Percy Jackson se stala moje srdcová záležitost. Nevím čím, zda tím, že je psán v první osobě nebo svižností příběhu. Ale uchvátil mě. :)

Adel703
03.09.2014 5 z 5

Nemám slov :) konec mě opět navnadil na další díl :3

Ňunínek
24.08.2014

Je to super kniha.

Kyta
29.07.2014 4 z 5

Na třetím díle mě zaujalo hned několik nových hlavních hrdinů (Thalia, Zoe, sourozenci di Angelo...) a samozřejmě nechybělo další nezapomenutelné dobrodružství na ochranu Olympu - zkrátka to, na co jsme už u tohohle autora s obrovskou fantazií zvyklí. Tohle je první díl, kde umře hlavní hrdina, což mě překvapilo, ale o to jsem tu měla víc smíšených pocitů. Už jsem si zvykla na autorův styl psaní; je to jednoduché a vše dobře vysvětlené, takže mi nedělalo problémy vyznat se v ději, jelikož se toho v knize dělo opravdu dost! I třetí díl byl skvělý a já jsem ráda, že jsem si trochu osvěžila paměť ohledně jednotlivých bohů.
Zatím ani jeden díl ze série Percy Jackson mě nezklamal. Mám dojem, že se autor každým svým napsaným dílem jen zdokonaluje. :)

Canney
23.07.2014 4 z 5

S každým dílem je tato série lepší! Tuhle knížku jsem přečetla za dva dny, ale s přehledem bych to zvládla i za jeden (jen kdybych nemusela spát). S touhle knížkou jsem ale měla jedne malý problém a tím je začátek. Vůbec jsem se do něj nemohla začíst. Než jsem se začetla, tak to nějakou dobu trvalo. Pak už to bylo prostě super čtení. Už se těším až budu ve čtení pokračovat.

alwaysbelieve
05.07.2014 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak už to šlo samo. Těším se na další díl :)

kristýnka007
04.07.2014 4 z 5

Jak se tak koukám do komentářů, vypadá to že Percy baví hlavně holky.. (ačkoliv je napsán pro kluky)

CraWer
08.06.2014 1 z 5

Naivita, trapnost, a k tomu jasné znamení pro love story ve zbylých dílech...
Pokračuji dál, uvidíme jestli pan Riordan překvapí.

26%

JanaDor
31.05.2014 5 z 5

Mě se to líbilo, je to další vlna dobrodružství na ochranu Olympu a Percyho mám ráda. Jen bych doporučila těm lidem, co mají tyto knihy za opad, ať je nečtou. Prostě to není čtivo pro ně, každému se líbí něco jiného, což je dobře....

MisuleB
09.05.2014 5 z 5

Po dlouhé době jsem potřebovala změnit téma čtených knih a sáhla jsem po této oddechovce, která už delší dobu pobývá na poličce v mé knihovničce :´), dost se podobala svým předešlým dílům, i když tahle byla asi o chlup lepší.

DaKy2003
26.04.2014 5 z 5

kniha pěkná jako vždy ;-)

pobijecmuch
19.04.2014 odpad!

A do třetice a více už nikdy o tom jak mladej Percy jako polobůh řeší problémy amerických občanů. Jdu si sednout a napsat knihu o tom jak generál George Armstrong Custer porazil Napoleona Bonaparte u Waterloo. Určitě u toho byl i slavný náčelník Apačů Winnetou.

Orisstan
09.04.2014 5 z 5

No. Sice je tohle podle mě s Posledním z Bohů, nejlepší díl celé série, ale u sourozenců Di Angelo jsem všechno pochopil ještě dřív, než mi to pan Riordan podal na tácu.

Dokonce se přiznám, že na konci ukápla i slza nad smrtí... Spoilery tu dělat nebudu:)

CHB-SPQR
11.03.2014 4 z 5

Moc mě mrzí, že je v tom tolik smrti. Já si totiž už na začátku (nevím jak ostatní) zamilovala oba sourozence. A už Nemejského Lva jsem věděla čí děti to asi budou!

angelbooks
04.01.2014 5 z 5

Když na začátku Anabeth zmizela myslela jsem si: ,, Snad není mrtvá ".
Příběh mě chvilkama nudil jen tehdy kdy se tam opravdu nic nedělo ale to bylo tak 1% ze 100% co mě nudilo. Bylo mi líto že jsem na čtení neměla víc času, protože vždy když jsem se začetla tak jsem nevnímala čas, ale jen ten příběh.
Shrnutí hodnocení, nakonec, po velkém rozmýšlení dávám 4hvězdy a mé doporučení.
Určitě si přečtu i 4.díl :).