Pohlednice smrti

Pohlednice smrti
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198440/bmid_pohlednice-smrti-198440.jpg 4 89 89

Napínavý thriller z pera nejuznávanějších autorů světa. Detektiv Jacob Kannon pátrá po vrazích své dcery a jejího přítele. Zabijáci si vybírají milenecké páry po celé Evropě a pak pohlednice se snímkem obětí pošlou do médií. A právě novinářka Dessie Larssonová takový pohled dostala. Jacob ji kontaktuje a začnou pátrat společně, protože policie je neschopná a odmítá řídit se Jacobovým tušením. Román pro muže z nakladatelství Alpress, je nabitý napětím až k prasnutí. Román pro muže vychází v nakladatelství Alpress.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

The Postcard Killers, 2010

marimari
16.02.2014 5 z 5

Četla jsem téměř všechny knihy Jamese Pattersona, připojuji se k názoru, že tahle je trochu jiná vlivem spoluautorky. Neubírá to ale ani na čtivosti, kvalitě příběhu a zajímavosti. Spíše to považuji za osvěžení a mám chuť přečíst si samostatné knihy švédské autorky, zatím jsem je nečetla. Všichni hodně plodní autoři mají svůj nezaměnitelný styl, nerada je čtu rychle za sebou.
Knihu vřele doporučuji!!!

sabca
19.08.2013 5 z 5

Kniha je napínavá a i když byla trochu jiná četla se mi tak dobře jako knihy samotného autora. Stojí za to si knihu přečíst..

kneslova
15.07.2013 3 z 5

Tak jak se píše v komentáři přede mnou, autor má mnohem lepší tituly,

fiseel
03.07.2013 3 z 5

Knížka je dobrá, nemůžu říct, že by byla špatná. Všechny Pattersonovy knihy jsou velmi napínavé, zajímavé čtení.. avšak autor má daleko lepší tituly. Nějak mi prostě nesedlo to společné psaní se švédskou autorkou. :))

hrabenka
07.05.2013 5 z 5

Výborné čtení,moc se líbila.

Vendelína
14.03.2013 3 z 5

Prvních 150 stran jsem četla v originále a skvělé, ale pak jsem se ztrácela a úplně jsem tomu nerozuměla. Pak mi došlo, proč. I v češtině je těch 150 stran dobrých, ale pak to začalo připomínat směs Stiega Larssona a amerického slaďáku. Bohužel další kniha, která mě trochu zklamala. Četla jsem o něj lepší.

Neri
10.03.2013 5 z 5

Výborná kniha. Bez výhrad souhlasím s Val, je to určitě jedna z nejlepších knih, které jsem od Pattersona četla. Každopádně velkou roli v tom sehrála i spolupráce se švédskou autorkou, prostředí příběhu je dokonale vykresleno, člověk má chuť všechna ta místa ve Švédsku navštívit. Zápletka je velmi neotřelá, zabijáci geniálně úchylní, postavy detektiva Jacoba a novinářky Dessie lidsky chybující a uvěřitelní. Kniha vás nutí číst dál a dál a vydechnete si až u poslední tečky. Za mne plný počet bodíků a velký čtenářský zážitek.

Pingu
14.02.2013 5 z 5

Zaj

putpuda
05.01.2013 4 z 5

Na jeho knížky se vždy hrozně těším, ale tato mě zase trošku zklamala.....nevím čím to, ale má mnohem lepší :(

Val
09.10.2012 5 z 5

Rozhodně jedna z jeho nejlepších knih. Četla jsem jí pouhé dva dny a docela jsem měla problém jí odložit. Slabší povahy bych varovala, protože krve tam stříká docela dost a pokud bych to měla vidět zfilmované, asi by mi to dobře nědělalo. Nesmím samozřejmě opomenout Lizu Marklund. Knihu rozhodně osvěžila místem, kde se děj odehrává, rodným Švédskem. Zejména pro Pattersona netypické prostředí, dál pak fakt, že vrahy od začátku znáte a neskutečně vás dráždí svou genialitou a drzostí z ní rozhodně dělá jednu z knih, na které se nezapomíná . BOMBA !