Posledné interview

Posledné interview
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173703/posledne-interview-173703.jpg 4 236 236

Krásna Andy Maloneová, reportérka káblovej televízie, túži získať miesto vo významnej televíznej spoločnosti. K tomu jej má dopomôcť rozhovor s jedným z posledných generálov druhej svetovej vojny. Má takmer deväťdesiat rokov a môže každú chvíľu zomrieť. Jeho syn Lyon Ratliff s tým nesúhlasí a nikomu nechce dovoliť, aby rušil pokoj chorého otca. Z tohto dôvodu má k Andy od začiatku nepriateľský postoj, aj keď ho nesmierne priťahuje. Obaja sa zmietajú v rozporných pocitoch vzájomnej nedôvery, sklamania a lásky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Media klub (SK)

Prime Time, 1996

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Taková normální kniha. Čte se pěkně jako skoro vše od Sandry Brown.

Monike
28.02.2017 5 z 5

Super oddychovka!

janesy
29.12.2016 4 z 5

Od začátku se dalo tušit, jak vše dopadne. Klidné čtení na klidné dny.

Hakl54
11.11.2015 1 z 5

Autorka mě totálně zklamala. Naivní příběh bez hlubší myšlenky. Dočteno pouze ze zvědavosti jestli nenastane obrat k lepšímu, který se však nekonal.

kiraa
25.08.2015 4 z 5

Ale, tak jo, pokud nehledáme žádné velké myšlenky. Jinak za přečtení určitě stojí, dokáže prostě "vcucnout" :)

1v8na
05.02.2015 4 z 5

Příběh byl hodně citový a emotivní. Starého generála mi bylo velmi líto, byl to moc příjemný pán. Jen Lyon mi chvílemi v určitých pasážích lezl na nervy - byl protivný a strašný hulvát.

smajlíík
12.02.2014 5 z 5

Úžasná knížka. Přečetla jsem jí jedním dechem a to doslova. Začala jsem odpoledne a skončila ve tři ráno, i když druhý den byla škola :D Prostě jsem nemohla přestat. Doporučuji :)

aneleh18
12.02.2014 3 z 5

Od této autorky trochu vybočení, ale celkem pěkné. Trochu "limonádový" příběh a nebojím se to napsat - hraničící s červenou knihovnou.

hrabenka
20.12.2013 4 z 5

Příjemná oddechovka.

Evaevelína
18.08.2013 4 z 5

nenáročné,oddechové a hlavně moc pěkné romantické čtení.

DariDerek
27.11.2012 4 z 5

Hezky napsané, trochu i "zápletka", líbí se mi, když se v někom odehrávají dva rozporuplné pocity :-))) a čtenář si říká, no, tak sakra, už to řekni :-)))

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Pěkná knížka,oddychové čtení.

meduzka123
08.08.2011 3 z 5

Kniha se dá přečíst za odpoledne. Ale jsou i lepší knihy.