Propast smrti

Propast smrti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537846/bmid_propast-smrti-66376655d8bfb.jpg 4 1634 1634

Kate Marshallová série

Další případ Kate Marshallové ve skvělém podání Martina Stránského. Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety zmizela novinářka Joanna Duncanová, která se naposledy zabývala velkým politickým skandálem. Mezi Joanninými osobními poznámkami, které jim poskytne její matka, najdou Kate a Tristam jména dvou mladých mužů, kteří také zmizeli, a zjišťují, že Joanna pravděpodobně narazila na něco mnohem tajemnějšího a hrůznějšího, než si kdokoliv uměl představit. Na identitu sériového vraha…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , Grada

Darkness Falls, 2021

Interpreti: Martin Stránský

Myllan
21.11.2021 3 z 5

Tak tento díl mi vůbec nesedl, bylo to takové rozvláčné. Zatím nejslabší ze série.
Ještě že byla kniha vypůjčená :)

studentice
21.11.2021 3 z 5

Četlo se rychle, ale souhlasím s předchozími komentáři, že jsem četla lepší knížky od autora. Také mi vadilo velké množství jmen, ve kterých jsem se ztrácela. Ale ráda si přečtu další knížku od autora, na listopadové sychravé odpoledne a večer je to ideální odpočinkové čtení:)

Andrea7272
21.11.2021 5 z 5

Robert nezklamal , jako vždy :-) Napínavé, zamotané , konec překvapivý!!!! Za mě pět hvězd a doporučuji !!!!!!

Martiiiik
21.11.2021 5 z 5

Super kniha, jako vždy :-) Četla se jedním dechem a přiznávám, že jeden den, to fakt nešlo odložit :-) A už teď se těším na další knihu :-)

Jana65
19.11.2021 5 z 5

Tak jako vždy Robert Bryndza nezklamal. Knihu jsem si moc užila, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Za sebe mohu jen doporučit.

Anahk1
17.11.2021 5 z 5

Z mého pohledu taky super!!! Robert Bryndza je jeden z mých velmi oblíbených autorů a i toto dílo je velmi povedené. Doporučuji!!

Zuzulinka
17.11.2021 5 z 5

Mně se kniha tak jako každá od Bryndzy moc líbila! Styl psaní a nápad celé knihy se mi zamlouvá. Vřele doporučuji přečíst.

Armygirl1989
17.11.2021 3 z 5

Ač nerada, tentokrát musím dát 3*
Oproti předchozím dílům, mi chybělo napětí, akce. Je tam moc omáčky okolo.
Vraha jsem odhalila po 100 stránkách.
Škoda no. Bryndzu mám moc ráda, ale za mě asi nejslabší kniha ze všech

simona g.
16.11.2021 5 z 5

Velká spokojenost! Přečteno za dva dny, děj frčel, četlo se to samo. Supr tempo, skvěle napsáno, výborně přeloženo, dávám maximum a doporučuji!!!

optimista55
16.11.2021 3 z 5

Trochu sklamanie. Málo napätia a detektívnej práce. Vlažný opis toho ako išiel život. Veľa nepodstatných detailov. Zápletka a riešenie v štýle Agatha Christie, aj keď riešenie v štýle samoriešenia. Robert Brynza vie písať aj lepšie, tak uvidíme na budúce.

Leniii
14.11.2021 5 z 5

Opět čtivý příběh s nečekaným koncem od mého oblíbeného autora..

karantena
13.11.2021 2 z 5

Pro mě trošku zklamání.Samé výslechy,spoustu jmen,postav do toho politika, akce a napětí žádné.Predchozí díly byly lepší.Ani mě moc toto téma nenadchlo.

Višnička
13.11.2021 5 z 5

Další kniha od mého oblíbeného autora nezklamala, poctivá detektivka, čte se samo, mohu jen a jen doporučit !

Ajina76
09.11.2021 4 z 5

Jako všechny předchozí jsem i tuto přečetla jedním dechem. Nemám nic proti gayům, ale v této už jich bylo docela dost. Tam bych možná trochu ubrala. Ale jinak čtivé, kniha měla spád.

ellescorpio
07.11.2021 4 z 5

Ze série s Kate zatím nejlepší počin. Četlo se to skvěle, ale přece jen to bylo takové statické a většina knihy založená na rozhovorech a vzpomínkách různých aktérů, fůra jmen a v současnosti se toho zas tak moc nedělo. Něco těžko uvěřitelné (přiznání europoslance). Kladné body za netypické prostředí gay komunity a překvapivý závěr. Výsledně 4*, stále hodnotím o hvězdu níž než řadu s Erikou.

Irsaf
06.11.2021 5 z 5

Další skvělá kniha od Roberta…
Kate a Tristan opět dobře vyřešili případ…
Už teď se těším na další díl…

JajaPaja
04.11.2021 3 z 5

Až tolik nenadchla ale neurazila minulé díly byly lepší

hanap
03.11.2021 5 z 5

Moje první od Roberta Bryndzy, ale doženu to.
Hezky se kniha četla, bylo napětí, několik možných pachatelů, Kate a Tristan jsou dobrá dvojice vyšetřovatelů.

PéEm
03.11.2021 4 z 5

Opět pěkné čtení. Tahle série se mi líbí asi víc, než s Erikou.

Jenny46
31.10.2021 5 z 5

Moc jsem se těšila na další pokračování, jako vždy úžasné čtení...
Kate a Tristan spolupracuji na odloženém případu, který je starý 12 let zmizelá novinářka..
Případ je hodně komplikovaný, policie případ vzdala a K+T pročítají původní spisy a narazí na možnou spojitost se dvěma pohřešovanými homosexuály, politický skandál...
Vyšetřování nás zavede na temná a nebezpečná místa a vypadá, že novinářka Jo možná šla po něčem mnohem zlověstnějším než kdokoliv zprvu věřil. Měla jsem ze začátku podezření, ale částečně opět pěkně zamotané až do konce .o)) nás nechává autor v napětí..