Putování mořského koně

Putování mořského koně
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210819/putovani-morskeho-kone-210819.png 4 255 255

Novela původně vyšla jako součást povídkového souboru Šakalí léta. Autor v ní líčí trampoty "muže v domácnosti", jenž je okolnostmi donucen starat se o svého malého synka.

ondaboss
20.03.2015 4 z 5

Bezvadný. Hodně dobře se to četlo.
Není nic lepšího než se zasmát vlastnímu neštěstím :-) jelikož ve spoustě situací jsem se poznával :-D

magnolia
24.09.2013 3 z 5

Čteno kdysi - můj první Šabach - líbilo, vtipné, jen mě, myslím, nějak zklamal konec - měla bych si to osvěžit po letech.

Ikkju
13.05.2013 5 z 5

Hodně příjemné čtení... Ale má pro mě i stinnou stránku, vzpomenu si na ni vždycky, když přijde na přetřes třeba jen teoretická možnost že bych mohl jít na mateřskou místo manželky :o

vejik
13.05.2013 5 z 5

Skvělá knížka! Nastřídačku jsme si ji s přítelem předčítali "před spaním" a strašně jsme se u toho nasmáli :) rozhodně doporučuji přečíst, já ji četla dvakrát a určitě se k ní ještě někdy vrátím :)

bovinka
04.05.2012 5 z 5

Další z mých oblíbených šabachovek

sachista
19.02.2012 3 z 5

Nechyběl Šabachův typický humor, ale deníkové pojetí mi úplně nesedlo, proto pro mě zatím asi nejslabší Šabachovo dílko.

PanKérka
11.08.2011 5 z 5

Zajímavé čtení. Šabach nikde nezklame :)

Addie
01.04.2011 4 z 5

Psáno formou deníku, odzbrojující vtip, ale...
Jakmile ke konci došlo na vyložení karet na stůl, už jsem se tak nesmála, protože pěst reality je vždycky tvrdá.