Řbitov zviřátek

Řbitov zviřátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406211/bmid_rbitov-zviratek-wrA-406211.jpg 4 5414 5414

Rodina Creedových se přestěhuje z Chicaga a usadí se v půvabném venkovském domě ve státě Maine. Otec je lékař, má zajímavou práci, krásnou manželku a dvě roztomilé děti. Zdálo by se, že jejich rodinné štěstí nemůže nic překazit. Nedaleko od domu je však podivný hřbitov, kam místní obyvatelé pochovávají své zvířecí miláčky. Panuje tu zvláštní ponurá atmosféra temného tajemství, již nelze přesně definovat. To ale není nic proti indiánskému pohřebišti o pár kilometrů dál… Poté, co Creedovým zemře kocour a otec ho tam tajně pohřbí, začnou se dít šílené, nepředstavitelné věci, které jsou horší než sama smrt…... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Pet Sematary, 1983

Verousek
01.11.2018 5 z 5

WOW!!!

wildXchos
28.10.2018 5 z 5

Moje první kniha od Kinga. Už chápu, proč to lidi tak čtou. Dokáže mistrovsky popsat děsivé situace tak, že se člověk doopravdy o postavy bojí.

Annie_022
18.10.2018 4 z 5

Všem se první třetina zdála velmi zdlouhavá. Ale mě bavila. Ale stejně jako u "TO", mě zklamalo, jak to gradování bylo utahané. Posledních pár stránek bylo fajn, ale slabý čaj první části. Škoda... Nápad, i to jak umí King psát, je super.

Andrée
13.10.2018 5 z 5

Máš cos chtěl, a to cos chtěl, se k tobě dříve nebo později vrátí. Hej hou, tak jdou.

Mergirus
22.09.2018 4 z 5

Uf...četla jsem tuhle knihu už podruhé. Říkala jsem si, že se nebudu bát. Přes den jsem se opravdu nebála, ale večer se mi přečtená slova vracela a ten strach se dostavil. Jen ten konec...proč? King umí navodit tu správnou atmosféru.

PabloFuentes
17.09.2018 5 z 5

Nádherná kniha o tom, co je člověk schopný udělat v zármutku a pro ochranu svých milovaných. Je pravda, že se první třetina lehce táhla, ale zase nenápadně budovala půdu (kamenitou půdu) pro to, co se pak stalo ve zbytku. Nicméně slovo horor bych u ní asi nepoužil.

jaroiva
11.09.2018 4 z 5

První třetina se mi strašně táhla, nic moc se nedělo. Pak se to rozjelo.
Hodně zajímavé mi to připadá spíš z filozofického hlediska. Chtěla bych si uchovat svoje blízké živé za každou cenu?
Ne! Děkuji pěkně, budu raději, když zemřelí zůstanou mrtví. Ale ráda na ně vzpomenu.

PeterSmith
05.09.2018 5 z 5

...nikdy nechci kočku...

pazdy15
25.08.2018 5 z 5

S. King = MISTR !!! Tak poutavé a kvalitní příběhy, napětí a sled událostí končící ... překvapivě, se vždy dočkám jen u S. Kinga ;) Bezvadná zápletka a promyšlený děj , DOPORUČUJI :)

BStone
23.08.2018 5 z 5

Hej hou, tak jdem...

jfialova
22.08.2018 4 z 5

Dobrá kniha, zajímavý příběh. Co všechno je člověk schopný udělat pro to, aby jeho milovaní nezemřeli a o tom, jestli to za to stojí.

Kat.Ru
10.08.2018 5 z 5

První kniha od Kinga, kterou jsem četla a už je to pár let...Do teď ve mě nechala pocity, které jsem při čtení měla. Super kniha.

p.pavlina
04.08.2018 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a určitě není poslední. Opravdu jsem se bála. Skvěle popsané prostředí i děj. Asi je to divné říct u hororu...ale byla to parádní jízda.

negramota
30.07.2018 1 z 5

No.., knížky jsem se chopil nejen proto, že je notně vychvalovaná v žebříčcích, nýbrž i kvůli tomu, že mi bratr popisoval, kterak se v noci budil hrůzou. Stručně řečeno: První polovinu se nic neděje, další čtvrtinu ano a v poslední čtvrtce konec jaksi chybí. Opravdu slabota, ze které si nejspíš nezapamatuju nic.

Janicga88
22.07.2018 5 z 5

další výborná kniha.. moc se mi libila.

eliska-n
19.07.2018 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších od Stephena Kinga.

ivanaa
16.07.2018 5 z 5

úžasná knížka

Martial
10.07.2018 5 z 5

Knížka se mi líbila a dost strašila...

Petulla72
09.07.2018 5 z 5

Tato kniha patří mezi první mnou čtené knihy a musím říct, že je to jedna z těch díky kterým jsem si Kinga zamilovala. Napětí, nadpřirozeno, nevysvětlitelné myšlenky. To co vám nedá spát. To je přesně ono.

Ajrad1981
08.07.2018 5 z 5

Kdysi, hodně dávno, jsem viděla film. Pamatovala jsem si zhruba kostru děje a závěr, který se mi vryl do paměti hodně hluboko. Závěr, který odpovídá epilogu v knize. Závěr, který mi přišel efektnější ve filmu (zbytek porovnávat nemůžu, když si to pořádně nepamatuji).
Vůbec mi nevadilo, že většina knihy je jen takové "povídání". Je to taková dlouhá předehra, než děj začne gradovat. Ani mi nevadilo, že jsem se nebála, to může být i tím, že jsem ze všech těch thrillerů zocelená. Protože to napětí na konci, to teda bylo hustý! Skoro by se dalo krájet. Asi jako mlha u rybníčka Brčálník.