Ryanova pomoc

Ryanova pomoc
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405820/bmid_ryanova-pomoc-7yj-405820.jpg 4 348 348

Mladá Bostoňanka Cara se musí vyrovnat s náhlou smrtí svého dobrého přítele, právníka Ryana. A také s podivným odkazem v jeho závěti – Cara získává polovinu ranče, který tvrdou rukou vede Ryanův bratr, a musí na ranči alespoň jeden rok žít, aniž by komukoliv sdělila důvod. Pro ženu z města je život na pláních Texasu tvrdý – o to víc, že Ryanův bratr i všichni jeho zaměstnanci na ni pohlíží jako na zlatokopku a usurpátorku. Ovšem Cara se nikdy nevzdává a je odhodlaná dostát poslednímu přání mrtvého přítele za každou cenu. Navzdory ústrkům, pomluvám i probouzejícím se citům, které si nemůže dovolit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Ryan's Hand , 1984

IvankaM
20.10.2017 4 z 5

Prvních padesát stránek jsem se děsila, do čeho jsem se to sakra pustila. (Chápu, že je to spisovatelky prvotina, ale bože ten začátek byl strašný.)
Pak jsem se nemohla odtrhnout.
Přečetla jsem knihu za pár hodin.
Byl to strašně oddechový příběh, moc krásný.

essidaven
18.10.2017 5 z 5

Kniha se mi dostala do ruky přesně v době, kdy jsem potřebovala tento druh románu. Takže jsem si čtení vážně užila a byla jsem moc spokojená. Je pravda, že kniha se hodně liší od současných románu, které autorka píše, ale když vezmeme v úvahu, že je to její prvotina...akorát mě trochu rušilo množství překlepů a chyb v českém vydání.

helenkan
17.10.2017 5 z 5

Tak jsem strávila jedno bezva odpoledne s touhle knížkou. Krásný příběh a já si ho parádně vychutnala. Skvělé čtení. A už se nemůžu dočkat další její knihy.

helenkan
13.10.2017 5 z 5

Už jí mám doma a těším se až začnu číst. Jen je trochu hubená,oproti předešlým knihám autorky. :-)