Scotland Street

Scotland Street
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420017/bmid_scotland-street-M5E-420017.jpg 4 854 854

Dublin Street série

So zlými chlapcami skončila, ale on jej nedá spávať. Shannon MacLeodová má smolu na mužov. Bodaj by nie, keď ju priťahujú potetovaní svalovci so zvodným pohľadom, ktorý neveští nič dobré. Shannon si už prešla niekoľkými nevydarenými vzťahmi, posledný priateľ jej však pripravil ten najhorší budíček. Z nepríjemného zážitku sa ešte dlho spamätávala a odvtedy má mužov plné zuby – zvlášť tých zlých. Cole Walker predstavuje presne ten typ, ktorému sa chce Shannon vyhnúť – je príťažlivý, potetovaný a namyslený. Za drsným výzorom sa však skrýva dobré srdce a Cole navyše hľadá tú pravú. Keď sa mu do cesty pripletie rozkošná ryšavka, nezaváha a zaútočí na jej zlomené srdce. Lenže minulosť nespí a pripomenie sa práve vtedy, keď to človek najmenej čaká.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Echoes of Scotland Street , 2014

Elise24
21.06.2016

Tato knížka mi osobně přišla z celé této série nejslabší...
Knížka byla velmi jednotvárná až předvídatelný a děj byl poměrně nudný.
Na druhou stranu musím říct že jako uzavření to byla přesně taková ta pohodová knížka kde vás prostě už nic nepřekvapí a vše skončí, jak má. Knížku doporučuji přečíst pokud chcete uzavřít tuhle sérii..

A proto dávám 3* :)

nina-nikoet8291
11.06.2016

Ahoj neměl by někdo tuto knihu v čj ? Jinak se mi líbila.

Melounek13
18.04.2016

Mužů se zeptat jeslí vyšla tadle kniha v ČR?

janesy
14.04.2016 5 z 5

No i já dávám 5*, nemohu jinak, tahle kniha se mi z celé série líbila nejvíc a samozřejmě Cole má sympatie i mé :)

LilliBell
22.03.2016 5 z 5

Tato kniha aj cela seria je naozaj vydarena. Autorka pise uzasne, jednoduchy pribeh, pritom taky putavy. Clovek ma pocit pri citani tejto, ze hlavni hrdinovia su mu blizki ako keby cital o vlastnych znamych a kamaratoch. Ani jeden diel serie nebol horsi alebo slabsi, vsetkym sa oplatilo venovat cas :-)

NeliQ
06.03.2016 5 z 5

Cole mi prírastol k srdcu uz v predošlých knihah, preto som sa na tu jeho velmi tesila a rozhodne ma nesklamala. Pre mna hadam aj najlepsia z celej serie.

milst
26.02.2016 5 z 5

Opět úžasná knížka, nedalo se od ní odejít, tuhle spisovatelku prostě miluji :)

EvaSupovic
11.02.2016 5 z 5

Opět 5 * a Colea jsem milovala už z předchozích částí, takže jsem se nebála, že bych nemilovala jeho příběh. Zkrátka musím dát poklonu autorce, jak se zhostila každého zvlášť i pohromadě