Skryté zlo

Skryté zlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 945 945

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

jluky
22.10.2017 5 z 5

Výborné, veľmi som si túto knihu vychutnala ....Patrí /podľa mňa/ k spisovateľkiným najvydarenejším "kúskom".

Kacule88
22.10.2017 5 z 5

Velmi zajímavá a poutavá kniha, hlavní hrdinové jsou sympaťáci.
Hlavní zápletku knihy jsem až do konce knihy netušila stejně tak jako vraha.

jarka2222
07.10.2017 5 z 5

Fanouškové skvělých detektivek, tak tohle je fakt PECKA!!! Posledních sto stránek jsem každou přečtenou stránku skoro obrečela, protože jsem s ní byla blíž konci příběhu. Opravdu jsem litovala každou přečtenou stránku, ale zároveň jsem se nemohla od čtení odtrhnout. A určitě to nebylo jenom postavou hlavního hrdiny. ;-). Doporučuji k přečtení.

martinaandulka
27.09.2017 5 z 5

Napínavý příběh plný zvratů.Od této spisovelky čtu 1 knihu a určitě ne poslední.

jankaander
26.09.2017

Doporučuji.Skvělá kniha

Ráčkajda
25.09.2017 5 z 5

Jeee to bylo pěknéé:-). Příjemná četba, která nutí sedět a číst a číst.

SilvieDee
22.09.2017 5 z 5

Knížka se četla úplně sama. Ten žánr mě celkově moc bavil. Směs detektivního a romantického příběhu se zajímavou zápletkou, i když s trochu předvídatelným rozuzlením. Je to opravdu výborná oddychovka, která musí v každé čtenářce probudit vášeň i napětí. :)

barus.rydlova
13.09.2017 5 z 5

Pro mě dokonalost sama.Knížka se rychle čte to vzrušení při čtení knížky od této autorky miluju fakt doporučuji

Květinka008
05.09.2017 5 z 5

Pro mě ideální oddechová knížka. Přiměřený rozsah, zajímavý příběh, sympatické postavy, romantika i nečekané rozuzlení. Nemohla jsem se odtrhnout a ráda si ji za pár let přečtu znovu. Doporučuju na páteční večer nebo na dovolenou :-)

Toňula
05.09.2017 4 z 5

Čtivý, napínavý příběh, který je ideálním koktejlem napětí, milostného příběhu a detektivky.

Renka931
04.09.2017 4 z 5

Zajímavý a poutavý příběh. Docela pěkné spojení romantiky a krimi, ovšem hrdina si mě získal hned v prvních větách. Ve finále mně překvapilo rozuzlení kdo je vlastně pachatelem.

whiolet
02.09.2017 3 z 5

Nikdy jsem nečetla detektivku ve které by bylo tolik sexu a tak málo detektivní zápletky,takže tuto knihu spíše řadím do sekce "Červená knihovna".
Příběh mě moc nebavil, všechno to pro mě bylo málo uvěřitelné, osoby nesympatické a napětí žádné.

helenkan
30.08.2017 5 z 5

No páni,já četla do rána do půl pátý. To byl super zážitek. Pět hvězdiček je málo.

mišák1262
29.08.2017 5 z 5

sem nadšená......... krásna knižka dobře psaná... a ten konec mmmm .... prostě 5 hvězd...:-)....nejlepší

marketa8548
22.08.2017 5 z 5

Krasny poutavy pribeh plny napeti a rekla bych neocekavych zvratu. Vlastne nic nebylo, tak jak jsem si myslela. Pribeh jsem si opravdu uzila a vrele doporucuji.

evis_ka
21.08.2017 5 z 5

Velmi zajímavý a dobře napsaný příběh. Knihu jsem zhltla jedním dechem a četbu si užívala. Nicméně děj maličko předvídatelný, a po mých severských oblíbencích maličko slabší.

veruzz_
16.08.2017 3 z 5

No... hodnotila bych trojkou. Příběh sice zajímavý, neurazí, ale nenadchne. Taková mírná detektivka s trochou červené knihovny.... Četlo se sice dobře, stránky ubíhaly, ale chybělo mi takové to šimrání v břiše, kdy se v knize odkrývá to, na co čtenář čeká....

Jessie26
24.07.2017 5 z 5

tyhle ,,detektivky" se mi od Sandry líbí mnohem víc, než ty původní romantické. Má to erotický náboj a napětí. Nejlepší kombinace!

Mathiola8
17.07.2017 5 z 5

Moc mě to bavilo. Lehce psané, napínavé, překvapivé.

shay
17.07.2017 5 z 5

Napínavé čtení, kde není vše tak, jak se na první pohled zdá. Za mě zatím nejlepší kniha od autorky.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown