Skryté zlo

Skryté zlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 959 959

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak, 2014

lenka.v
30.01.2017 5 z 5

Super oddechovka, romantika, trocha napětí a nečekané rozuzlení.

Swaii
29.01.2017 3 z 5

Jako více čtenářů přede mnou i já jsem z anotace ke knize čekala něco trochu jiného...více thriller, napětí, detektivního žánru. Nakonec jsem dočetla, ale jde opravdu o oddychovou a spíše romantickou knihu. Byla to ale moje chyba že jsem si nezjistila více o autorce, pak by bylo jasné co mám čekat a nebyla bych překvapena. Kdybych věděla do čeho jdu asi by se mi kniha líbila více. To že ale celý příběh je mírně řečeno přitažený za vlasy a postavy tak přehnaně jednoznačně buď zlé nebo správné je druhá věc...

Tiffany
29.01.2017 3 z 5

Pohádka pro velký holky . Tak nějak jsem čekala trochu něco jiného , takže jsem se místy musela smát a místy kroutila hlavou :) . Přišlo mi zcestné, aby se někdo na takovou dobu stáhl do ústraní a žil až asketický život s telefonem na jedno použití... a jeho okolnosti přiměly i jeho sestru s neteří odejít z New Yorku, z dobře zavedené práce..., jen, aby ho podpořila a přitom s ním byla tak omezeně v kontaktu. Ovšem to by zase vysvětlovalo jeho následné chování potom, co v "divočině" uzří ženu :)

dulenka
28.01.2017 4 z 5

překvapivý závěr, jinak pohádka , ale dobrá :-)

monte
28.01.2017 4 z 5

Skvělé čtení s překvapivým rozuzlením

VerčaFF
28.01.2017 3 z 5

Pravděpodobný únosce a násilník, obrovský chlap, který žije sám ve srubu se svými zbraněmi, v sexuální scéně vyká své oběti a mluví zásadně spisovnou češtinou (původně asi i angličtinou, ale nevím jestli to není jen šílený překlad): "Ale varuju vás. Poskytnete mi znovu příležitost, abych se vás dotkl, a pocítíte moje ruce všude" A dál: "Znovu se mi nabídněte a nebudu brát v úvahu žádný důvod, proč bych se s vámi neměl vyspat."
To mluví za vše....

ritz
26.01.2017 5 z 5

Napětí, romantika, překvapení - všechno v jednom ranci, příjemné čtení, pro mě nečekané rozuzlení. Hezké.

Dreisii
24.01.2017 5 z 5

Rozhodně super čtení,knížka je napínavá ,trošku romantiky a konec překvapivý za mě rozhodně pět hvězd! :)

Drgajda
18.01.2017 5 z 5

Kdyz odhlednu od faktu, ze dej knihy by se v realne zivote nikdy takto neodehral, tak musim ohodnotit plnym poctem hvezd. Precteno behem ca. 30ti hodin, coz mluvi samo za sebe - dej ma spad, ctenar proste musi vedet, jak to bude dal. Myslim, ze anotace dilo do zanru trihller neradila, jedna se vskutku spise o krimi. Eroticke paseze hodnotim jako docela dobre zpestreni ;-)

kikies
16.01.2017 3 z 5

Kdysi dávno jsem měla období, kdy jsem louskala paperbacky z edice Harlequin... a jedna z nich (tuším, že se jmenovala Rukojmí a únosce, nebo nějak tak podobně) byla téměř na chlup stejná, jako tento kus. Abych nebyla špatně pochopena - tímto žánrem nijak neopovrhuji, i já se ráda jednou za čas nechám unést představami do náruče nějakého náruživého drsňáka/zachránce, někam hodně daleko a na hodně opuštěné místo... ale je fakt, že jak obálka, tak anotace ve mně vzbuzovaly drobet odlišnou představu a očekávání spíše nějakého thrilleru. Je to trochu utažené za vlasy, je to hodně romantické, místy možná až lehce erotické, ale neupírám tomu ani určitou dávku napětí a dějový zvrat, Čte se to dobře, ale nelze se divit, že většina čtenářů očekává něco jiného, než dostane...

Ivajda
15.01.2017 2 z 5

Tesila jsem se na mrazivy thriler a zezacatku kniha nenaplnovala me ocekavani. Nejsem zrovna na cervenou knihovnu a prvky toho zde jsou,coz jsem podle anotace uplne necekala a neprijemne me to prekvapilo. Jednu chvili jsem si myslela, ze ani nedoctu. Nicmene musim uznat, ze druha polovina knihy ma spad a zaver je pomerne necekany. Takze ano, az na to vzdychani, se to da precist.

raty
15.01.2017 4 z 5

Tak nevím. Asi jsem se "přebrownovala". Tato kniha se dobře čte (hlavně druhá polovina má dobrý spád), ale připadalo mi, že už ji čtu podruhé.

denisa7776
11.01.2017 5 z 5

Po dlouhé době suprová kniha! Za dva dny jsem jí úplně zhltla :) Za mě super!

oleg
09.01.2017 5 z 5

Bezva čtení,opět napnutá až do překvapivého konce,doporučuji si ji přečíst,jedna z velmi dobrých knih od Sandry

berydana
09.01.2017 4 z 5

A já proč mi připadá známá,jako bych ji už četla, ano přesně tak (pro putpuda) je hodně podobná Osamělé smrti.
Jinak mě se kniha vcelku líbila, ikdyž z recenzí jsem očekávala nějak víc než jsem dostala.

meduzka123
07.01.2017 5 z 5

Skvělá kniha!

januchka
05.01.2017 3 z 5

Bohuzel, knizka mne moc nezaujala. Ocekavala jsem napeti ve stylu Larse Keplera.

maelichka
05.01.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila, bylo to napínavé, trochu romantiky pro nás ženy a pro mě docela nečekané rozuzlení.
Co mě naopak dost nemile překvapilo, byl překlad. Nejen, že některé pasáže byly jak přeložené v google translator, ale bylo tam i dost překlepů. Někde písmena chyběla, jinde přebývala. Z mého pohledu nejhorší překlad a na korekci snad nezbyl čas???

stolbice
03.01.2017 3 z 5

Trochu vycucané z prstu, ale šlo to :-) styl celkem svižný a tak, i když některé situaci byly docela mimo, se to četlo dobře.

lifeoptimist
28.12.2016 5 z 5

kniha výborná a můžu jen doporučit, pokud máte rádi knihy tohoto typu - pro mě určitě super i kvůli nečekanému závěru zase jsem jednou nevěděla kdo je "záporák" a tím je pro mě kniha vždycky lepší ...... od Sandry si ještě určitě přečtu další

napětí tajemství romantika

Sandra Brown