Struny srdce

Struny srdce
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495938/bmid_struny-srdce-lHD-495938.png 4 205 205

Jedinou cestou z osamění a smutku je otevřít srdce a nechat se jím vést. Nový román Melanie Moreland vypráví o síle hudby, lásky a pochopení. Charlotte se utápí v zoufalství v nenáviděné práci ve firmě svého bohatého otce. Jedinou světlou chvílí dne je pro ni cesta domů. Montgomery, který v metru zpívá a hraje na kytaru, se slovy i melodií svých písní dotkne jejího srdce. Také potulného zpěváka k Charlotte něco táhne, ovšem uvědomuje si, že jejich odlišné světy se nemohou nikdy potkat. Ale pouze do chvíle, kdy se to přece jenom stane… Pro oba se všechno změní. Dokáže však láska překonat propastné rozdíly mezi dvěma tak různými lidmi?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Heart Strings, 2020

be_pa
01.07.2022 3 z 5

Nemám ráda slovo klišé, nikdy dřív jsem ho nepoužila, ale tady jsem otočila snad každou druhou stránku .. a bylo tam. Ze začátku jsem s Charlotte cítila. Měla mnoho let smutný život, trapila se. Roky se nedokázala bránit. A najednou se vztahy i problémy vyřešily během pár hodin, místo týdnů.. měsíců. Souhlasím s petusska01, knížky autorky jsou často velmi povedené, ale škoda, že tahle byla sladká už přes míru.

petusska01
30.06.2022 3 z 5

Ach, kebyže Logan nemá rád trosku drsný sex tak sa z toľkej sladkosti asi rozpustím. Príbeh bol príjemný, len na mňa sa veci vyvinuli trochu prirýchlo a potom už to bolo len sladšie a sladšie. Okrem takej tej nerealnosti a toho ako Logan ju dokonale poznal a už len od pohľadu ju vedel celú prečítať by z toho bol dokonalý príbeh, nakoľko celkom sa v ňom autorka dotýka mamonárstva, problémov s peniazmi, psychických problémov a tiež vyrovnávania sa so stratou. Niekedy som bola trochu znudená- asi tou dokonalosťou, ale inak to bol vcelku kvalitne strávený čas pri knihe. Autorka písať vie, len niekedy jej to vyjde viac a niekedy menej.

SiminkaS
28.06.2022 5 z 5

Pohodová kniha na večer, které nic nechybí. Tahle autorka nikdy nezklame.

Tesset
26.06.2022 3 z 5

Tak tahle se mi moc nelíbila. Když to srovnám s knihou Vytočenej na Maxx, je to jako kdyby to psal někdo úplně jiný. Dialogy hrozné, celé přeslazené a nereálné, láska po dvou dnech co se znali - no zklamalo mě to. Navíc ta obálka se taky moc nepovedla.

havrmoni
26.06.2022 5 z 5

Tady není co dodat. Moje oblíbená autorka nezklamala.

Kudík
22.06.2022 4 z 5

Kdyby tak často Lottie nezdůrazňovala jakou barvu očí má Logan...., a to je jen jeden z rozdílů mezi knižní postavou a obálkou. Každopádně Charlottin vztah s rodiči mi dal celkem zabrat, i když jisté pochopení mám pro chování obou dvou stran. Vztah s Loganem jí dal v tomto ohledu mnohé. Přesto mi některé pasáže přišli trošku moc v různých ohledech, ale i tak je to příjemné a oddechové čtení.

Kristy.Seb
22.06.2022 4 z 5

To, co dělá svet dobrý, je v tom, jak žiješ svůj život a jaký lidi v něm máš.

Skvělá romantická jednohubka.

Maggie686
22.06.2022 5 z 5

Tohle je naprosto úžasná knížka plná lásky, něžnosti a oddanosti. Pokud nehledáte akční děj a chcete si nechat rozehřát srdíčko, je to přesně knížka pro vás.

Mistylady
20.06.2022 5 z 5

Ach, tohle byla tak nádherná knížka, plna citu, něžnosti, lásky, vřelosti.
Nečekejte žádnou velkou zápletku, od začátku do konce je to celé o velké lásce. Tohle jsem potřebovala po těch příšernostech, co jsem poslední dobou četla.
Říká se, nesuď knihu podle obalu (za připomenutí děkuji Klárce)a tady to platí stonásobně. Obálka se teda hodně nepovedla, ten muž na ni mně osobně přijde spíš slizký než vzrušující, ovšem hlavní hrdina v této knize se tomu na obálce vůbec nepodobá. Logan splňuje vše, co bych od muže chtěla. Je chytrý, něžný, vtipný, nepodléhá názorům svého okolí, svou lásku projevuje hned a nic nezatajuje, ovšem v soukromí ložnice dokáže tohle vše odhodit a je vášnivý, drsný, posedlý touhou. Jako muzikant hraje v metru pro jednu smutnou dívku, která kolem něj každý den prochází. Snaží se jí svou hudbou zpříjemnit den. A Charlott, která celý život zasvětila touze učinit své rodiče šťastné, se každý den těší, až po dlouhém dni v práci přijde do metra a bude naslouchat hudbě, která dělá zase šťastnou ji.

Holi66
19.06.2022

Miluji tuto autorku přečetla jsem všechny její knihy a nemůžu se dočkat další, tato kniha byla pohádka od začátku do konce ale pohádky máme rádi od malička né, proto je čteme určitě stojí za přečtení.

biki
19.06.2022 4 z 5

Souhlasím, že na Maxxe tato kniha nemá. Ale stejně je to opět moc pěkné, i když hodně sladké čtení. Lottie si s sebou nese opravdu těžké břemeno a její pocity včetně vztahu k rodičům jsou vykresleny podle mého názoru dost věrohodně. Podobně i Logan, přinejmenším v první polovině knihy. Pak už je to sice na můj vkus až moc pohádkové, ale vůbec mi to nevadí, protože přesně kvůli tomu takové knihy čtu.

moma08
16.06.2022 3 z 5

Určitě nenapíše nic nového, než jiné čtenářky, a to to, že to byla sladká romantická kniha, ve které jde vše hladce už od prvního okamžiku až do samého konce.
Za sebe bych to viděla na 3,5 ⭐️, jelikož mám raději, když je tam aspoň trochu nějaká zápletka.

Raislin
15.06.2022 4 z 5

Krásný, sladký příběh, který se dobře čte a vše nakonec dopadne dobře. Super oddechovka na letní dny.

lucie3944
14.06.2022 4 z 5

Milá kniha bez velkých zvratů, s příjemně popsaným dějem, spádem a samozřejmě s dobrým koncem. Na letní den na pláži to pravé.

rampapa
14.06.2022 5 z 5

Krásná knížka. Moc jsem se na ni těšila a jsem jí nadšená. Miluju tuhle autorku a to jak krásně píše. Charlotte jsem si hnedka zamilovala a Logana taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

petulkapeta
14.06.2022 5 z 5

Měl pravdu. Udělala jsem si na něj názor jen na základě toho, co jsem viděla. Protože hrál v podchodu metra, předpokládala jsem, že je bez domova, bez práce a na dně. Že potřebuje moji pomoc.
Pravda však byla, že já jsem potřebovala pomoc od něho.

Ano pravda bylo to hodně cukru s kapkou smutku a nepochopení,ale i tak to stalo za to..Logan byl právě to co Lottie potřebovala s naopak,úžasný par...

Terka18
08.06.2022 5 z 5

Čekala jsem malinko více a ne až tak sladké čtení i když s kapkou smutku a trápení. Po sérii BAM jsem myslela, že tento příběh bude lepší, že mě více chytí za srdce. Bylo to moc hezké a příjemné, lehké čtení, ale bylo to moc sladké tentokrát. I přes tento detail dávám stejně 5* protože se příběh i tak četl úžasně.

Anna195
07.06.2022 5 z 5

Od autorky som už čítala nejednu knihu, ale pri tomto príbehu sa nedajte oklamať obálkou, pretože príbeh vo vnútri stojí za to. Skôr ide o sladší príbeh alebo možno o rozprávku pre dospelých s veľkou škálou emócií, okorenenú o skvelé intímne scény.

Logana a Lottie som si hneď zamilovala. V ich prípade išlo o osudovú lásku, áno bolo to sladšie, ale týmto dvom by som všetko uverila. Ich láske som rozhodne uverila. Autorka opäť vytvorila pár, ktorý má medzi sebou skvelú chémiu s množstvom nádherných citov a toľko vášne, že by aj stránky v knihe mohli zapáliť. Logan bol typ muža, ktorým by nepohrdla žiadna žena, napriek svojmu drsnému zovňajšku bol milý, dobrosrdečný a zároveň veľmi vášnivý. Ak hľadáte v knihách hrdinov typu "ochranca", tak Logan je práve tento typ, teda aspoň voči Lottie, taký bol. On sám vám ukáže, že peniaze nie sú úplne všetko, pretože v živote sú omnoho dôležitejšie veci.

Keď som spoznala Lottie, tak ma prekvapovala svojou obetavosť voči rodine a ťarchou, ktorú so sebou nosila. Aj keď jej rodičia boli kapitola sama o sebe, možno by mi malo byť ľúto Lottie, ale skôr som cítila ľútosť k nim, že zabudli na svoju dcéru, no najmä na to, čo by ju mohlo urobiť šťastnou a radšej sa uzavreli vo svojich životoch. Ako sa vraví aj rodičia robia chyby, no aj oni sú len ľudia, a práve táto kniha je toho dôkazom.

Tento príbeh nie je len o osudovej láske, ale aj o porozumení, odpustení, prekonaní samého seba, ale hlavne o novej šanci. Mňa si tento príbeh získal, vďaka emóciám, ktoré vo mne kniha zanechala a sile odpustenia. Jednoznačne príbeh odporúčam, pretože napriek sladkosti v sebe skrýva omnoho viac.

Andrejka91
31.05.2022 4 z 5

Tak toto byl slaďák od úplného začátku až do konce. Takové nenáročné čtení bez nějakých zápletek či zádrhelů. Byla tam spousta erotiky.
Je pravda, že autorka to umí líp, ale určitě toto byl její záměr vytvořit nenáročnou a odechovou knížku. Jako nebylo to špatné, přečetla sem to jedním dechem, ale nemůžu říct, že bych to potřebovala číst někdy znovu.
Pro mě je kniha v sekci nenadchne - Neurazí.

Kešu1981
27.05.2022 2 z 5

Přepracovaná Charlotte poslouchá muzikanta v metru Logana a usne na lavičce, no...a pak už je to (pro mě) jen výčet úmorných dní v práci, kterou Charlotte nesnáší, explicitní popis milostných scén, a zas popis úmorné práce v kanclu...tady se musím přiznat, že jsem pasáže o práci pak už jen pročítala zběžně.
Prostě sladké, nudné a ploché. Za mě je dosud nejlíp napsaná kniha Vytočenej na Maxx.

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley