Podvol se

Podvol se
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206940/bmid_temne-touhy-1-podvol-se-MIY-206940.jpg 3 338 338

Temné touhy série

Jste připraveni oddat se temným touhám? V trilogii Bez dechu otestovala Maya Banks hranice smyslnosti. Ve své nové sérii si dala jediný cíl: překročit je… Josslyn už jednou nalezla svou spřízněnou duši a ví, že znovu se jí to nepodaří. Mladá vdova se po letech truchlení odhodlá vyhledat to, co jí její milovaný manžel dát nemohl: dominanci. Nikdy by ji ale nenapadlo, že by v klubu, kde si lidé plní své nejtemnější touhy, nalezla toho jediného muže, který jí byl vždy oporou. Dash celá léta miloval ženu svého nejlepšího přítele, vždy v sobě ale tu touhu potlačoval. Když pak na Josslyn narazí v exkluzivním klubu, předpokládá, že sama neví, co zde očekávat – dokud se mu sama nevyzná ze svých přání. Jestli chce Josslyn poznat zákoutí submise a dominance, Dash touží být tím, kdo ji do tohoto světa uvede. Bude tím jediným, kdo se jí bude dotýkat, kdo ji bude opatrovat… kdo ji bude milovat. A bude tím jediným, komu se Josslyn podvolí… První vydání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Letting Go, 2014

SindyEM
11.10.2014 2 z 5

Trochu slabší priemer: erotická romantika pre ženy, pri ktorej doslova vypnete. Kniha si vašu úplnú pozornosť a vnímavosť dokonca ani nevyžaduje. Vety sa stále dokola opakujú - predovšetkým názory, myšlienky hlavných hrdinov a ich nekonečné srdečné výlevy (No vážne...ktorý chlap si stále dokola slovne vylieva srdiečko? A ešte takým "poetickým" štýlom :D ) -to ma celkom otravovalo. K tomu všetkému som očakávala knihu s dominantným mužom, ale z nejakého dôvodu mi prišlo, akoby sa na dominanta len hral. Prvá polovica knihy mala viac šťavy a ubehla veľmi rýchlo, od druhej polovice sa to mierne vlieklo a ku koncu som knihu zatvárala po pár stránkach a čítala to na etapy, medzi ktorými som znudená siahala po iných knihách ako po záchrannom lane. Myšlienka zosnulého manžela, primladej vdovy a najlepšieho zaľúbeného kamaráta však mala niečo do seba, a niektoré pasáže ma celkom dojali. Anotácia druhej knihy série ma zaujala viac a určite si ju už zo zvedavosti prečítam.

Kvices
28.09.2014 3 z 5

Jestli jsem u některých knížek brečela, že jsou zbytečně natahované, tak tady to jde všechno asi až moc rychle, ale jinak to není špatné..

t-arny
26.09.2014 1 z 5

WOW! Snad poprvé jsem u knížky usnula! Omlouvám se těm, kterým se tahle knížka líbila, ale dle mého to je to nejhorší co jsem za poslední dobu četla. Opravdu jsem zklamaná :(

láska erotika vdovy BDSM Padesát odstínů

Maya Banks