Propusť mě

Propusť mě
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184153/bmid_propust-me-DmA-184153.jpg 4 284 284

The Stark Trilog série

< 3. díl

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází třetí román strhující erotické trilogie s předchozími díly Odhal mě a Pokoř mě. V této sexy, emocemi nabité romanci pokračuje příběh Damiena Starka, mocného milionáře, který nikdy neslyšel „ne“, a Nikki Fairchildové, jižanské krásky, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné. Naše touha byla stále hlubší. Ale naše tajemství zůstával ukryto ještě hlouběji. Hezký, mocný a panovačný Damien Stark naplnil prázdnotu mé duše tak jako žádný jiný muž. Jeho prudká vášeň mě dostávala za hranice blaženosti – a rozpoutala divokou žádost, jež nás oba doslova stravovala. Ale za jeho potřebou dominance se skrývaly bolestivé rány minulosti. Pronásledován dědictvím temných tajemství a podlomené důvěry hledal uvolnění v naší společné extázi, jejíž žár nás spaloval každý den silněji. Naše vzájemná přitažlivost byla nepominutelná, naše posedlost neodolatelná. Jenže ani Damien nedokázal uniknout před svými démony, ani nás neochránil před nebezpečími, která měla přijít.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Complete me, 2013

jitka7
24.03.2015 3 z 5

Nebylo to špatné, ale dost věcí mě nebavilo a přišlo zdlouhavé. Jelikož jsem dočetla první díl, tak bylo jasné, že dočtu zbytek, abych věděla, jak to nakonec dopadne. U celé série jsem sem tam přeskakovala odstavce a to je podle mě náznak, že to není tak dobré. Moc erotických scén, některá scéna popsaná skoro na 10 stránkách a to pak už podle mě (aspoň pro mě) ztrácí nějaké to kouzlo a už si připadám, jak když studuju kamasutru

Lennji
21.10.2014 2 z 5

Přiznám se, že kdybych nechtěla vědět, jak celá trilogie dopadne, už se do dalšího dílu nepouštím..Erotické pasáže jsem musela přeskakovat, už se to nedalo číst..zajímavé rozzuzlení příběhu a klasický happy end..

Jamka
04.10.2014 5 z 5

Skvělá série, musím jí odhodnotit jako nejlepší zatím ze všech těch erotických románů co jsem přečetla. A co týče posledního dílu, byla jsem překvapená dějem(a to se moc u knih tohodle žánru nestává). Doporučuji

bzdenca
27.09.2014 3 z 5

Na poslední díl jsem se těšila, ale nakonec se mi celý příběh zdál zbytečně moc zdlouhavý.

JajaAP
15.09.2014 3 z 5

Tak ani nevím jaký mám názor. Je to dobrá trilogie a konec se mi líbil, ale celá kniha mě moc nechytla a trvalo mi než jsem jí dočetla. Podobných sérií je hodně a tahle pro mě nebyla ničím výjimečná.

kacaaba
29.08.2014 4 z 5

Tak musím říct, že mě tato série velmi mile překvapila. Tento díl byl pěkně napínavý a mě se to moc líbilo. Určitě po těchto knihách znovu sáhnu.

ZPavlí
27.08.2014

Musím říct, že jsem od posledního dílu čekala trochu víc. Stále u mě vede trilogie Crossfire. Trochu mi vadilo, že opakovali co se stalo pár stránek před tím, ale jinak dobrý.

Lucka.79
22.08.2014 5 z 5

Váhala jsem mezi 4* a 5*, ale nakonec jsem pro závěrečný díl trilogie rozhodla pro vyšší hodnocení. Z velké části je to proto, že se mi moc líbil konec - zápletka byla zajímavá a celkově byl ten závěr poutavý. Zbytek knihy je srovnatelný s dílem předchozím, erotických scén je zde poměrně dost (ale tak je to erotický román ...), ale oproti předchozímu dílu už mi všechny nepřišly jako přes kopírák.
Za mě tedy tak 4 a půl * a všem příznivkyním erotických romancí mohu trilogii doporučit ...

dreana
20.08.2014

Stark trilogie je pro mě na urovni Cross trilogie a rozhodně se mi to líbí! Jen tak dál!

Nuttelka
10.08.2014 4 z 5

I když je to můj žánr, tak chvílemi mě to bavilo hodně, ale i chvílemi nudilo, dost se opakující fráze a až přehnaná závislost na sobě samých :-) Každopádně jsem i uhádla hned, kdo za všemi potížemi stojí a konec se mi líbil moc, takže dávám 4 hvězdy...

tejinka7
06.08.2014 4 z 5

Jelikož jsem 50 odstínům dala 3 hvězdy, zalouží si tahle série alespoň 4....příběh je docela slušný, pořád se tam řeší nějaký ten zádrhel, který hlavním hrdinům brání žít happily ever after, jenže.....je sice od autorky pěkné, že nám neustále dává důvod k zamyšlení, ale když už si myslítě že se konečně něco začne řešit, bác, další nudná erotická scéna, ještě nudnější než ta před ní a místo toho aby sme vyřešili problémy, jdeme si zašukat.....za co, pane bože....ale musím uznat že konec se celkem vyvedl :)...takže to nakonec nebylo tak hrozný :)