Tři přání

Tři přání
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299069/bmid_tri-prani-xj8-299069.jpg 4 1299 1299

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Three Wishes , 2003

Páájinka
14.10.2017

Nechtěla bych být trojčetem ani za nic. A už vůbec ne tím samotným. Knížka byla čtivá.

JezinkaJ
08.10.2017 3 z 5

Jako oddechovka po Malince tahle knizka presne splnila svuj ucel. Nic moc necekejte a nebudete vubec zklamane. Jednoznacne je to totiz kniha pro holky.
PS. Hodne rada bych byla jedna sestra a je mi jedno ktera.

d.a.s.a
05.10.2017 3 z 5

Druha kniha od autorky a zase nee. Me to proste nechytlo, ani jsem nepochopila ta tri prani..

popeluška
25.09.2017 5 z 5

Tři přání je moje čtvrtá kniha od autorky a jsem opět velmi spokojená. Kniha se čte moc krásně :-) za mě plný počet ***** :-)

hejnak
20.09.2017 3 z 5

Její knížky mám ráda, dobře se čtou, tohle byla asi čtvrtá v pořadí. Nebyla špatná, ale zase takový zázrak to nebyl.

Jančislava
19.09.2017 5 z 5

Je to sice její první kniha, ale já ji četla jako poslední a všechny její knihy jsou krásné a čtivé. S touto jsem opět spokojená a jsem ráda, že je všechny mám a vím, že je budu číst znovu. Jen teď musím čekat až vyjde nová.

Toňula
19.09.2017 3 z 5

Dosud jsem přečetla všechny autorčiny knihy a tato mi připadala asi nejslabší, námět zajímavý, ale to zpracování trochu chaotické..Vyprávění očima více postav mi vyhovovalo, jen samotný příběh mě natolik nezaujal.

jitkahav
15.09.2017

Jsem v půlce knihy a zatím se" nechytám".Bohužel jsem četla lepší knihy od ní.Snad se donutím dočíst do konce-jen kvůli autorce.

Sametka81
06.09.2017 4 z 5

Moje první setkání s touto autorkou. A jelikož jsem na její knížky četla samou chválu těšila jsem se. Bohužel asi do půlky knihy jsem byla zklamaná. Až pak se to trochu rozjelo a číst se to dalo. Jsem zvědavá na její další díla.

dee7
05.09.2017 5 z 5

Znáte ten pocit, kdy:
- chcete vědět, jak příběh dopadne a přitom nechcete aby byl konec?
- jste stále myšlenkami u svých hrdinů?
- chcete, aby se postavy v knize zhmotnily? :)
Ach jo, proč nemám sestry? A takovou super "babču Kettleovou"? :)

Sedmilhářky u mě stále vedou, ale Tři přání jim prudce dýchají na záda.
SPOILER: Jsem ráda, že i Cat chytla svůj život za pačesy.

hrabalikoval
04.09.2017 2 z 5

Knížku jsem dočetla pouze kvůli čtenářské výzvě. Knížka mě ničím nenadchla. Chyběla mi tam akce a tak jsem se hodně přemáhala, abych ji dočetla. Což je škoda, protože po přečtení o čem knížka je jsem se těšila na zajímavé intriky, které nepřicházely.

Veru1992
28.08.2017 3 z 5

Bohužel jsem byla trochu zklamaná. Byla to již moje třetí kniha od Liane Moriarty a zatím nejslabší. Sice čtivé, ale pro mě bez potřebného zajímavého vyvrcholení děje.

hanča34
27.08.2017 4 z 5

Oddechovka, ale dobře napsaná. Za mně patří k těm lepším, co autorka napsala.

LajkaVonSputnik
20.08.2017 4 z 5

Autorka píše skvěle, což jsem se přesvědčila u jiných jejích knih. Tady byl začátek hodně zajímavý, ale pak jsem objevila pár hluchých míst, které jsem měla tendence přeskočit. Četlo se to dobře, námětu i příběhu nemám moc co vytknout, jen by možná mohlo být o pár stránek méně.

Lindulinek
20.08.2017 3 z 5

Oddychovka. Žádné překvapivé momenty nebo zvraty. Zajímavé je prolínání minulosti a současnosti.

saez
16.08.2017 5 z 5

Jasná oddechovka. Autorko díky :-)

Peťk@
16.08.2017 5 z 5

Tato kniha se mi moooc líbila...má pěkné tempo, dobře čtivá, správnou špetku humoru..pobavila jsem se. jednoduché nenáročné čtení - ideální k odpočinku ;)

Whobey
15.08.2017 4 z 5

Příjemná oddechovka. K moři jako dělaná, nenutí vás přemýšlet nad smyslem života, ale docela pěkně se u ní pobavíte. Není to žádné tajuplné čtení, děj je vcelku předvídatelný (alespoň u hlavních témat knihy), a snad mi i trochu vadily ty vzpomínky cizích lidí, které prokládaly příběh, ale jinak príma kniha se zajímavým námětem.

Byla to má první kniha od autorky, ale určitě sáhnu i po jiných jejich knihách.

AnnaAm
15.08.2017 5 z 5

Tak další výborné čtení od autorky. Trošku jsem se ale v příběhu strácela. Trvalo mi delší dobu než jsem si uvědomila kdo to vlasne říká. Určitě ale doporučuju.

Renka931
08.08.2017 4 z 5

Tato kniha je zajímavá, autorka používá svoji typickou formu vyprávění třetí osoby. Celkově hodnotím knihu jako čtivou a napínavou.