V znamení vážky

V znamení vážky
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176059/v-znameni-vazky-176059.jpg 4 152 152

Keď sa Kim zoznámi so záhadným a príťažlivým Lukasom, nemá ani tušenia, že chodil s jej staršou sestrou Ninou, ktorú pred dvoma rokmi našli mŕtvu – s trblietavou vážkou na tvári. Kim sa do Lukasa zamiluje, hoci stále pochybuje o tom, či mu môže dôverovať. A práve keď chce svoje pochybnosti definitívne hodiť za hlavu, v jej okolí znovu zmizne mladé dievča…... celý text

KnihomolTerka
04.08.2016 5 z 5

Napínavá kniha od začátku do konce

andyval
26.07.2016 5 z 5

Kniha se mi strašně líbila a celkově mám tuhle sérii ráda. Akorát jak jsem už těch thrillerů přečetla několik, tak jsem už na začátku odhadla kdo je vrah. Ale vzhledem k tomu, že thrillery fakt můžu a líbí se mi, když je v nich zakomponovaná i láska, tak dávám 5 hvězdiček.

Maus
16.07.2016 5 z 5

Opět moc pěkná kniha. Pro mě takové odpočinkové čtení. :)

KaileyBlot
27.06.2016 5 z 5

Pěkný, napínavý příběh. Líbí se mi tyto záhadné knihy, kde si můžete tipovat, kdo je vrah :)

Michelle.1995
04.04.2016 4 z 5

Velmi čtivá kniha, líbila se mi asi nejvíce z edice těchto thrillerů od Fragmentu. Napínavá až do konce a závěr nepředvídatelný. Knihu jsem měla přečtenou během jednoho dne. Kim mi byla sympatická a ani Lukas mi nevadil. Celkově moc povedená kniha

Madlenkačte
31.03.2016 4 z 5

Rychle a jednoduše se to četlo a byl to hezký příběh.

Gabriela2106
23.03.2016 4 z 5

Knížka je skvělá :)) Každého bavit nemusí ale mě ano :) Jestli máte rádi napínavé a ''záhadné'' knížky určitě doporučuji :)

milunka21
26.02.2016 5 z 5

Pekna oddychovka

minimonisek
22.01.2016 3 z 5

Do knihy jsem se nemohla pořád nějak začíst. Jinak mi připadá jako průměr, už nejsem ta věková kategorie, které je určená. Jinak super příběh s ponaučením. Čtenář bude překvapený, kdo je zodpovědný za všechny vraždy.

baraluk
12.01.2016

Četla se dobře. :)

Barat
03.06.2015 5 z 5

Krásná, jednoduchá, napínavá. Lukas mi sice celkově v příběhu moc neseděl, ale do překvapivého konce zapadl krásně. Místy mi naskočila i husí kůže. Taková kniha do kapsy, když se hodně nudíte. Rozhodně doporučuji.

zuzanagelnarova
09.05.2015 4 z 5

Dobrý ten konec mně moc pěkně překvapil :)

tinka99
25.05.2014 5 z 5

Tak tahle knížka byla moc prima:-)z této edice jsem začala asi před 4 lety číst "mrazivé léto", ale byla jsem malá a kniha mě nezbavila a přečetla jsem jen 2 kapitoly....ale zkusím to znovu a jelikož se mi tahle moc líbila, tak se těším..:-)

kleria
10.01.2014 3 z 5

Další thriller :). Na tuto knížku jsem se celkem těšila, již je to můj pátý thriller z této edice co jsem přečetla :)). Když se přiznám tak mě malinko začíná už trošku nudit, protože vždycky poznám kdo by to mohl být, v každé se mi to nepovedlo to ne, ale třeba v téhle jsem to věděla už v polovině knihy :). Tento thriller beru jako slabší z těch co vyšly. Pokud máte rádi napětí tak si knihu přečtěte ;)