Vieš, že ťa potrebujem?

Vieš, že ťa potrebujem?
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415923/bmid_vies-ze-ta-potrebujem-Hoi-415923.jpg 4 746 746

DIMILY série

Láska nemá žiadne pravidlá Láska nemá žiadne pravidlá. Eden už svojho nevlastného brata Tylera nevidela skoro rok. Hoci svoj tajný vzťah zo strachu z okolia ukončili, nemôže naňho zabudnúť. Takže keď ju pozve, aby s ním strávila leto v New Yorku, neváha ani na chvíľu. Lenže za dva roky sa všeličo zmenilo. Ona chodí s Tylerovým najlepším priateľom Deanom a aj Tyler sa posunul ďalej. Ako dopadne ich stretnutie v slnkom rozpálenom New Yorku, v meste, ktoré nikdy nespí? Odolajú pokušeniu alebo sa dajú uniesť svojimi citmi? A je ich láska dosť silná, aby ustála skúšku, ktorá nebude jednoduchá?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Did I Mention I Need You?, 2015

Jen1215
29.01.2018 5 z 5

Po precteni prvniho dilu jsem neodolala a dalsi dva cetla v anglictine. Treti dil..no mate se na co tesit. Ale nebudu predbihat. Protoze uz jsem vedela o co tam pujde, rada jse si knihu precetla v materskem jazyce a vsimala si detailu co mi unikly. Deana mi bylo lito, v podstate celou dobu jsem moc nerozumnela tomu, ze s nim Eden chodi i kdyz tvrdi, ze si bala priznat co citi k Taylerovi. Emily je mi sympaticka, ze zacatku bych taky neverila, ze s Taylerem nespi. Zaver..smutny, ted se tase bude cekat. Presne tento druh literatury mam rada. Odpocinkova, prijemna, navykova.

mmmisulka.r
29.01.2018 5 z 5

Ovšem, tento díl naprosto mění situaci! Jsem v tom až po uši. První díl mi přišel dost rozhýřený, povrchní i naivní, tady je znát rozmezí dvou let a tedy i stáří hlavních hrdinů. Eden mi občas znovu pila krev, ale už ne tolik jako v prvním díle. Sex, drogy a alkohol - i toho se zde autorka dost vyvarovala a tím pádem už to nepůsobí jako novodobé Beverly Hills, protože přesně tak jsem nazvala první díl.
Tentokrát se většina příběhu odehrává v NY, což je příjemná změna a dává to příběhu silné vedlejší kouzlo. Už asi chápu, proč je tato série považována za fenomenální. Za mě je rozhodně velmi dobrá! Ať už je duben!
Není to nijak duchaplné a ani vážné čtení, každopádně to mladší čtenáře bude určitě bavit. I starší, kteří mají rádi tento styl románků, které jsou už od začátku předurčeny k záhubě...

jani.ruzicko
29.01.2018 4 z 5

Chudák Dean, přesně jak jsem si myslela, tak to pro něj nedopadlo dobře... :/ Nápad s 5ti dolarovkou se mi líbil už i v prvním díle, ale evidentně jí už také odzvonilo... :) tento díl byl asi o něco lepší než první, hlavně tím, že Tyler se stal snesitelným, za to ale Eden, na to, že je starší, moc nevyspěla a někdy se chovala jak děcko. Tiffany je fakt neskutečná svi.. :/ V závěru jsem bulela =D takhle to rozhodně skončit nemělo, kor když není venku pokračování. No nic, počkejme si do srpna. ;o)

Abnička
28.01.2018 5 z 5

Kniha strašně moc poutavě napsaná. Opravdu rychle přečtená, co se týče obsahu i velmi pestrá.
Jen mne hrozně moc kniha zklamala příběhem. Je mi moc líto Deana, čekala jsem, že to s ním takto dopadne..
Eden mi pila krev snad ještě víc, než v prvním díle. Tyler? Ten snad ještě víc a o Tiffany ani nemluvě.
Má to nečekaný závěr - tedy pro mě. A čekat do srpna.??
Tak to bude těžké
A na to, že autorka psala knihu mezi svým 14-15 rokem.. Celkem mazec, ale je to prostě nádherná kniha!

Maggie168
28.01.2018 5 z 5

Tak na závěr této knižní série jsem opravdu moc zvědavá! Protože konec tohoto dílu mě opravdu dostal a nečekala jsem ho. Ví se, kdy u nás vyjde poslední díl?

Zusaninka
28.01.2018 4 z 5

Veľmi čitateľná séria, ale nemôžem si pomôcť no v tejto časti mi Eden šla neskutočne na nervy... Na trojku som zvedavá ako to nakoniec dopadne

ptavichripkaa
26.01.2018 5 z 5

Paráda, mnohem lepší než první díl. A ten konec? Jakože cože?