Vražedná pomsta

Vražedná pomsta
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506690/bmid_vrazedna-pomsta-Y8j-506690.jpg 4 513 513

Strhujúci romantický triler Vražedná pomsta si vás získa napínavým dejom s dramatickými zvratmi a nezabudnuteľnými postavami, vďaka ktorým patrí Sandra Brown k najobľúbenejším spisovateľkám na svete. Je to výnimočná kniha o silných putách, ktoré nás spájajú s našimi milovanými, a o tajomstvách, ktoré uchovávame, aby sme ich ochránili. Po smrti manželky stratil texaský ranger Crawford Hunt pevnú pôdu pod nohami. V práci ho preradili do kancelárie, a keďže nebol schopný postarať sa o dcérku, získali ju do opatery bývalí svokrovci. Medzičasom si však usporiadal život, splnil všetky súdom nariadené podmienky a teraz leží osud jeho rodiny v rukách sudkyne Holly Spencerovej. Mladá ambiciózna Holly zastáva miesto sudkyne iba dočasne. V blížiacich sa voľbách musí dokázať, že si toto miesto zaslúži, a tak záleží na každom jej rozhodnutí. Hoci sú Crawfordova láska k dcére a jeho odhodlanie stať sa dobrým rodičom zjavné, Holly má pochybnosti kvôli jeho minulosti. Jej názor naňho sa radikálne zmení, keď počas pojednávania vtrhne do súdnej siene maskovaný strelec. Crawford zareaguje inštinktívne a ochráni Holly pred guľkou. Jeho hrdinský čin však čoskoro začne vyznievať ľahkomyseľne. Mračná nad ním ešte väčšmi potemnejú, keď odhalí desivú pravdu o strelcovi a uvedomí si, že človek, ktorý má streľbu na svedomí, je naďalej neznámy a predstavuje vážnu hrozbu...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Friction, 2015

monte
07.03.2019 5 z 5

Sandra opět nezklamala. Její knihy "žeru"
Další skvělé čtení.

bekule
02.03.2019 5 z 5

Ze začátku jsem byla z knihy zklamaná, místy mě přišla hodně nelogická a chování hlavních postav vzhledem k jejich postavení a situaci hodně nevěrohodné. Jak děj postupoval dál mnohé se vysvětlilo a zpětně musím uznat že těch nelogičností nebylo zas až tolik. Příběh byl hodně napínavý, ne jen kriminální zápletka ale i vedlejší linka boje o opatrovnictví.Takže nakonec musím říct - skvělá. Z toho co jsem četla od SB je pro mě zatím nejlepší Skandál a Mrazivý chlad a nyní Pomsta.
............................................................................Výzva 2019/5

munka
01.02.2019 4 z 5

Romantika s prvkami napätia, k tomu súdna sieň so sympatickou sudkyňou a fešácky ranger. Napínavá až do konca.

Dagmar58
20.01.2019 4 z 5

Čtivá kniha s dávkou napětí i romantiky, pohodovka.

JessieEx
20.01.2019 4 z 5

Moje druhá knížka od Sandry Brown, první byl Nízký tlak a určitě byl lepší. I tak ale jsem věděla do čeho jdu a neměla jsem velká očekávání. Chtěla jsem oddechovku a tyhle romantické "thrillery" mám ráda. Knížka byla opravdu hodně nerealistická a některé scény až přitažené za vlasy, na druhou stranu mě potěšily i nějaké ty zvraty, které jsem tady nečekala. Dala bych asi 3,5* a se Sandrou určitě nekončím.

sabca
15.01.2019 4 z 5

Ze začátku trochu zdlouhavé, proto jen 4 hvězdičky. Když jsem se začetla tak už jsem měla problém knihu odkládat. Posledních 200 stránek jsem přečetla najednou. Sympatický hlavní hrdina a nechyběla ani romantika. Konec byl napínavý a nepředvídatelný. Kdo mám rád spojení detektivky s romantikou, tak doporučuji.

zdehan
12.01.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila napínavá až do konce tak jak to umí Sandra napsat.

dany512
07.01.2019 3 z 5

Začátek knihy se strašně vlekl - neustále dokola byla omílaná ta samá věc, proložená romantickými scénami - až nějak kolem strany 250 to konečně nabralo pořádný spád...

tchiwawa
04.01.2019 4 z 5

Velmi dobře napsaná kniha, prectena jedním dechem. Jen rozuzlení zápletky me trochu zklamalo, čekala jsem větší bombu...

zuzana2599
27.12.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem si díky vánočnímu reji návštěv nevychutnala jako obvykle. Jinak by to bylo určitě ještě příjemnější čtení, než jsem prožila já. Romantika snoubící se s napětím se mi sice četla dobře, ale příběh mě nějak zvlášť neoslovil, nevtáhl do děje. Ty milostné pasáže jsem dokonce přeskočila. Je to dobrá oddechovka s láskou i napětím. Nic víc.

prcek19
15.12.2018 4 z 5

Tak tohle se Sandře povedlo..od začátku do konce mě držela v napětí, kdo je vlastně vrah..konec mě opravdu překvapil, vůbec sem ho nečekala..knihu doporučuji

Janík511
11.12.2018

Autorku mám ráda, ani tato kniha nezklamala. Četla se velmi dobře, děj napínavý a přečtena jedním dechem.

ArwenAragorn
09.12.2018 5 z 5

S knihou jsem spokojená, detektivní zápletka se tady výborně kombinuje s romantikou. Sandra Brown nezklamala.

narisa
29.11.2018 5 z 5

Další super kniha, tento styl romantických trilerů od této autorky fakt miluju :)

Eeli
25.11.2018 3 z 5

Dlouho mi trvalo se začíst. Příběh na mě byl místy zdlouhavý, místy uspěchaný, v některých běžných situacích mi přišlo chování postav nepravděpodobné. Je to sice stále ten autorčin čtivý styl, ale zřejmě jsem nebyla v tom správném rozpoložení.

Dorkald
15.11.2018 5 z 5

skvělá kniha, čtivá, mírně předvídatelná, ale vůbec mi to nevadilo... opět skvěle!

zoew
23.10.2018 2 z 5

Ačkoliv mám Sandru Brown ráda, tak tohle byla zatím asi nejslabší kniha kniha, kterou jsem od ní četla. Místy se mi děj strašně vlekl, za mě mohla být o polovinu kratší.

Tabby
16.10.2018 4 z 5

První setkání s autorkou a nebyla jsem vůbec zklamaná.
Začátek mě hned zaujal a nemohla jsem ji odložit aniž by jsem věděla jak to dopadne a celé skončí. První polovinu knihy jsem hádala, kdo by to mohl být, bohužel v druhé polovině nám autorka naservíroval viníka, naštěstí na motiv jsem si musela počkat až do konce, což mě udrželo u knihy.
Hrdiny jsem si sice nijak moc neoblíbila, Hunt byl na mě moc chlapácký do všeho se hned vrhal a měl silný řeči. Soudkyně byla zase na mě moc upnutá a taková až moc zásadová.
Děj ovšem hezky plynul, celá zápletka byla skvěle vymyšlená a samozřejmě romantika tam taky nechyběla.
V polovině jsem si díky knize vzpomněla na seriál Walker texas ranger a v určitých aspektech mi ho kniha připomněla. :)

cukrovka
15.10.2018 5 z 5

Tato autorka je pro mne sázka na jistotu. Opět super čtivá knížka. Skvěle nakombinováno napětí a romantika.

novina
05.10.2018 5 z 5

Konec byl trošku očekávaný, ale popravdě mi to vlastně vůbec nevadilo. Kniha se četla skvěle, děj byl napínavý, okořeněný milostnou zápletkou. Byla to má první kniha od autorky a rozhodně si přečtu další.

thrillery pro ženy

Sandra Brown