Vypravěčka

Vypravěčka
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218323/bmid_vypravecka-Yk9-218323.jpg 5 4329 4329

Literatura světová Romány Válečné
Vydáno: , Ikar (ČR)

Storyteller, 2013

mystar
13.02.2017 5 z 5

Úžasně napsané dílo. Strhující příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Čtení knížky mi nahánělo strach, běhal mi mráz po zádech a také mě hodně dojal. Velmi silný příběh. Určitě doporučuji ke čtení. Vynikající!

slaska77
12.02.2017 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že nic moc, ale druhá půlka je strhující, závěr překvapivý, takže nejde než udělit plný počet hvězdiček. To je kniha, kterou bych doporučila všem, kteří se zajímají o téma holocaustu, ale i vyznavačům romantiky.

VeronikaNikMat
11.02.2017 5 z 5

Kniha mě naprosto pohltila ... těžké téma holocaustu, popsáno tak , že se mi chvilkama svíral žaludek a měla jsem v očích slzy ... Vyvolala ve mě skutečně silný pocit. Překvapivý konec.
Má první kniha od Jodi Picoult a rozhodně ne poslední.

simona5r
11.02.2017 5 z 5

Zpočátku se pro mě kniha hrozně vlekla a navíc se do toho prolínal příběh, který mi zpočátku nedával smysl. Ale vyprávěním Minky a hrůzách nejen v koncentračním táboře mě kniha tak pohltila, že jsem již knihu nemohla odložit. Několik dějových linií se na konci propojí a ve mně ještě dlouho budou přetrvávat velmi silné dojmy z této knihy.

Misaroz
10.02.2017 5 z 5

Úžasné, nádherné, naprosto mrazivé. Neuvěřitelná Kniha!

Renatecka
10.02.2017 4 z 5

Parádní dílo, vyprávění Minky jsem četla jak zběsilá, nicméně příběh ze současnosti se Sage a Leem mě trochu drhnul (stejně tak jako Minčina povídka v zápisníku). Jinak bezvadná kniha, konec mě překvapil, vřele doporučuji.

Moncza
09.02.2017 5 z 5

Tato kniha mě nadchla už od prvních stránek. Líbí se mi prolínání současnosti a minulosti. Velmi silný a drásavý příběh, který mi vháněl slzy do očí.

hadenka
09.02.2017 5 z 5

nemám slov, vynikající, luxusní čtení, všem doporučuji

Schovi
06.02.2017 5 z 5

Tak na tuhle knihu budu ještě dlouho myslet....vyvolala silný pocit....vlastně ho vyvolávala téměř od počátku. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout a četla a četla. Tak nějak jsem vytušila kdo je kdo a kdo kým není ještě dlouho dopředu....nevím, jestli je to všem, co knížku čtou tak zřejmé, nebo v sobě mám nějaký instinkt. Možná byste mi mohli poradit? Bylo vám to zřejmé? Je to moje první přečtená kniha od této autorky, ale jestli jsou všechny tak silné jako Vypravěčka, tak sem s nimi.

Darebačka
05.02.2017 4 z 5

Kniha má velmi kladné čtenářské recenze a musím říct, že opravdu stojí za přečtení. Autorka velmi čtivým, dechberoucím způsobem zpracovala formou příběhu tematiku holocaustu. Protože o podmínkách ve vyhlazovacím táboře Osvětim toho mám už hodně načteno, taky tam poměrně často v rámci své profese jezdím, mohu potvrdit, že při psaní vycházela Jodi z historických faktů. Co mě ale zklamalo, byly pasáže odehrávající se v současnosti, ty mi připadaly, jako by je psal úplně jiný spisovatel. Mnohdy dost přitažené za vlasy a takový dost "praštěný" závěr.

sandra.sancho
05.02.2017 5 z 5

Ten konec me proste nastval. Ale kniha jako takova je super, jestli se to vubec da rict o knizce s timto tematem..

Terca96
02.02.2017 5 z 5

"Věřím, že výjimečné věci vždycky překryjí ty obyčejné."

Terca96
02.02.2017 5 z 5

"Občas slova nejsou dost velká, aby dokázala obsáhnout všechny pocity, které se do nich člověk snaží vložit."

Karel.M.
01.02.2017 5 z 5

Nádhera... Pět hvězdiček je málo, dal bych deset... Vyprávění Minky mi nahánělo mráz po zádech...

chevreau13
29.01.2017 4 z 5

Velmi silný příběh, kniha mě chytla hned na začátku. Trošku se mi nelíbil příběh Sage "zachráněné" mladé ženy, docela průhledné hned ze startu. Nicméně se dobře četla.

Arsi
29.01.2017 5 z 5

Úžasná kniha, první, kterou jsem od Jodi Picoultové četla. Má silný příběh a myslím si, že by si jí měl každý přečíst.

Ausík
28.01.2017 5 z 5

Jedna z mála knih, kterou si ukládám do paměti s tím, že si jí musím přečíst ještě jednou. Zajímavě napsané. Knih o holokaustu je spousta, ráda čtu ty, co jsou podle skutečných událostí. To tato kniha sice není, ale i tak je velmi emotivní a nutí k zamyšlení.

strippedd
27.01.2017 5 z 5

Válka. Téma, které bude věčné. Vždycky mě zaráží,že to není zase tak dávno co se tohle dělo. Říkám si, že už jsem přečetla tolik příběhů,co lidé prožili za hrůzy,ale pořád je bohužel co vyprávět.
Skvělá kniha.

Gretka66
26.01.2017 5 z 5

Mám ráda knížky J.Picoultové. Vždy mají hluboké téma ,velmi dobře zpracované a perfektně napsané.Každá její kniha je jedinečná.Její knížky jsou knížky,ke kterým se člověk vrací.A Vypravěčka z toho nevybočuje.

adriane9
25.01.2017 5 z 5

Už díky zde kladným komentářům člověk ví, že se setkává s výjimečnou knihou. Byla jsem k ní skeptická, protože vesměs nikdy nejdu s davem, ale ?.... tohle byl knižní skvost. Na pětistech stranách, je tolik různých pasáží, které by člověk citoval či si zapsal, že to předčí i knihu citátů. Kniha je velmi čtivě napsaná a věřím, ze tohle není mé poslední setkání s Jodi Picoult.