Z deníku kocoura Modroočka

Z deníku kocoura Modroočka
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319651/mid_z-deniku-kocoura-modroocka-6tc-319651.png 5 1129 1129

Hřejivé vyprávění malého kocourka o všem, co zažil se svým člověkem od prvních krůčků po světě až po chvíli, kdy se sám stal pyšným otcem čtyř koťátek. Modroočkův deník nám prozradí, kdo je Zelenoočka, Bělovous Zrzunda, Kiki a co se od nich náš kocourek naučil. Modroočkovy příhody pobaví a rozveselí, a navíc leccos zajímavého vypoví o vlastnostech a zvycích různých zvířátek. Mnohé z příhod už děti znají z rozhlasu i televize, nyní si o nich mohou pěkně číst v této půvabné knížce.... celý text

Nermal
13.07.2022 5 z 5

Myslím, že jsem ještě ani neuměl číst, když ji k nám přinesla jedna z babiček. Ale byl jsem naprosto unešený výraznými ilustracemi Heleny Zmatlíkové, takže jsem v knize kolem dokola listoval. U knížky jsme po večerech strávili spolu s rodiči spoustu pěkných chvil.

Hanncha
23.05.2022 5 z 5

Krásná knížka. A užila jsem si ji i jako audiopohádku.

evickakyticka
12.05.2022 5 z 5

Po dlouhé době jsme s dětmi přečetli moji oblíbenou knihu z dětství. Milovala jsem Modroočka. A i teď ho ráda čtu dětem. Je to moc milé čtení.

Zlatinka.Emilly
16.04.2022 4 z 5

Pěkné pohádky, pěkné ilustrace. Četla jsem vnučce a moc se jí pohádka líbila.

Zuzulinka
08.04.2022 5 z 5

Krásná kočičí kniha! Četli jsme ji spolu s vnoučkem a pecka!

Dandy1
27.02.2022 5 z 5

Jako dítě jsem ji milovala. Teď ji budu číst vnoučatům. Díky ní mám doma už 16 let Modroočko v živé podobě siamské kočky.

m_martina
13.02.2022 5 z 5

Milá pohádková knížka. Vnučkám se také moc líbila.

M100
07.02.2022 4 z 5

Milá knížka.V dětství jsem nestihla tak až teď

Štěpinambura
30.01.2022 5 z 5

Vtipně a mile napsáno. Úžasně spracováno. Chytí to za srdce.

miri.f
30.01.2022 5 z 5

Moje srdcovka z dětství, ke které jsem se nyní vrátila díky dcerce a našemu každodennímu předčítání na dobrou noc. Dcerka si užívala i příběhy kocourka Modroočka, i krásné ilustrace Heleny Zmatlíkové. Věřím tomu, že přijde čas, kdy se dcerka ke knize vrátí sama.

Dvounožec
01.01.2022 5 z 5

Kniha mého dětství, krásný pohled na život očima kotěte které postupně dospívá. Ilustrace jsou velice povedené, nesmí chybět v knihovně.

mončičák42
29.11.2021 5 z 5

Skvělá kniha pro (nejen) předškolní děti s krásnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové. Velmi jsem ocenila množství textu, poslední dobou jsme četli knihy novější, které jsme měli kvůli malému obsahu do týdne přečtené. S kocourem Modroočkem jsme se setkávali po vícero večerů a syn byl vždy zvědavý, co se zase bude dít. Občas jsem musela nějaké to slovíčko pozměnit do současného jazyka, ale to vůbec nevadilo, i tak se domnívám, že Modroočko bude ještě další roky těšit plno dětí a rodičů.

Hakate
26.09.2021 5 z 5

Další i oblíbených dětských knih.

Luigi1
03.09.2021 5 z 5

Tuto knížku jako skoro všechny pohádky předčítám vnoučatům.Je dobře napsaná.Doporučuji

mrník
23.08.2021 5 z 5

u tehle knihy jsem se naucila cist a do ted ji miluju

Sandik
09.08.2021 5 z 5

S obrovským pochopením, neuvěřitelně vtipně a podmanivě napsaný kočičí příběh. Netuším kolik knih o kočkách je psáno v "ich formě", přesto si troufám tvrdit, že tahle jistě patří k těm nejlepším ;o) Celkový dojem 90%

Antibabiš
02.07.2021 5 z 5

super kniha

Pivka1
18.05.2021 5 z 5

Nádherná knížka mého dětství s ilustracemi paní Zmatlíkové. Stejně tak se líbila i mému synovi a teď už čeká na vnoučata. Pro děti nádherně popsaný kočičí život, který je určitě pobaví i poučí. Knížka si rozhodně 5 hvězd zaslouží.

Štěpinambura
13.05.2021 5 z 5

Báječně originlní děj. Josef Kolář báječně vystihl kočičí život!

Štěpkovač
13.05.2021 4 z 5

Hezká knížka určitě DOPORUČUJI :-)