Zámek hříchů

Zámek hříchů
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461384/bmid_zamek-hrichu-YNI-461384.jpg 3 73 73

Mimořádně pohlcující erotický thriller. Silné, neotřelé hlavní postavy a řada záhad a zápletek s nečekanými vyústěními... Děj románu Zámek předchází příběhům ze série Prvotní hříšníci (je to klasický preguel) a jde o zcela samostatný příběh. Ale najdeme se v něm postavy, které se objevují v dalších knihách. V Zámku je hlavní mužskou postavou Kingsley a jeho temná, osudová láska, Soren. Oba, dnes již zralí, muži se setkávají na chatě uprostřed hlubokých lesů, a Soren se znenadání obrací na Kingsleye s nečekaným přáním: „Řekni mi tajemství, které jsi ještě nikdy nikomu neřekl." Kingsley váhá, ale nakonec se přece jen odhodlá vrátit se hluboko do minulosti, a pustí se do vyprávění, které je obestřeno celou řadou tajemství a záhad: Tajemství o zámku. Tajemství o Madame. Tajemství o sadismu, o masochismu a erotických hrách. Příběh plný pravdy… i lži.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

The Chateau, 2018

LukBook
15.04.2021 4 z 5

Zajímavý erotický thriller, v němž se autorka neváhala dotknout ani témat jako je sadomasochismus nebo homosexualita. Najdete tu tvrdé erotické scény, ale i poměrně zajímavou zápletku s vlastním příběhem.

Anniee
06.04.2021 4 z 5

Jeden velkej mindfuck, ve kterým se člověk ztratí...

keiko33
05.04.2021 4 z 5

No urcite to nebolo to, co som cakala. Cakala som, ze to bude kopu sexu, bez pointy, proste nuda. Kniha ma milo prekvapila. Malo to zaujimavy pribeh, napatie, romantiku aj kvapku erotiky a hlavne sa to dobre citalo. Nebolo to sice vrcholne dielo, ale ako jednohubka na jedno popoludnie ujde.

Evka3814
31.03.2021 3 z 5

Docela jsem z této knihy překvapena. Od této autorky jsem čekala zase nějakej úlet a vlastně to bylo docela fajn čtení.

LenRan
29.03.2021 2 z 5

Nějak to na mě nefungovalo, příběh jako takový nebyl špatný, ale prostě to nebylo dobře napsané. Četla jsem napínavé části a žádné napětí necítila, vzrušující části a nudila se, prostě to nebylo ono. Škoda.

Jita160
23.03.2021 5 z 5

Tiffany Reiszova,pro mě autorka mimozemšťan opět nezklamala.Píše tak fascinující a neuvěřitelné příběhy,až z toho mrazí (kam na ně proboha chodí?)
Zámek hříchu je příběh psaný velice intimně a do hloubky, až mě v určitých pasážích bušilo srdce a třásly se mě prsty,když jsem otáčela stránky.
Není lehké číst o lidské bolesti i když si ji sám dotyčný přeje a je z ní v extázi???
Rozhodně tato knížka není pro každého,ale na mě zapůsobila tak, že na ni jen tak nezapomenu.
Holt každý si hledá to své....

maafa
22.03.2021 4 z 5

Tato kniha je pro mě velmi příjemným překvapením. Od této autorky jsem měla v ruce Sirénu, tu jsem ani nedočetla, a Rudou galerii, kterou považuji za takovou ujetinku:). Zámek hříchů mě ale zaujal od první strany, Kingsleyho jsem si hned oblíbila. Ačkoli je mi sadismus a masochismus vzdálený, v tomto podání mi to ani nevadilo. Jen jediné, co bych vytkla, je lákadlo na obálce, podle mého se tedy o thriller nejedná. Považuji to spíše za velmi čtivý příběh lásky s nádechem tajemna. Moc děkuji naší knihovně, že tuto knihu nabízí v rámci e-výpůjčky. Všem čtenářkám s romantickou duší a touhou po tajemnu a dobrodružství můžu jenom doporučit:).

JitulHa
20.03.2021 4 z 5

Zámek hříchů aneb příběh, který vás chytne, vtáhne, nepustí a vy se cítíte opravdu tak trochu jako v jiném světě. Zkrátka vás zajímá, co vše se tam odehraje a tak společně s hlavním hrdinou, který je vtipný, pohotový i uvěřitelný zároveň, postupujete chodbami tohoto zvláštního a ano, více či méně zvráceného místa - záleží na úhlu pohledu - v touze odkrýt mnohá tajemství, která ve svých útrobách uchovává... Kniha nabídla, kromě pikantních pasáží, také chvíle napětí či bádání v myšlení postav, není proto jen dalším erotickým románem v řadě. Jinými slovy, rozhodně stojí za vaši pozornost.

Anna-Soltysova
17.03.2021 5 z 5

Je to prvá kniha od tejto autorky, ktorú som čítala a nesklamala.
Čítala sa sama, tajomstvá, záhady, nečakané rozuzlenia, erotika jej dodali ten správny šmrnc.

erotika sadismus masochismus

Tiffany Reisz